یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

معاون استاندار لرستان گفت: نزاع و درگیری در روستای ملک‌آباد شهرستان الیگودرز سبب قتل ۵ نفر و زخمی شدن ۱۲ نفر شد.
حبیب‌الله خجسته‌پور در گفت‌وگو با تسنیم در رابطه با نزاع مرگبار شهرستان الیگودرز اظهار داشت: روز گذشته حدود ساعت 10:40 دقیقه درگیری در روستای ملک‌آباد شهرستان الیگودرز رخ می‌دهد که متأسفانه پنج نفر به قتل می‌رسد و 12 نفر زخمی می‌شود.
وی با اشاره به اینکه اکثراً افراد نسبت فامیلی دارند، افزود: زخمی‌های این اتفاق نیز در بیمارستان بستری‌اند و حسب گزارش‌های اولیه کسانی که مظنون در قتل هستند تحت نظر پلیس و بازداشت هستند.
معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان عنوان کرد: روز گذشته به‌محض اطلاع از این اتفاق، با هماهنگی استاندار به شهرستان الیگودرز رفتیم و با حضور اعضای شورای تامین تمام جوانب کار را بررسی کردیم.
وی بیان کرد: با توجه به اینکه احتمال دادیم این قضیه ادامه پیدا کند و نیاز به ظرفیت افراد متنفذ، روحانیت و ریش‌سفیدان باشد با حضور امام‌جمعه شهرستان جوانب کار بررسی توصیه‌های لازم انجام گرفت.
خجسته پور به قتل پنج مرد در این نزاع اشاره کرد و گفت: اکنون امنیت کاملی در منطقه برقرار است، جنازه‌ها نیز مراحل پزشکی قانونی را طی کرده‌اند احتمال زیاد تا امروز ظهر جهت تشییع تحویل خانواده‌ها شوند.
وی تصریح کرد: تا صبح امروز تعداد بازداشت‌شدگان هفت نفر بوده است اما تعدادی از مجروحان نیز به‌محض ترخیص به بازداشت‌شدگان اضافه می‌شوند اکنون نیز به‌نوعی در بیمارستان تحت کنترل هستند.
معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان اظهار داشت: روز گذشته در حضور اعضای شورای تأمین یک برنامه‌ریزی انجام شد تا مراقبت لازم انجام و مراسم تشییع در کمال آرامش برگزار شود و در همین نقطه موضوع درگیری‌ها ختم شود.
وی افزود: برای ایجاد فضای صلح در منطقه با جمعی از بزرگان صحبت شد تا فضای هیجانی از منطقه خارج شود، افراد درگیر و مظنون به قتل در چنگال دستگاه قضا و عدالت هستند تا از طریق قانونی موضوع فیصله پیدا کند.

دیدگاه‌ها   

#1 علیرضا 1396-05-14 21:21
امیدوارم دیگه هیچ جای ایران شاهد همچین چیزایی نباشیم ...
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا