یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

به مناسبت درگذشت مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، مراسم تكریم و بزرگداشتی در حوزه علمیه کمالیه خرم‌آباد برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری یافته، از ساعت 10 صبح امروز چهارشنبه ۲۲ دی‌ماه و به مناسبت درگذشت مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، مراسم تكریم و بزرگداشتی از سوی دفتر نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام‌جمعه خرم‌آباد، استانداری لرستان و حوزه علمیه کمالیه خرم‌آباد در مدرسه علمیه آیت‌الله کمالوند خرم‌آباد برگزار شد.
در این مراسم نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام‌جمعه خرم‌آباد، استاندار لرستان، اقشار مختلف مردم، کارکنان و مدیران دستگاه‌های اجرایی، کارکنان و فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی، طلاب و اساتید مدارس علمیه لرستان و ... حضور داشتند.
عزت‌الله گوشه‌ای و مهدی پاپی از قاریان ممتاز لرستان آیاتی از کلام وحی را تلاوت کردند و سپس علی جهان‌آرا نیز مرثیه‌خوانی پرداخت.
سخنران مراسم نیز آیت‌الله دری‌نجف‌آبادی، نماینده استان مرکزی در مجلس خبرگان رهبری بود.
مراسم بزرگداشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به‌طور هم‌زمان در اکثر شهرهای استان نیز برگزار شد.
همچنین مراسم بزرگداشتی صبح امروز با حضور رهبر معظم انقلاب در حسینیه امام خمینی برپا بود.
شایان ذکر است آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر روز یک‌شنبه، ۱۹ دی‌ماه در سن ۸۲ سالگی به‌دلیل عارضه قلبی در یکی از بیمارستان‌های تهران دار فانی را وداع گفت.

دیدگاه‌ها   

#1 شهروند1 1395-10-22 18:54
آیت الله هاشمی مردی از تبار لرستان بود در کتاب از رفسنجان تا لرستان نوشته حسین مرعشی پسر عموی همسر آیت الله به لر ایشان که از شاهوردی خان آخرین اتابک لر بوده است اشاره شده ایشان از منطقه بالاگریوه لرستان بوده است خداوند این مرد بزرگ لر تبار را قرین نعمات نماید
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا