یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

تيم فوتبال خيبر خرم‌آباد با دريافت 3 كارت قرمز و 67 كارت زرد در طي 38 بازي اين فصل رقابت‌هاي ليگ دسته اول فوتبال باشگاه‌هاي كشور، جزء 3 تيم برتر ااخلاق (كم‌ترين كارت زرد و قرمز دريافتي) قرار گرفت.
به گزارش پايگاه خبري يافته، خيبري‌ها كه در پايان دور رفت طي 19 بازي دور رفت 44 كارت زرد و يك كارت قرمز از داوران دريافت كرده بودند و بين 20 تيم در رده 12 از نظر دريافت كارت قرار داشتند در دور برگشت فقط 22 كارت زرد و البته 2 كارت قرمز گرفتند و در كل بين 20 تيم در رده دوم قرار گرفتند و تيم‌هاي نفت آبادان و فجر سپاسي نيز اول و سوم شدند.
خيبري‌ها دور رفت ميانگين 2.3 كارت زرد در هر بازي را داشتند كه در دور برگشت به 1.2 كارت زرد در هر بازي تقليل پيدا كرد و به طور ميانگين براي كل فصل در هر بازي 1.75 كارت زرد گرفتند.
3 كارت قرمز خيبر در اين فصل مربوط به "محمد پهلوان‌پور" در بازي آخر دور رفت مقابل نساجي در قائم‌شهر و "علي گودرزي" در بازي دور برگشت مقابل آلومينيوم هرمزگان در بندرعباس و "مهدي عبدي" برابر آلومينيوم اراك در اراك بود. يعني هر 3 اخراج خيبر در بازي هاي خارج از خانه روي داد.
"حميد گلزاري" و "فرزاد بهاري" از جمع بازيكنان اين فصل خيبر، بيشترين كارت زرد را از داورها دريافت كردند.  
شهرداري اردبيل كه خشن‌ترين تيم ليگ دسته يك در دور رفت بود در پايان مسابقات نيز همين رده را كسب كرد و پس از اين تيم، مس كرمان و نساجي قائم‌شهر خشن‌ترين تيم‌هاي ليگ يك بودند.
سه تيم مس رفسنجان، نفت مسجدسليمان و گل‌گهر سیرجان در این فصل فقط یک کارت قرمز از داوران دریافت کردند و بقیه تیم‌ها بیش از یک اخراجی در طول فصل داشتند.
 شهرداري اردبيل با 12 كارت قرمز و ميانگين تقريباً هر 3 بازي يك اخراج، بيشترين كارت قرمز را در اين فصل گرفت. مس كرمان با 3 كارت قرمز در بازي مقابل پيكان تهران، بيشترين اخراجي در يك بازي را داشت.  
استخراج و تدوين آمار: رضا جايدري/ پايگاه خبري يافته
 
آمار اخطار و اخراج‌ها در پايان فصل 95-1394:
 خيبر خرم‌آباد جزء  3 تيم برتر اخلاق ليگ يك قرار گرفت + آمار كارت زرد و قرمز تيم‌‌ها
 

دیدگاه‌ها   

#1 سعید 1395-03-06 09:45
تیم خیبر برای این فصل هر چه زودتر باید بسته شود نگذارند یک هفته مانده به مسابقات بسته شود
نقل قول کردن
#2 آرمین 1395-03-06 12:05
به نقل از سعید:
تیم خیبر برای این فصل هر چه زودتر باید بسته شود نگذارند یک هفته مانده به مسابقات بسته شود

تیم ازفصل قبل 800میلیون بدهکاری داره!! اگر کسی کمک نکنه منحل میشه
نقل قول کردن
#3 مهران رشیدی 1395-03-06 14:38
کارت قرمز پهلوان و عبدی رو من دیدم کاملا ناداوری و البته کارتهای زرد زیاد گلزاری که بیشترشون بخاطر اعتراض بود و 2 بار در طول فصل محروم شد
با این اوضاع که استان لرستان داره فصل بعد هم باید استرس سقوط رو داشته باشیم
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا