یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره‌ کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان لرستان گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان شهریورماه ۲۵۶ فقره تخلف در کمیسیون‌های ماده ۱۱ و ۱۲ راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان بررسی و به نتیجه رسیده است.
به گزارش یافته، کیومرث محمودی با اعلام این خبر افزود: در شش‌ماهه امسال ۲۴ فقره پرونده تصادفات در اداره حقوقی راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان بررسی‌شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته با ۲۰ فقره پرونده از رشد ۲۰ درصدی برخوردار است.
وی با اشاره به عملکرد کمیسیون ماده ۱۱ گفت: کمیسیون ماده ۱۱ مسئولیت بررسی تخلفات رانندگان را بر عهده دارد که در نیمه اول امسال ۲۳۰ مورد تخلف رانندگان در این کمیسیون مطرح گردیده این در حالی است که سال گذشته در همین مدت ۲۷ مورد پرونده تخلف در این کمیسیون طرح شده بود که ۷۵۲ درصد افزایش در تعداد این پرونده‌ها مشاهده می‌شود.
محمودی خاطرنشان کرد: یکی از دلایل افزایش پرونده تخلفات ورودی به کمیسیون‌ها به دلیل دقت و جدیت همکاران در برخورد با متخلفان است.
وی با اشاره به عملکرد کمیسیون ماده ۱۲ که وظیفه رسیدگی به تخلفات شرکت‌های حمل‌ونقل را دارد، گفت: در حالی که در شش‌ماهه سال ۹۵ تعداد ۵ فقره پرونده تخلف شرکت‌های حمل‌ونقل به کمیسیون ماده ۱۲ استان راه یافته بود در نیمه نخست امسال ۲۶ پرونده تخلف در این رابطه در کمیسیون بررسی گردیده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴۲۰ درصد افزایش نشان می‌دهد.
معاون توسعه مدیریت و منابع راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان لرستان تصریح کرد: این اداره کل در اعمال قانون و برخورد با این‌گونه تخلفات بسیار جدی است.
 
خبر: رضا عبدی

دیدگاه‌ها   

#1 علی 1396-07-19 12:47
لطفا قوانینی برای کنترل رفتاری و اخلاقی رانند ه های اتوبوس خادج شهری بزارند
نقل قول کردن
#2 قنبری 1396-07-19 20:26
خرم آباد کدامین سال صاحب یک ترمینال برون استانی مجهز میشود؟
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا