یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

کیانوش رستمی مدیر مسئول هفته‌نامه‌ی سیمره به عنوان دبیر کمیته‌ی پژوهش خانه‌ی مطبوعات کشور منصوب شد.
به گزارش یافته در نشست خانه‌ی مطبوعات کشور که با حضور معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، زهیر مطهری مدیر کل مطبوعات داخلی وزارت و اعضای هیات مدیره‌ی شورای مرکزی خانه‌ی مطبوعات کشور در موسسه‌ی نشر نوآوران تهران برگزار شد، بنا بر پیشنهاد اعضاء، دکتر کیانوش رستمی، مدیرمسئول هفته‌نامه‌ی سیمره، از لرستان به عنوان دبیر کمیته‌ی پژوهش خانه‌ی مطبوعات کشور منصوب شد.
رستمی نایب‌رئیس اسبق خانه‌ی مطبوعات کشور مدیر اسبق خانه‌ی مطبوعات استان لرستان و از اساتید روزنامه‌نگاری و ارتباطات است که علاوه بر تدریس در دانشگاه‌ها و مراکز علمی به‌عنوان مدرس در کارگاه‌ها و دوره‌های تخصصی روزنامه‌نگاری ، روابط عمومی و تبلیغات حضور داشته است .
در این مراسم که روز چهارشنبه 15 شهریورماه برگزار شد از لرستان دکتر کیانوش رستمی نایب‌رئیس اسبق خانه مطبوعات کشور و رضا طولابی بازرس اسبق خانه مطبوعات کشور حضور داشتند.
شایان ذکز است در در دوره قبل (نخستین دوره) شورای مرکزی خانه‌های مطبوعات کشور، از لرستان دو نفرعضو شورای مرکزی خانه‌های مطبوعات بودند؛ کیانوش رستمی از (نشریه سیمره) در بخش روزنامه‌نگاران به‌عنوان نايب‌رئيس خانه و رضا باقري‌طولابی (پايگاه خبري يافته لرستان) به عنوان مسوول امور روابط عمومي و بازرس حضور داشتند.

دیدگاه‌ها   

#1 سالاروند 1396-06-16 11:23
موفق باشند دکتر کیانوش رستمی , ایشان یکی از فعالان اجتماعی و دلسوز پیشرفت استان هستند و هفته نامه مردمی سیمره همواره انعکاس صدای مردم استان بوده است
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا