یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

مدیرکل آموزش‌وپرورش لرستان از برگزاری جشن شکوفه‌ها با شرکت 32 هزار دانش‌آموز کلاس اولی در روز چهارشنبه 29 شهریورماه سال جاری در سراسر استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری یافته، "خدانظر دریکوند" در حاشیه جلسه کارگروه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی با اعلام این خبر افزود: مراسم جشن شکوفه‌ها هرسال ۳۱ شهریور برگزار می‌شود، امسال به دلیل تعطیل بودن روز ۳۱ شهریور، جشن شکوفه‌ها در روز چهارشنبه ۲۹ شهریور برگزار می‌شود
وی خاطر نشان کرد: مراسم جشن شکوفه‌ها ویژه دانش آموزان پایه اول و نوآموزان مراکز پیش‌دبستانی است و مدیران مدارس برای آمادگی بیشتر این دانش آموزان با محیط مدرسه ترتیبی می‌دهند تا در مراسم جشنی اولین روز حضور آن‌ها در مدرسه با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری به‌یادماندنی و لذت‌بخش باشد.
مدیرکل آموزش‌وپرورش لرستان بر این نکته تأکید کرد که فضای مدرسه باید نشاط، شادابی و طراوت را برای دانش آموزان تداعی کند و افزود: یکی از وظایف محوری مدیران فضاسازی محیطی، بهسازی و زیباسازی فضای مدرسه است و این مهم با خلاقیت و ذوق هنری امکان‌پذیر است.
وی در پایان سخنان خود آمار دانش آموزان دوره ابتدایی را بالغ‌بر 170 هزار دانش‌آموز عنوان کرد و افزود: دانش آموزان سایر پایه‌ها هم هم‌زمان با سراسر کشور در روز شنبه اول مهرماه فعالیت آموزشی خود را در مدارس آغاز خواهند کرد.

دیدگاه‌ها   

#1 محسن 1396-06-24 17:23
اموزش پرورش در مبحث انتخاب رشته بسیار ضعیف عمل کردند بطوری که الان بسیاری از دانش اموزان مجبورند به رشته ایی برن که بهش علاقه ندارن . اگه این طرح از سوی وزارت اموزش و پرورش چرا کلاس توجیهی برای دانش اموزان نذاشتند
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا