یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

معاونت توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان لرستان گفت: با شعار «همه برنده‌اند» اولین المپیاد ورزش همگانی بهمن‌ماه سال جاری و در سطح استان برگزار می‌شود.
به گزارش یافته، «علی کریمی» با اعلام این خبر افزود: هدف از برگزاری این المپیاد را توسعه و تعمیم ورزش همگانی در اقشار مختلف جامعه و مشارکت بیشتری در مناطق کمتر توسعه‌یافته، روستایی و شهری، در راستای ارتقاء سطح تندرستی و سلامت، افزایش روحیه نشاط و شادابی در همه گروه‌های سنی بانوان و آقایان استان می‌باشد.
وی با اشاره به گنجانده شدن ۸ رشته ورزشی شامل: طناب زنی، دارت، شوت بسکتبال، روپایی، طناب‌کشی، والیبال سه‌نفره، داژبال (وسطی) و پنالتی هدفمند و انتخاب ۲ رشته ورزشی بومی و محلی با انتخاب هر شهرستان با توجه به ظرفیت آن شهرستان، این المپیاد را فرصت خوبی برای حضور پررنگ خانواده‌ها و گسترش فرهنگ ورزش برای سلامتی، با توجه به کارکردهای مثبت آن در جامعه دانست.
 به گفته کریمی از جمله ویژگی‌های این المپیاد عدم محدودیت سنی و تعداد شرکت‌کنندگان است که در بهمن‌ماه و با آغاز جشن‌های دهه مبارک فجر و در تمام شهرستان‌های استان برگزار می‌گردد.

دیدگاه‌ها   

#1 علی صادق نیا 1396-10-15 10:10
ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم آباد پس از گذشت دو دهه سرانجام کی تکمیل و افتتاح میگردد؟ خرم آباد فقط یک مجموعه ورزشی دارد که آنهم سال ۱۳۴۶ به بهره برداری رسیده است امیدواریم مسولان ورزش و جوانان در تکمیل پروژه های ورزشی کوشا باشند
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا