یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

سرپرست اداره کل آموزش‌وپرورش لرستان مدارس تعطیل لرستان در روز سه‌شنبه را اعلام کرد.
به گزارش پایگاه خبری یافته، "خدا نظر دریکوند" اظهار داشت: با توجه به درخواست برخی از فرمانداران و تایید مدیریت بحران استان و برودت هوا، یخبندان و لغزندگی معابر روز سه‌شنبه ۲۶ بهمن‌ماه مدارس دوره ابتدایی بخش اشترینان تعطیل و فعالیت آموزشی مدارس دوره‌های اول و دوم متوسطه هم با یک ساعت تأخیر از ساعت ۹ صبح آغاز خواهد شد.
وی افزود: بر همین اساس کلیه مدارس ابتدایی و دوره‌های اول و دوم متوسطه شهرهای ازنا و الیگودرز و بخش‌های زاغه و بیرانشهر هم با یک ساعت تاخیر از ساعت 9 صبح آغاز خواهند شد
دریکوند خاطر نشان کرد: تعطیلی مدارس فی‌نفسه یک آسیب جدی است و باید تلاش فرمانداران و بخشداران رفع موانع موجود و فراهم کردن بستر مناسب برای فعالیت آموزشی و پرورشی مدارس باشد و گزینه تعطیلی یا تاخیر در فعالیت مدارس تنها در شرایطی مطرح شود که چاره دیگری وجود نداشته باشد.
وی در پایان بر این نکته تاکید کرد که اعلام تعطیلی مدارس بر اساس مصوبه شورای عالی مدیریت بحران استان صرفاً از طریق آموزش‌وپرورش رسمیت دارد و سایر دستگاه‌ها می‌بایست با آموزش و پرورش هماهنگی لازم را به عمل‌آورده و پیشنهاد خود را از طریق این دستگاه پی‌گیری نمایند.


دیدگاه‌ها   

#1 یک شهروند 1395-11-25 21:28
تاخیرامروز مدارس و ادارات مرکز استان خیلی بر ربط بود،در ثانی را اینقدر دیر اعلام شد بچه های ما در سرویس بودن که خبرو شنیدن
نقل قول کردن
#2 بی تاب شهر 1395-11-25 22:47
تاسف
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا