یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

مسوول روابط عمومی هیئت فوتبال لرستان گفت: با توجه به صدور رأی نهایی کمیته اخلاق در خصوص بازی دو تیم فجر سپاسی شیراز و آلومینیم اراک، فدراسیون فوتبال از اعلام آن به مردم تعلل می‌کند.
به گزارش یافته، «محمود داودی نژاد» در جمع خبرنگاران افزود: کمیته اخلاق با توجه به مستندات و دلیل‌هایی که داشته است رأی بازی دو تیم فجر سپاسی شیراز و آلومینیوم اراک را که شائبه تبانی و زدوبند و بازی ناپاک از آن به گوش می‌رسید را صادر کرده است منتها فدراسیون فوتبال هنوز رأی را اعلام نکرده و حالا دلیل آن چیست؟ بر همه ما پوشیده است.
وی با بیان اینکه برخی از تیم‌ها که اعلام این رأی به ضرر آنان است با اعمال‌نفوذ و استفاده از یکسری مراجع از اعلام آن توسط فدراسیون جلوگیری می‌کنند، اظهار داشت: این تیم‌ها می‌خواهند با این کار رأی را به نفع خود عوض کنند چون می‌دانند در این قضیه ضرر خواهند کرد اما ما امیدواریم فدراسیون فوتبال تحت تأثیر نام‌ها و تیم‌ها قرار نگیرد و رأی کمیته اخلاق را امضا کرده و به مردم اعلام کند.
داودی نژاد با بیان اینکه رای کمیته اخلاق بر اساس نظر کارشناسان داوری و حقوقدانان و قضات فوتبال صادر شده است، یادآور شد: فدراسیون فوتبال باید حالا فراتر از نفع یا ضرر هر تیم که تبانی یا شائبه تبانی در مورد آن‌ها صدق می‌کند رأی کمیته اخلاق را اعلام کند تا مردم لرستان و شیراز و اراک در خصوص مشکلات به وجود آمده آگاه شوند و از این وضعیت بلاتکلیفی که بالاخره چه تیمی می‌ماند و چه تیمی نمی‌ماند بیرون بیایند.
مسئول روابط عمومی هیئت فوتبال لرستان با بیان اینکه کمیته اخلاق رأی را دو روز قبل اعلام کرده است، عنوان کرد: فدراسیون باید رأی را امضا کرده و به مردم اعلامش کند؛ چرا با توجه به نزدیکی مسابقات لیگ دسته اول که تنها کمتر از یک هفته به برگزاری بازی‌ها مانده است رأی اعلام نمی‌شود؟
داودی نزاد گفت: لازم است که فراتر از نتیجه مثبت و منفی آن برای هر تیمی که منتفع می‌شود یا ضرر می‌کند نتیجه این رأی به مردم اعلام شود تا مردم بدانند که قضیه این تیم به کجا کشیده است؟ چون همین حرکات بود که تیم باسابقه خیبر خرم‌آباد به عنوان نگین فوتبال غرب کشور و درواقع تیم 6200 شهید لرستان را به زمین زد.
شایان‌ذکر است؛ در هفته پایانی لیگ دسته اول فوتبال ایران تیم فوتبال «خیبر خرم‌آباد» در بازی جوانمردانه با نتیجه 4 بر 2 مغلوب «خونه به خونه» بابل شد ولی بازی دو تیم آلومینیوم اراک و فجر سپاسی شیراز دریک بازی کاملاً مشکوک و پر شائبه در شهر اراک با نتیجه 3 بر 2 به نفع فجر سپاسی به پایان رسید.

 

دیدگاه‌ها   

#1 خیبر خرم آباد 1396-05-09 17:35
لطفا از طریق نماینده ها ، آقای بیرانوند و ملکشاهی پیگیر باشید ، از طریق وزارت ورزش ، اطلاع رسانی در تمام پیج ها ، جواب این مفسدان رو بدید؛
نقل قول کردن
#2 عاشق خیبر هستم 1396-05-09 17:50
موقعه ای که تیم اراکی و فجر داره بازیکن میگیره و بازی تدارکاتی انجام میده این معنیش اینه خیبر سقوط کرده در تمام کشور مخصوصا ورزش پول و زور حاکمه ...خیبر نه پول داره نه زور
نقل قول کردن
#3 ایوب 1396-05-09 18:58
از آقای تاج ریاست محترم فدراسیون فوتبال می خواهیم هرچه سریعتر رای کمیته اخلاق را صادر کند و خود را از حاشیه بدور کند
نقل قول کردن
#4 مهدی منصوری از حسن آبادشهرری 1396-05-09 19:32
فقط و فقط باید به مراجع بالاتر شکایت کنید،مثلا ای اف سی و حتی فیفا.
مطمئن باشید فدراسیون فوتبال به نفع لرستان کار نخواهد کرد و حامی شیراز و اراک است.
اگه مسئولین خیبر عرضه دارند فقط از طریق فیفا اقدام کنند،وگرنه زهی خیال باطل که فدراسیون رای به بقای خیبر بده.
نقل قول کردن
#5 مهدی منصوری از حسن آبادشهرری 1396-05-09 19:37
یه نمونه از سنگ اندازیهای فدراسیون در قبال لرستان به زمان حضور گهر تو لیگ برتر برمیگرده!؟!؟
چطور الان شهرکوچک جم بدون داشتن حتی یه هتل و استادیوم غیراستاندارد میتونه میزبان باشه ولی شهر دورود نمیشد میزبان باشه.
ازاین نمونه میزبانی های غیراستاندارد تو چند سال گذشته زیاد دیدیم.
ولی فقط قانون شامل لرستان و دورود و تیم گهر میشد.
الانم به رای فدراسیون دل خوش نکنید.
نقل قول کردن
#6 مهدی منصوری از حسن آبادشهرری 1396-05-09 21:14
هدف فدراسیون برای دیر اعلام کردن رای اینه که بزاره دو سه روز به بازیها اعلام‌کنه،اونوق ت میگه:چون فرصتی نمونده اعتراض قبول نیست
نقل قول کردن
#7 فیروز 1396-05-09 23:09
از اقای بهاروند که در فدراسیون هست تقا ضای احقاق حق داریم
نقل قول کردن
#8 حمید ت 1396-05-10 10:21
تیم خیبر کسی رو‌ ندارد که در فدراسیون دفاع کنه از حقش ، احتمالا رأی بنفع ، تیمهای دیگه صادر خواد شد ،
نقل قول کردن
#9 محسن رضا 1396-05-10 13:50
فدراسیون فوتبال همیشه در حق فوتبال خرم آباد بی عدالتی گرده است
نقل قول کردن
#10 وحید رضا 1396-05-10 21:52
آقای تاج عدالت عدالت
نقل قول کردن
#11 یعقوب 1396-05-11 13:41
ما مردمان استان لرستان باشش هزار سیصد پنجاه هزار شهید همواره پیرو خط امام و آرمان های انقلاب و ولایت هستیم و برای هر نهاد و ارگان و سازمان ارزش خاصی قائل هستیم و فدراسیون فوتبال باید بدون هر گونه مسئله سیاسی رای را صادر کند
نقل قول کردن
#12 محمد 1396-05-12 12:34
ما اگه خودمون عرضه داشتیم بازی آخررو میبردیم نمیذاشتیم کار به اینجا بکشه
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا