یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

رئیس کل دادگستری لرستان گفت: انتظار می‌رود فعالان اقتصادی مسائل و مشکلات‌شان را بر اساس ماهیت وجود مرکز داوری پیگیری و برطرف کنند.
به گزارش پایگاه خبری یافته، "جعفر بدری" در گفت‌وگو با میزان با اشاره به نقش مهم مراکز داوری در کاهش پرونده‌های اقتصادی اظهار کرد: در حال حاضر قانون به سمت‌وسویی رفته که بسیاری از مشکلات فعالان اقتصادی به مرکز داوری ارجاع می‌شود و این نهاد فرصت بسیار مناسبی برای حصول نتیجه در زمان کمتر و با هزینه‌های پایین‌تر فراهم کرده است.
 وی گفت: انتظار می‌رود فعالان اقتصادی مسائل و مشکلاتشان را بر اساس ماهیت وجود مرکز داوری پیگیری و برطرف کنند که لازمه آن در زمان شروع فعالیت و عقد قرارداد، با قید پذیرش شرط داوری در صورت بروز مشکل، این امکان را برای خودشان فراهم کرده باشند.
بدری با اشاره به برگزاری جلسه حمایت از فعالان اقتصادی گفت: اگر واحدهای تولیدی را حمایت نکنیم قطعا با مشکل مواجه خواهند شد.
وی گفت: متاسفانه هزینه‌های تولید به قدری بالاست که توان رقابت را از واحدهای تولیدی داخل کشور می‌گیرد.
این مقام قضایی بیان کرد: ریشه‌ این مشکل مسائل زیرساختی اقتصاد کشور است و واحدهای تولیدی نقشی در آن ندارند.
بدری خاطرنشان کرد: برخی دیگر از مشکلات تابع شرایط جهانی است و در واقع بر اقتصاد کشور و بنگاه‌های تولیدی تحمیل می‌شود و آنها را با چالش عدم رقابت‌پذیر بودن محصولات مواجه می‌کند.
رئیس‌کل دادگستری لرستان گفت: مادامی که واحدهای تولیدی توان رقابت ندارند، مشکلات همچنان باقی است.

دیدگاه‌ها   

#1 اکبر -ظ 1395-10-22 19:55
ضمن تشکر فراوان از ریاست محترم دادگستری
که همیشه با رهنمودهای دلسوزانه درصدد رفع مشکلات اقتصادی و اجتماعی لرستان هستند خواهشمندیم اگر امکانش هست در خصوص تسریع در روند پرونده ها هم از نفوذ و قدرتشون مردم را بهره مند کنند.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا