یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

 سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت: تنها پروژه‌هایی را که بتوان با منابع اعتباری تکمیل کرد کلنگ زنی می‌شوند.
به گزارش پایگاه خبری یافته، رضا آریایی در بازدید از شهرستان پلدختر اظهار داشت: در استان طی دهه مبارک فجر امسال یک هزار و 13 پروژه عمرانی بااعتباری بالغ‌بر 901 میلیارد و 200 میلیون تومان افتتاح و یا کلنگ زنی می‌شود.
وی افزود: از این تعداد پروژه 983 طرح بااعتباری بالغ‌بر 546 میلیارد و 200 میلیون تومان به بهره‌برداری می‌رسند.
آریایی با بیان اینکه 31 پروژه نیز بااعتباری بالغ‌بر 355 میلیارد تومان کلنگ زنی می‌شود، گفت: از صد درصد پروژه‌های عمرانی دهه مبارک فجر امسال، تنها سه درصد کلنگ زنی می‌شوند.
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان اضافه کرد: بر اساس سیاست مدیریت ارشد استان تنها پروژه‌هایی کلنگ زنی می‌شود که با منابع اعتباری آن‌ها بتوان آن پروژه را تکمیل کند.
وی با اشاره به اینکه 117 پروژه اولویت‌دار و نیمه‌کاره در سنوات قبل عملیات اجرای آن‌ها آغازشده ولی تاکنون به بهره‌برداری نرسیده‌اند، بیان داشت: این پروژه‌ها در دستور کار مدیریت ارشد استان قرارگرفته‌اند تا تکمیل و به بهره‌برداری برسند.
آریایی در پایان به مجتمع پمپاژ چم مهر پل‌دختر اشاره کرد و گفت: این طرح یکی از پروژه‌های نیمه‌کاره است که بنا به دلایل مختلفی تاکنون به بهره‌برداری نرسیده است و تلاش خواهیم کرد در سال آینده نهایی شود.

دیدگاه‌ها   

#1 کوکلا 1396-11-19 20:42
اگر واقعا به قولتان عمل کنید و بدون بودجه کلنگ نزنید ماهم مطمئن هستیم کلنگی زده نخواهد شد و فقط مسکن بی کیفیت مهر واگذار خواهد شد البته اگر خدای نکرده یک زلزله شدید رخ دهد دیگر مسکن مهر هم تمام خواهد و دولت در لرستان باید غاز چرانی کند
نقل قول کردن
#2 میر مقدم 1396-11-20 12:42
پالایشگاه پلدختر سال ۸۹ توسط دکتر صابری استاندار وقت لرستان کلنگش به زمین زده شد ولی بعد از گذشت ۸ سال هنوز بلا تکلیف است
نقل قول کردن
#3 صادقی 1396-11-20 12:44
به نظرم خوب کاری میکنید باید پروژه های نیمه تمام قبل را کامل کرد بعد رفت سراغ پروژه جدید !!! الان شش هزار و پانصد واحد مسکونی مسکن مهر کمالوند خرم آباد هیچگونه امکاناتی از قبیل:پاسگاه ، بوستان ، فروشگاه ، خط تاکسیرانی و درمانگاه ندارند
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا