یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

امام‌جمعه خرم‌آباد گفت: حضور امروز مردم در صحنه انتخابات، بیش‌ازحد تصور است.

به گزارش خبرنگار یافته، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیر احمد میرعمادی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با بیان این که مردم در ساعات اولیه رأی‌گیری پای صندوق حاضر شدند، افزود: در کجای دنیا سراغ دارید که مردم 33 ساعت زیر آفتاب، گرما را تحمل کنند و راه بدهند؟

وی با بیان این مطلب، ادامه داد: این مهم نشانه اعتماد مردم به‌نظام و رهبری است.

خطیب نماز جمعه خرم‌آباد با بیان این که مردم باور دارند رأیشان اثرگذار است، تصریح کرد: رأی مردم در جمهوری اسلامی قدرت آفرین است و باعث می‌شود توطئه‌های دشمن خنثی شود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین میرعمادی تأکید کرد: مردم هستند که با حضور در انتخابات امنیت و آرامش را به وجود می‌آورند.

وی همچنین با بیان این که در حین رأی‌گیری، فضای آرام را در کشور شاهد هستیم، افزود: نامزدها، طرفداران نامزدها و مردم بعد از انتخابات هم باید انضباط اجتماعی را حفظ کنند و رقابت‌ها را به رفاقت تبدیل کنند.

امام‌جمعه خرم‌آباد گفت: هرکسی رئیس‌جمهور شد، رئیس‌جمهور همه مردم خواهد بود و همه ما باید این را قبول کنیم تا به انضباط اجتماعی لطمه‌ای وارد نشودحجت‌الاسلام‌والمسلمین میرعمادی تصریح کرد: اگر انضباط اجتماعی حفظ شود موجب اقتدار نظام می‌شود اما اگر حفظ نشود همانند فتنه 88 به کشور لطمه‌هایی وارد می‌شود.

 

خبر در حال تکمیل است...دیدگاه‌ها   

#1 سروش 1396-02-29 23:04
انتخابات از رویدادهای بزرگ نظام است .
نقل قول کردن
#2 حمید 1396-02-30 08:29
از مسئولین سایت یافته به دلیل اطلاع رسانی دقیق و به موقع در امر انتخابات تشکر وقدردانی می کنیم
امیدوارم مسوولین استان ازاین زحمتکشان به نحوشایسته تقدیرنماید تاباعث تشویق ورغبت بیشتر این عزیزان وسایرسایتهای اطلاع رسانی استان گردد.
نقل قول کردن
#3 یاوری 1396-02-30 08:38
بنده خودم چندین ساله که درامر انتخابات بصورت هیات اجرائی وناظر شورای نگهبان شرکت می کنم . ویک پیشنهاد ارائه دادم که کسانی که بعنوان هیات اجرائی ونظارت درامر انتخابات شرکت می کنند بصورت شیفتی باشند . باتوجه به اینکه رای گیری حدود 16 یا 17 ساعت طول می کشد و شمارش آرائ هم تاصبح امروز ادامه داشته . لذا باعت عدم کارائی ودقت این عزیزان وگاها بی توجهی ویا کم توجهی انان دراین امر مهم(رای گیری، کنترل کارت ملی شمارش رای) میشود . امیدوارم مسئولین محترم رسیدگی ودقت نظر فرمایند
نقل قول کردن
#4 فرهادی 1396-02-30 08:50
متاسفانه دیروز غذاهائی که برای عوامل اجرائی آوردن بسیاربی کیفیت بود
امیدواریم بررسی شود و ازمحل هائی که غذا تهیه کرده اند بازرسی و برخوردنمایند
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا