یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

مدير عامل شركت شهرک‌های صنعتي لرستان از عقد دو تفاهم‌نامه واحدهای صنعتی لرستان با شرکت بایوتک جانگ جین از کره جنوبی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری یافته، بختیار رازانی اظهار داشت: در پی تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و نهاد متولی بنگاه‌های کوچک و متوسط کره جنوبی سالانه 4 نشست رودررو (B2B) بین بنگاه‌های کوچک و متوسط ایران و کره در تهران و سئول برگزار می‌شود که در پی سه نشست برگزار شده دو واحد صنعتی از لرستان موفق به عقد قرارداد با شرکت بایوتک جانگ جین از کره جنوبی شدند.
وی با ذکر اینکه تاکنون 48 بنگاه ایرانی با 50 بنگاه کره‌ای در زمینه انتقال فناوری مذاکره کرده‌اند، افزود: هدف از این مذاکرات انتقال فناوری بین دو کشور است که به شکل خرید فناوری یا سرمایه‌گذاری مشترک انجام می‌پذیرد.
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان گفت: واحدهای صنعتی مذکور که موفق به عقد تفاهم‌نامه شده‌اند یکی واحد صنعتی دانا کاسیان از واحدهای تولیدی دانش‌بنیان و تولید کننده دارو است که در شهرک صنعتی شماره 2 خرم‌آباد مستقر می‌باشد و دیگری عسل عالی خانی هست که تولیدکننده عسل است.
رازانی اضافه کرد: واحد صنعتی دانا کاسیان پس از تهیه طرح توجیهی و انجام فرآیند مطالعات مبادله فناوری از طریق شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان به مرکز مبادله فناوری ایران و کره جنوبی معرفی شد.
وی گفت: در همین راستا آقای کیم مدیرعامل شرکت کره‌ای بایوتک جانگ جین در جلسه‌ای که در پارک علم و فناوری لرستان با حضور واحدهای داروسازی و تولیدکنندگان گیاهان دارویی لرستان برگزار شد به تبادل اطلاعات پرداختند و درنهایت از واحدهایی که تفاهم‌نامه با آن‌ها انعقاد نموده است و همچنین واحدهای داروسازی دکتر جهانگیر و بایر افلاک مستقر در منطقه ویژه اقتصادی ازنا بازدید نمودند.
رازانی بیان داشت: در پی تفاهم‌نامه‌های مذکور فروش دستگاه خالص‌سازی زهر زنبورعسل با شرکت دانا کاسیان و فروش دستگاه استخراج زهر زنبورعسل با واحد تولیدی عسل علیخانی بود.
وی در پایان گفت: سایر واحدهای صنعتی دانش‌بنیان که مایل به اعزام به مرکز مبادله فناوری ایران و کره جنوبی هستند می‌توانند با اعلام آمادگی خود جهت تهیه طرح توجیهی و مراجعه به شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان واحد صنایع کوچک ثبت‌نام نمایند.

مدير عامل شركت شهرک‌های صنعتي لرستان از عقد دو تفاهم‌نامه واحدهای صنعتی لرستان با شرکت بایوتک جانگ جین از کره جنوبی خبر داد.

دیدگاه‌ها   

#1 لرستان 1396-07-20 14:29
انگار خارجیها بهتر به درد مالرها میخورن تا مسئولین دولتی..
نقل قول کردن
#2 سلام 1396-07-20 15:43
درود بر پروفسور دلفان که همواره برای برقراری پیوند بین دانشگاه و صنعت تلاش کردند
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا