یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

جناب دکتر حسن روحانی ریاست محترم جمهوری و منتخب مردم در انتخابات اخیر ریاست جمهوری در جمع وزرا و استانداران محترم سراسر کشور به تلاش مدیران دولتی برای دفاع از عملکرد دولت در زمان انتخابات اشاره کرد و گفت: در زمان انتخابات مدیرانی بودند که پاشنه گیوه‌شان را برای حمایت از دولت خوب ور نکشیدند و همین باعث می‌شود که در دولت جدید این دوستان مهربان نتوانند در کنار دولت و در خدمت ملت باشند.
در اینجا لازم دیدم به انواع گیوه اشاره‌کنم و گوشه چشمی هم داشته باشم به اورسی و نیم‌نگاهی هم به گالش و توجه ویژه‌ای به چکمه و در نهایت پاشنه گیوه بعضی از مدیران را در فصل تابستان بخوابانیم تا آن‌طور که دوست دارند این روزهای گرم را سپری کنند.
روزگاران قدیم وقتی مردان و زنان روستا می‌خواستند برای کودکانشان در شهر گالش (کفش) بخرند با نخی اندازه پای فرزند خود را می‌گرفتند و گاهی در همین اندازه‌ها گاهی گالش یا یک شماره کوچک‌تر بود و یا یک شماره بزرگ‌تر و همین برای کودک عذاب می‌شد تا زمانی که گالش پاره و عمر آن تمام می‌شد.
حالا حکایت گیوه بعضی از مدیران ما شده همان حکایت گالشی که با نخ اندازه‌اش می‌گرفتند. گاهی این گیوه مدیریت به‌پای بعضی آن‌قدر تنگ است که باعث عذابش می‌شود و گاهی این گیوه آن‌قدر بزرگ است که مرتب به علت بزرگی‌اش طرف نمی‌تواند خوب با آن راه برود.
اما از این‌ها که بگذریم و روده‌درازی نکرده باشیم باید به عرض رئیس‌جمهور محبوبمان برسانیم. کار بعضی از مدیران از گیوه گذشته و علاقه‌ای هم به ور کشیدن آن ندارند و آن‌هم به یک دلیل ساده و پوشیدن چکمه مدیریت که متعلق به همه ادوار می‌باشد و آن‌قدر هم نگران نیستند چون این چکمه عزیز درست تا زیر زانوی آن‌ها آمده و در آوردنش هم کار ساده و راحتی نیست.
از ویژگی‌های این چکمه این است که نه در تابستان گرم می‌شود تا باعث عرق کردن پایش بشود و نه در زمستان سوراخی در آن پیدا می‌شود که با رفتن آب در آن باعث کدورت خاطر مبارکش باشد. از دیگر ویژگی‌های این چکمه مدیریتی متعلق بودن آن به تمام گروه‌های سیاسی است و به همین راحتی نمی‌توان آن را از پای مدیر تمام دوران‌ها در آورد؛ زیرا به راحتی خود را با شرایط وفق داده و هم‌رنگ می‌شود در حین بی‌رنگی کامل.
 این چکمه در دوره‌ای به نیم چکمه تبدیل می‌شود و در دوره‌ای دیگر تمام‌قد در خدمت مدیر است. این چکمه متعلق به مدیران اصول‌گرا و اصلاح‌طلب نیست. این چکمه متعلق به مدیران عمل‌گرا و بدون خط و خطوط سیاسی هم نیست. این چکمه متعلق به مدیرانی است که در دولت روحانی مدیر هستند اما پنجره اتاقشان رو به ستاد انتخاباتی رئیسی و درب اتاقشان رو به ستاد قالی‌باف باز بوده است.
پس در دولت دوم آقای روحانی باید مواظب چکمه پوشان بود نه گیوه پوشان!
 
عبدالرضا شهبازی

دیدگاه‌ها   

#1 آیت میردریکوند 1396-03-17 10:27
این مطلب مترادف همان گزارش دوزیستان یا آفتاب پرستان می باشد
نقل قول کردن
#2 اکبر-ظ 1396-03-17 15:04
بله واقعا همینگونه است که عنوان کردید و همین مدیران قدر نشناس بعدا تبدیل به افتی در بدنه دولت میشوند .
نقل قول کردن
#3 خرم آبادیم 1396-03-17 22:59
احسنت
به امید اتمام کار اینان که کشور رو دچار عدم پیشرفت کردن
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا