یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

امام‌جمعه خرم‌آباد گفت: رژیم صهیونیستی سعی دارد اسرائیل دومی را در منطقه ایجاد کند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری یافته، آیت‌الله سید احمد میرعمادی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با بیان این که برگزاری همه‌پرسی جدایی طلبانه کردستان عراق توسط بارزانی بزرگ‌ترین خیانت است، افزود: بارزانی به توصیه‌های ایران توجه نکرد و این خیانت را مرتکب شد.
وی با بیان این که این طرح صهیونیستی است، افزود: رژیم صهیونیستی این نقشه را کشیده است که اسرائیل دومی در منطقه ایجاد کنند و هدف آن برای بی‌ثبات کردن منطقه است.
خطیب نماز جمعه خرم‌آباد با بیان اینکه هدف این طرح تجزیه کشور عراق و کشورهای دیگر است، افزود: آمریکایی‌ها به بارزانی پیغام دادند و گفتند به مخالفت ظاهری ما توجه نکنید.
آیت‌الله میرعمادی با بیان اینکه این همه‌پرسی کشورهای منطقه را دچار گرفتاری کرده است خاطرنشان ساخت رژیم صهیونیستی با این طرح خیال دارد به ایران نفوذ پیدا کنند و اما بدانند که ایران قوی‌تر است آن است که اجازه چنین نقشه‌ای را بدهد.
وی با اشاره به اینکه در برابر این توطئه یک اقدام مشترک قاطع باید صورت بگیرد، افزود: با انجام اقدام مشترک قاطع بین کشورهای منطقه اجازه چنین طرح‌هایی برای بی‌ثباتی منطقه داده نمی‌شود.
امام‌جمعه خرم‌آباد در بخشی از سخنان خود با بیان این که آل سعود علیه ایران تبلیغاتی منفی می‌کند و در ایام حج علیه جمهوری اسلامی ایران هزینه‌هایی را تقبل می‌کند، اظهار داشت: آل سعود سعی دارد با حجم گسترده تبلیغات منفی، جمهوری اسلامی ایران را به شیوه‌های گوناگون بدنام جلوه دهد.
آیت‌الله میرعمادی ادامه داد: آل سعود جنگ نرم به راه انداخته است و همانند یزیدیان روشِشان را در پیش‌گرفته است.
وی با اشاره به این که یکی از اهداف آن‌ها بدنام جلوه دادن چهره‌های ولایی است، افزود: خبرهای دروغ را توسط بنگاه‌های بی‌بی‌سی و صدای آمریکا در جامعه رواج می‌دهند.
خطیب نماز جمعه خرم‌آباد با اشاره به این که دشمنان جمهوری اسلامی چهره‌هایی که سینه‌شان را در مقابل دشمنان استوار کرده‌اند را هدف قرار می‌دهند، افزود: هر خبری را قبول نکنیم و ابتدا آن را بررسی کنیم لذا در برابر هجمه شدید دشمنان لااقل جای سؤالی بگذاریم و همه‌چیز را به‌راحتی نپذیریم.
 وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: در عرصه‌های گوناگون حضور نیروی انتظامی چشمگیر است چراکه رسالت بسیار سنگین به دوش دارد و مهم‌ترین آن نظم و امنیت است.
امام‌جمعه خرم‌آباد با بیان این که تأمین آسایش و آرامش برای مردم از وظایف نیروی انتظامی است، افزود: نیروی انتظامی جانش را در برابر مجرمان به خطر می‌اندازد تا مردم آسایش و آرامش داشته باشند.
 آیت‌الله میرعمادی با بیان این که پاسداری از ارزش‌های دینی در ابعاد مختلف سیاسی، امنیتی، اجتماعی، دینی و اخلاقی از وظایف نیروی انتظامی است، خاطرنشان ساخت: پلیس همیشه در کنار مردم است و تنها نیروی انتظامی است که در تمام مراحل زندگی مردم نقش دارد.
وی همچنین با بیان این که نیروی انتظامی در ایام محرم در کنار مردم برای برگزاری مراسمات عزاداری تلاش شبانه‌روزی انجام داد، افزود: بین نیروی انتظامی و مردم ارتباط عمیقی وجود دارد و مردم پشتیبان نیروی انتظامی هستند.
امام‌جمعه خرم‌آباد با بیان این که امنیت داخلی در ایران اسلامی زبان زد است، گفت: حضور و هوشیاری نیروی انتظامی از علل مهم امنیت داخلی کشور است.
آیت‌الله میرعمادی افزود: ناجا با اعتقاد به ولایت و برخورداری از دانش نظامی و انتظامی، جلوی قانون‌شکنی را می‌گیرد و با قاطعیت ایستادگی می‌کند.
وی تصریح کرد: اقتدار درونی و اعتماد عمومی، مهم‌ترین سرمایه نیروی انتظامی است.

مصطفی باقری/ یافته
 

دیدگاه‌ها   

#1 بختیاری نژاد 1396-07-14 17:23
باسلام . کسی نیست به این آقایان با این همه ادعا برای داشتن عقل و منطق و استدلال بگوید برادران هر دروغی را باید با استدلال پاسخ داد و مردم را متقاعد ساخت
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا