یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان از احداث خانه سالمندان و خانه امید بازنشستگان در خرم‌آباد خبر داد.
به گزارش یافته، "حبیب‌الله خجسته‌پور" در جلسه شورای ساماندهی سالمندان استان، با اشاره به کاربری پارک‌ها اظهار داشت: پارک فضای سبز نیست و مکانی برای سرویس دهی در جهت رفاه مردم است.
وی ادامه داد: اگر تعریفی جامع از پارک داشته باشیم باید گفت مکانی با یک پکیج کامل تفریحی، تفرجی، فرهنگی، زیست محیطی و سالم سازی بوده که ماهیت آن سرویس دهی در جهت رفاه مردم است.
خجسته‌پور از استقرار خانه سالمندان جهت رفاه حال این قشر عزیز در پارک کیو طی هفته آینده خبر داد و گفت: احداث خانه امید و خانه بازنشستگان در لرستان خصوصا شهرستان‌های خرم‌آباد و بروجرد یک ضرورت است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان بیان داشت: در جهت حمایت از بازنشستگان استان باید نسبت به احداث خانه امید و خانه بازنشستگان استان هر چه سریعتر اقدام شود.
وی افزود: کمیته‌ای تخصصی با حضور مدیرکل بهزیستی و دیگر دستگاه‌های مرتبط با موضوع تشکیل خواهد شد تا نسبت به احداث این خانه تصمیمات و اقدامات لازم اتخاذ شود.‌
 

دیدگاه‌ها   

#1 علی 1396-07-17 21:58
چه کسی جوابگوی این جالش است فکر می کنم همه دچار درد دندان شدید وقتی به دندان پزشک مراجعه می کنید باید یه بار ویزیت بشید به یار بری واسه عکس گرفتن واسه ریشه پیش یه دکتر بری واسه تاج یه دکتر دیگه واسه لثله و .... چرا دندانپزشکان متمرکز نیستن چرا این شهر چند ولینیک نداره چرا بکی از دانشگاه علوم پزشکی نمی خاد ابن صنف دندان پزشکان محترمو مجاب کنه حداقل متمرکز با امکانات رادیولوژی و کلینبکی مطب بزنن مردم از چهارراه بانک تا پل شهدا نا چها ر راه فرهنگ دربه در ابن مطب اون مطبن نکته بعدی چرا بر مطبها نظارت ندارن غیر بهداشتی و صندلی های ناجور و اکثرا پله های نامناسب برای مریض این نظارت باید توسط دانشگاه علوم پزشکی است که مسولین پیگیری نمی کنند
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا