یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان گفت: این آیین تحت عنوان «مهر سحرخیزان» عصر فردا، پنجشنبه، ٢٦ بهمن ماه در تالار شهید آوینی مجتمع فرهنگی هنری ارشاد خرم آباد برگزار می شود.
به گزارش یافته، حجت الاسلام حمید رضا حنان با اعلام این خبر، گفت: آیین بزرگداشت استاد فقید زنده یاد " ایرج کاظمی " با عنوان «مهر سحرخیزان» با همکاری موسسه خیریه ی صدیق و این اداره کل، راس ساعت ١٨:٣٠ فردا پنجشنبه ٢٦ بهمن ماه در تالار شهید آوینی مجتمع فرهنگی ارشاد خرم آباد برگزار می شود.
وی افزود: در این مراسم که مسئولین ارشد استان، هنرمندان، اصحاب رسانه و فرهنگ، اساتید دانشگاه و چهره های شاخص علمی استان به همراه خانواده و بستگان این استاد فرهیخته حضور خواهند داشت، پیام تسلیت دکتر سید میر جلال الدین کزازی به صورت تصویری پخش خواهد شد.
لازم به ذکر است که استاد ایرج کاظمی، محقق، پژوهشگر، نویسنده لرستانی و استاد برجسته ی دانشگاه، روز چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ به دلیل عارضه قلبی، در سن ٧٦ سالگی چشم از جهان فروبست.


دیدگاه‌ها   

#1 سعید 1396-11-25 16:11
اینگه برای بزرگان لرستان بزرگ داشت برگزار می شود خیلی خوب است و اصلا باید برگزار شود اما یک باید دیگری هم وجود دارد و آن هم در زمان حیاط این بزرگان است چون اگر در زمان حیاتشان این چنین مجالسی برگزار می شد شاید تاثیر دو چندانی در آثار انان می داشت.
نقل قول کردن
#2 کوکلا 1396-11-26 22:34
متاسفانه در رسانه ملی مثل دیگر اخبار لرستان این خبر منعکس نشد ولی مرگ یک شاعر در افغانستان و از قوم پشتو منعکس شد
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا