یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

امام‌جمعه موقت الیگودرز گفت: متأسفانه یکی از مشکلاتی که مردم از آن گله‌مند هستند برخورد نا مناسب برخی کارکنان بیمارستان است.
به گزارش پایگاه خبری یافته، حجت‌الاسلام "سهراب ترکی" ظهر امروز در جمع نمازگزاران این شهر با اشاره به گله‌مندی مردم از وضعیت بهداشت و درمان گفت: متأسفانه مشکلاتی که در این حوزه رخ می‌دهد ناشی از کمبود نیروی درمانی و خدماتی است و هنگامی‌که کارکنانی در دو بیمارستان فعالیت نماید توان خود را از دست می‌دهد و نمی‌تواند به‌درستی پاسخگو باشد و برخورد نامناسب یک نفر فعالیت و زحمات مجموعه را زیر سؤال می‌برد.
وی افزود: مسؤولین برای جذب نیرو اقدامی اساسی انجام دهند و به دور از فامیل بازی و رابطه نسبت به به‌کارگیری نیروهای توانمند و کارآمد اقدام نمایند و یقیناً اگر کسی بخواهد با رابطه بازی اقدام به استخدام نیرو نماید موارد را به مردم خواهیم گفت.
خطیب نماز جمعه با اشاره به مشکلاتی که در نتیجه عدم پشتوانه اعتبارات نصیب طرح تحول نظام سلامت شد افزود: امیدواریم مسؤولین شهرستان در راستای رفع مشکلات تأمین نیروی بیمارستان شهید ولیان اقدام نمایند و بیمارستان امام ‌جعفرصادق (ع) نیز با تلاش مدیریت جدید ارتقاء یابد.
وی یکی دیگر از مشکلات حوزه شهری را آلودگی اطراف پل میلاد دانست و گفت: قسمت شرقی پل به باتلاق و نیزار تبدیل شده و ساکنان این منطقه را دچار مشکلاتی نموده که بهداشت محیط و شهرداری باید وارد عمل شوند و این معضل را برطرف نمایند.
امام‌جمعه موقت الیگودرز به بحث برجام اشاره نمود و افزود: به‌رغم اینکه اوباما بر عدم تصویب تحریم‌های جدید علیه ایران تأکید داشت در روزهای اخیر سند تمدید 10 ساله تحریم‌ها بدون امضای رئیس‌جمهور امریکا برای اجرا ارسال شد که این نقض برجام است‌.
وی افزود: مردم ما هنوز هم انرژی هسته‌ای را حق مسلم خود می‌دانند اما به جهت همراهی با دولت و نظام سکوت کردند که یقیناً دولت امروز باید پاسخی دندان‌شکن به دشمنان بدهد.
ترکی با اشاره به مراسمی موسوم به روز کورش که آبان ماه در شیراز برگزار شد افزود: ما نمی‌خواهیم در رابطه با کورش سخن بگوییم اما همه کسانیکه که در این روز ساختارشکنی کردند و دستگیر شدند انسان‌های بیکار و لاابالی بودند که ‌تحت تأثیر توهمات دشمنان خارج نشین به این اقدامات دست‌زده‌اند و متأسفانه برخی هم در داخل به این موضوعات دامن می‌زنند.
وی افزود: امروز دشمنان با تبلیغات در صدد گمراهی جوانان و نوجوانان هستند و بهترین راه نفوذ از طریق فضای مجازی است که خانواده‌ها باید مراقب باشند.
امام‌جمعه موقت الیگودرز در ادامه با تبریک پیروزی جبهه مقاومت و آزادی شهر حلب گفت: این پیروزی موازنه قدرت را تغییر داد و حتی دیگر جبهه‌ها را تحت‌الشعاع قرار داد و برای گروه‌های معاند تکفیری و داعش که زنگ خطر شد.
 وی در خطبه‌های اول با تبریک ولادت پیامبر اسلام (ص) گفت: وظیفه مسلمانان عمل به دستورات پیامبر و پرهیز از انجام منهیات ایشان است و با توجه به اینکه امروز تکفیری‌ها و داعش و دیگر گروه‌های مسلمان نما در حال خدشه‌دار کردن چهره حضرت رسول‌الله هستند مسلمانان باید از ایشان دفاع نمایند.

دیدگاه‌ها   

#1 محمد 1395-09-26 15:08
والا وخدا انگار وقتی مریض مویی جرمی مرتکب بیه مثل دزیا وقاچاق چیا وات برخورد می کن
نقل قول کردن
#2 سهراب 1395-09-26 17:46
باسلام خدمت حاج آقا ترکی کاش امروز می فرمودن پرسنل بیمارستان 10ماهه کارانه و6ماه اضافه کار نگرفتن دیگه انگیزه ای برای کارکردن نمانده هرروزه وعده میدن ولی عمل صفر
نقل قول کردن
#3 میرزاوند 1395-09-27 10:16
استخدام باید از طریق آزمون و مصاحبه باشد
نقل قول کردن
#4 ممم 1395-09-27 17:15
گه نخور حاجی
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا