یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

رئیس پلیس راهور خرم‌آباد گفت: طرح ضربتی برخورد با رانندگان متخلف در خرم‌آباد بازخورد مثبتی داشته است.
سرهنگ رضا موسیوند امروز در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری یافته، با بیان این خبر افزود: حدود یک ماه است که طرح ضربتی برخورد با خودروهای متخلف، دارای شکایت و خودروهای فاقد پلاک به‌صورت روزانه در 2 منطقه مختلف شهر خرم‌آباد اجرا می‌شود که این طرح‌ها بازخورد مثبت و خوبی داشته است.
وی با بیان این که روزانه حدود 10 دستگاه خودرو فاقد پلاک را توقیف می‌کنیم، خاطرنشان ساخت: توقیف خودروهای شکایت دار نیز بازخورد خوبی دارد و تاکنون 8 خودرو دارای شکایت، توقیف‌شده است.
رئیس پلیس راهور خرم‌آباد اظهار داشت: با توجه به این‌که رانندگان متخلف مسیرهای تردد خود را در حاشیه شهر انتخاب می‌کنند لذا طرح‌های ضربتی در مناطق حاشیه‌ای اجرا می‌شود و خودروهایی که همیشه در حال فرار از پلیس هستند نیز در طرح قرار می‌گیرند.
سرهنگ موسیوند گفت: در این طرح، طی یک ماه اخیر تعداد 4 دستگاه خودرو سرقتی کشف شده است.
وی با بیان این که پلیس آمادگی کامل دارد که با خودروهای متخلف برخورد نماید، تأکید کرد: پلیس راهور سعی دارد که این رانندگان را قانون‌مند نماید.
رئیس پلیس راهور خرم‌آباد همچنین با اشاره به خودروهایی که در ساحلی زیباکنار اقدام به حرکات نمایشی و خطرناک می‌کنند، تصریح کرد: هشدار جدی می‌دهیم که اگر خودرویی در سطح شهر و به‌خصوص منطقه زیباکنار اقدام به حرکات نمایشی نمایند، در صورت مشاهده، ضمن توقیف، برخورد شدید قانونی با آن خودرو به عمل می‌آید.
سرهنگ موسیوند در بخشی دیگری از سخنان خود با بیان این که برخی از نمایشگاه‌های اتومبیل یکسری خودرو از نمایندگی‌ها تحویل می‌گیرند و به‌صورت کارتکسی به مردم بفروش می‌رسانند، افزود: برخی از مردم هم با توجه به عدم آگاهی در مورد خرید خودرو، اقدام به خرید اتومبیل بدون بیمه شخص ثالث می‌کنند که در صورت سانحه، تبعات منفی برای راننده و شهروندان در پی دارد.
وی همچنین به خودروهای دارای شیشه دودی، هشدار داد: خودروهایی که سرنشینان آن در فاصله 3 متری رؤیت نشود، شیشه دودی به‌حساب می‌آیند و پلیس راهور نسبت به برخورد با این خودروهای اقدام می‌نماید.
رئیس پلیس راهور خرم‌آباد با بیان این مطلب، افزود: ضمن اعمال قانون و ضبط مدارک، راننده موظف است که حالت شیشه خودرو را به حالت استاندار تغییر دهد تا بتواند مدارک خود را تحویل بگیرد.
سرهنگ موسیوند گفت: اگر خودرویی برای دومین بار، این عمل را مرتکب شود، پلیس راهور نسبت به توقیف خودرو اقدام می‌کند.
وی همچنین در خصوص خودروهایی که تغییر وضعیت دارند نیز هشدار داد: خودروهایی که با اگزوزهای پر صدا و تغییر در کمک‌فنر خودرو حرکات ناشایستی انجام می‌دهد بدانند که پلیس اختیار تام دارد که مدارک راننده را ضبط کند و خودرو را جهت استانداردسازی به تعمیرگاه‌ها معرفی نماید.
 

مصطفی باقری/ یافته

دیدگاه‌ها   

#1 خرم ابادی 1396-08-16 15:13
احساس می کنم مقداری از این اقدامات پلیس راهور خرم اباد جنبه مانور دارد تا برخورد جدی با رانندگان متخلف ولی اگر این طرح برخورد با ماشینهای شیشه دودی تداو داشته باشد قطعا رضایت مندی شهروندان را درپی داردو
نقل قول کردن
#2 آرمین 1396-08-16 16:08
آقای موسیوند مشکل اصلی موتور سیکلت هایی هستن که گواهینامه ندارن و تو کوچه پس کوچه های شهر به دزدی مشغول هستن،خواهشا روی اونها بیشتر سخت گیری کنید
نقل قول کردن
#3 شهروند 1396-08-16 22:01
ماشین های یک چشم هم حادثه آفریدن.لطفا برخورد نمایید
نقل قول کردن
#4 رضا 1396-08-17 09:00
لطفا با خودروهایی که از نور زنون و نورهای سفید و زننده استفاده میکنن برخورد کنید. نور این خودروها در شب باعث آزار بقیه راننده ها میشه و چه بسا باعث حادثه بشه.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا