یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

سیماک (سامانه یکپارچه سازی مدیریت املاک کشور) در خرم آباد رو نمایی شد.
به گزارش پایگاه خبری یافته، با حضور " حسین مهری" معاون وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات طرح سیماک (سامانه یکپارچه سازی مدیریت املاک کشور) در خرم آباد رو نمایی شد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار در آیین رونمایی از سامانه سیماک گفت: با راه اندازی این سامانه به عنوان زمینه ساز توسعه تجارت و صادرات باعث ایجاد یکپارچگی در امور و بویژه امور نظارتی می شود.
مهرداد غضنفری امرایی افزود: راه اندازی سامانه سیماک به عنوان یک کار بین دستگاهی می تواند زمینه ساز رفاه فرهنگی، اجتماعی مردم شود.
وی افزود: نبود هماهنگی بویژه در خصوص املاک همیشه نارضایتی هایی برای مردم و عدم هماهنگی بین دستگاه ها را به دنبال داشته است که با راه اندازی این پروژه این مشکل برطرف می شود.
غضنفری بیان داشت: اقدامات پست استان در سال های اخیر و دولت یازدهم بسیار مناسب بوده و می تواتد در حوزه های تجارت، صادرات و ...فرصتهای مناسبی برای استان ایجاد کند.
معاون استاندار گفت: توسعه دولت الکترونیک باعث صرفه جویی در وقت و کاهش ترافیک و ...می شود، / این کار یک پروژه بین دستگاهی است که می تواند زمینه ساز رفاه فرهنگی اجتماعی در جامعه باشد.
وی تاکید کرد: توسعه دولت الکترونیک و همکاری دستگاه های مختلف در این زمینه باعث افزایش رشد اقتصادی و رفاه جامعه میشود و پست استان لرستان نیز در این حوزه به خوبی عمل کرده است.

دیدگاه‌ها   

#1 سلیمانی 1396-04-22 20:24
وضعیت آنتن دهی در مسکن مهر کمالوند ، کوی امام رضا و کوی بسیج خرم آباد بسیار بسیار نامطلوب است امیدوارم مسولان مربوطه رسیدگی کنند
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا