یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

ایران پاره تن ما است. این جمله متعلق به امروز و دیروز نیست و حتی شامل فردا هم نمی‌شود. ایران خونی است که در رگان مردان، زنان، جوانان و حتی کودکان این سرزمین جاری است. ایران هویت تمام دوران مردم این سرزمین است.
مردم مسلمان ایران در تمامی ادوار نشان داده‌اند که در هر شرایطی از هویت ملی و میهنی خود دفاع خواهند کرد. زیاد جای دوری نمی‌رویم همین جنگ هشت‌ساله متجاوز بعثی می‌تواند نشانه خوبی برای انسجام ملت بزرگ ایران باشد. جنگی که بر ایران تحمیل شد با پشتوانه ابرقدرت‌هایی که می‌خواستند. انقلاب بزرگ ایران به ثمر ننشیند؛ اما ملت بزرگ ایران با اهدا خون جوانانش این نهال نو پا را آبیاری کردند تا امروز شاهد شکوفایی آن در تمامی عرصه‌ها باشیم.
در طول تمامی این دوران دشمنان ایران از پای ننشسته و همواره به دنبال آن بوده‌اند تا به‌نوعی از انقلاب اسلامی انتقام بگیرند؛ اما حضور مردم با رهبری خردمندانه مقام معظم رهبری بعد از بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی همیشه نقش آنان را بر آب کرده است.
یادمان نمی‌رود ترورهای کور منافقین در دهه شصت چه سرمایه‌های بزرگی چون مطهری‌ها از ما نگرفت و جاری شدن خون استاد شهید در رگان مردی امروز جاری است که فریادگر مردم مظلوم اما سربلند ایران در مجلس شورای اسلامی است.
منافقین آن روز با ترور و ایجاد رعب و وحشت در میان مردم کوچه و بازار به دنبال بریدن مردم از انقلاب بودند؛ اما مردم ایران به‌پای آرمان‌های خود که با بنیان‌گذار انقلاب اسلامی بسته بودند ایستاند و همچنان بر این عهد استوارند.
در دوره‌ای دیگر عوامل استبداد و استعمار با شکل و شمایلی دیگر و در قالب گروه‌های تروریستی پژاک و ریگی به مردم بی‌دفاع حمله کردند و سربازان گمنام امام زمان (عج) چه پاسخ محکمی به آن‌ها داده و آن‌ها را روانه زباله‌دان تاریخ کردند.
پس اگر به گذشته این سالهای انقلاب اسلامی نگاهی هرچند گذرا داشته باشیم. خواهیم دید که دشمنان ایران از هر فرصتی برای ضربه زدن به این ملک و مردم استفاده کرده و هر بار از طرف همین مردم مشت خورده‌اند.
و این ترورهای کور چند روز گذشته در مرقد بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران و مجلس شورای اسلامی ادامه همان راه نابخردانه دشمنان این مرز پرگهر است.
این حملات هرچند تلخ به خاطر قربانی کردن تعدادی از هم‌وطنان ما، اما درس بزرگی برای ملت ایران است. ملتی که چند هفته پیش با حضور حداکثری خود در انتخابات ریاست جمهوری بار دیگر به آرمان‌های انقلاب اسلامی رأی مثبت دادند و با حضور خود نشان دادند که هیچ تحریم و دشمنی آن‌ها را از پای نخواهد درآورد. نشان دادن ملت آزاده ایران از راه تعامل و انسان‌دوستی به دنبال ارتباطی انسانی با جهان هستند. پیام حضور این مردم زندگی شرافتمندانه توأم با احترام با مردم جهان است.
داعشیان بدانند. با ریختن خون هر ایرانی آزاده وحدت و انسجام بین این ملت برای مبارزه با تروریسم بیشتر خواهد شد. چنان‌که وکلای مردم در مجلس شورای اسلامی مقتدرانه در زمان حمله وحشیانه آن‌ها به دنبال تصویب قوانین برای همین مردم سرفراز بودند.
ایران درخت تنومندی است که ریشه آن وحدت و همدلی مردم آن است و هیچ‌چیز نمی‌تواند این هم‌دلی، وحدت و انسجام ملی را از بین ببرد و جاری شدن خون شهیدان این ترور نابخردانه مزدور تضمینی است برای این اتحاد و همبستگی ملت بزرگ ایران اسلامی.
 
 
سال‌مرگ کتاب سال لرستان عبدالرضا شهبازی

دیدگاه‌ها   

#1 سرابی دلفان 1396-03-19 11:32
دست مریزاد عالی بود وحدت وانسجام مایه سربلندی وآرامش وموفقیت صددر صدی ایران مقتدر خواهد بود
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا