یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

امام‌جمعه خرم‌آباد گفت: مسؤولین به وعده‌هایشان در خصوص پرداخت مطالبات کشاورزان عمل کنند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری یافته، آیت‌الله سید احمد میرعمادی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته، با بیان این که 5 ماه از خرید گندم توسط دولت گذشته است، افزود: تاکنون حدود 60 درصد از مطالبات کشاورزان پرداخت‌شده اما مابقی آن هنوز پرداخت‌نشده است.
وی با بیان این که مسؤولین جهت پرداخت مطالبات کشاورزان وعده داده بودند، خاطرنشان ساخت: متأسفانه این وعده عملی نشده است و کشاورزان برای مطالبه طلبشان به امام‌جمعه نیز مراجعه می‌کنند.
خطیب نماز جمعه خرم‌آباد با اشاره به تلاش و زحمات یک‌ساله کشاورزان، اظهار داشت: کشاورزان امید دارند که پس از زحماتشان، محصولشان به فروش برسد که بتوانند مشکلاتشان را حل کنند.
آیت‌الله میرعمادی با بیان این که کشاورزان برای کشت جدید نیازمند پول و تجهیزات هستند، افزود: اگر مطالبات کشاورزان پرداخت نشود، مشکلات متعددی برای آن‌ها به وجود می‌آید.
وی تصریح کرد: تأخیر در پرداخت مطالبات کشاورزان گندم‌کار، تولید گندم را نیز دچار مشکل می‌کند.
امام‌جمعه خرم‌آباد در ادامه بیان خطبه‌های نماز جمعه به مناسبت‌های هفته اشاره کرد و گفت: یکی از مناسبت‌های این هفته سالروز شهادت اشرفی اصفهانی پنجمین شهید محراب است که توسط منافقین کوردل به شهادت رسید.
آیت‌الله میرعمادی گفت: بیشترین جنایت را بعد از انقلاب، منافقین در داخل کشور و داعشی ها در خارج از کشور انجام داده‌اند.
وی با بیان این که ضرب و شتم، کشتن مردم و مسؤولین، بمب‌گذاری و ترور رهبر معظم انقلاب و... از اقدامات جنایت‌کارانه منافقین بوده است، اظهار داشت: دستان منافقین از محراب نماز جمعه بیرون آمد و آن‌ها 5 امام‌جمعه را در محراب نماز به شهادت رساندند که یکی از این شهدای محراب، شهید اشرفی اصفهانی است.
خطیب نماز جمعه خرم‌آباد با بیان این که نماز جمعه ثمره خون شهدا است، تأکید کرد: تداوم و استمرار راه شهیدان، حفظ پایگاه ایمان و تقوا (نماز جمعه) است.
آیت‌الله میرعمادی تصریح کرد: بایستی قدر نماز جمعه را بدانیم و با حضور خود در این پایگاه باشکوه موجب یاس و ناامیدی دشمنان شویم.
وی در ادامه سخنان خود با مواضع رئیس‌جمهور آمریکا اشاره کرد و گفت: سخنانی که از کاخ سفید درز کرده است گویای آن است که دونالد ترامپ امروز سخنان واهی، کذب و افتراهایی را علیه ایران اسلامی در سخنرانی‌اش خواهد گفت.
امام‌جمعه خرم‌آباد گفت: رئیس‌جمهور آمریکا می‌خواهد در سخنانش به فشارهای بیشتر علیه ایران اشاره کند و سپاه را در لیست گروه‌های تروریستی قرار دهد.
آیت‌الله میرعمادی تصریح کرد: واقعیت آن است که ترامپ همانند گرگ زوزه می‌کشد و با صدای نکره حمله می‌کند ولی آن‌چنان ترسو و بزدل است که با یک تهدید عقب‌نشینی می‌کند و منافع مادی خود را در نظر می‌گیرد.
وی با بیان این که مواضع رئیس‌جمهور آمریکا هیچ‌گونه تأثیری در اراده دولت و ملت ایران ندارد، خاطرنشان کرد: ملت ایران 40 سال ایستادگی کرده‌اند و تمام تحریم‌ها را تحمل کرده‌اند.
خطیب نماز جمعه خرم‌آباد تأکید کرد: رئیس‌جمهور آمریکا در مسیری حرکت می‌کند که پایان جهنم گونه‌ای دارد.


خبر: مصطفی باقری/ یافته

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا