یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی گفت: شب گذشته مقارن ساعت 20 دقیقه طی تماس شهروندان خبر آتش‌سوزی پارکینگ منزل مسکونی در محله اسدآبادی خرم‌آباد اعلام گردید.
به گزارش یافته، محمد میرزایی مقدم معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی که خود در محل حادثه حضور داشت، با اشاره به این که با توجه به اهمیت موضوع (حریق منزل مسکونی) بلافاصله مأمورین 4 ایستگاه آتش‌نشانی به محل اعزام گردیدند، گفت: در بررسی‌های اولیه مشخص شد حریق از پارکینگ منزل مسکونی که تبدیل به انبار ضایعات شده شروع و آتش در حال پیشروی به طبقات فوقانی و ساختمان‌های مجاور آن می‌باشد.
وی ادامه داد: با دستور فرماندهی عملیات مأمورین به دوتیم عملیاتی تقسیم شدند، تیم اول اقدام به خارج نمودن ساکنین طبقه فوقانی ساختمان و همسایگان اطراف محل حادثه و ایمن‌سازی محل نمودند؛ تیم دوم نیز عملیات اطفای حریق را هم‌زمان آغاز و از سرایت آتش به ساختمان‌های مجاور جلوگیری نمودند و حریق پس از ساعتی کاملاً اطفا و محل ایمن‌سازی گردید.
در همین راستا علیرضایی مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی به خبرنگار ما گفت: شهروندان محترم باید توجه داشته باشند پارکینگ منازل مسکونی جای انبار کالا و محل جمع‌آوری وسایل و انباشت مواد نیست
وی گفت: شهروندان باید به کلیه موارد قانونی ساختمان نسبت به ایمن‌سازی، نصب دستگاه‌های هشداردهنده و وسایل اطفای حریق در ساختمان خود اقدام تا از بروز حوادث این‌چنینی جلوگیری به عمل آید.


دیدگاه‌ها   

#1 کیوان 1396-10-24 08:59
متاسفانه محل خاصی برای این ضایعاتی هاکه هم موجب آزارهمسایگان وهم چهره شهرزشت میکنن درنظرگرفته نمیشه وازشهرداری وبخش داری خواهش مندیم فکری به حال اینهابکنه ...
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا