یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

عملیات جستجو برای پیدا کردن جسد شهید پلیس لرستانی در رودخانه بهمن‌شیر در حالی ادامه دارد که متهم تحت تعقیب پلیس دستگیر شد و ادعا می‌کند که مأموران جوان شنا بلد نبود و من بی‌گناهم.
به گزارش یافته به نقل از رکنا، صبح دیروز ماموران کلانتری 18 آبادان برای دستگیری متهم تحت تعقیب و سابقه‌دار در منطقه 20 متری ذوالفقاری وارد عمل شدند و زمانی که پای در مخفیگاه وی گذاشتند این سارق حرفه‌ای با دیدن مأموران با استفاده از نی‌زارهای اطراف خانه‌اش پا به فرار گذاشت.
مأموران در ادامه به تعقیب این سارق حرفه‌ای رفتند و با استفاده از قانون به‌کارگیری اسلحه اقدام به تیراندازی هوایی کردند که در این لحظه یکی از مأموران کلانتری 188 به نام میثم میرزایی منش که اهل کوهدشت لرستان است به طرز مرموز به داخل رودخانه بهمن‌شیر سقوط کرد و سارق حرفه‌ای توانست در این لحظه از دست ماموران فرار کند.
در این لحظه تیمی از مأموران امدادی و آتش‌نشانی و غواصان برای نجات گروهبان میرزایی منش وارد عمل شدند.
با گذشت ساعت‌ها جست‌وجو برای پیدا کردن این مامور پلیس هیچ ردی از وی به دست نیامد که در این راستا دکتر عزیزالله شهبازی فرماندار شهر آبادان با حضور در محل حادثه دستور داد تا همه ارگان‌های با هماهنگی‌های لازم برای پیدا کردن پیکر این شهید جوان وارد عمل شوند.
گفت: همه نیروهای ویژه باید برای پیدا کردن پیکر گروهبان میثم میرزایی منش که در حین خدمت به درجه شهادت رسیده است دست به کار شوند.
شایان ذکر است که این ماموران جوان که به تازگی در شهر کوهدشت استان لرستان به عنوان درجه‌دار در استخدام پلیس درآمد که پس از گذراندن 6 ماه دوره آموزشی در کلانتری 188 آبادان مشغول به کار شده بود که به درجه شهادت رسیده است.
در حالی که جستجوها ادامه داشت تیمی از ماموران به دستور سرهنگ همت علی ترکرانی جانشین فرمانده انتظامی آبادان برای دستگیری سارق فراری وارد عمل شدند تا اینکه صبح امروز ماموران در گام نخست به سراغ خانواده وی رفتند.
خانواده سارق فراری زمانی که متوجه شدند که پسرشان باعث شهادت مأمور جوان شده است مخفیگاه وی را در شهرک میثاق لو دادند و خیلی زود تیم‌های ویژه پلیس مخفیگاه این متهم را تحت نظر قرار دادند.
در این مرحله ماموران برای دستگیری محسن که معروف به اوماریو است وارد مخفیگاهش شدند که این متهم با دیدن ماموران با چاقویی که در دست داشت شروع به خودزنی کرد تا راهی برای فرار پیدا کند اما ماموران با تیزهوشی و عملیاتی غافلگیرانه این جوان را زمین‌گیر کردند.
درحالی‌که چند تن از شاهدان ماجرا دیده‌اند که متهم فراری و مامور پلیس با هم درگیر شده بودند، محسن ادعا می‌کند که مامور جوان شنا بلد نبوده و من بی‌گناهم.
بنا به این گزارش، متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار مأموران پلیس استان خوزستان قرار گرفته است و عملیات جستجو برای پیدا کردن جسد مامور جوان همچنان ادامه دارد.


دیدگاه‌ها   

#1 Amit 1396-01-29 23:43
تسلیت
نقل قول کردن
#2 شهروند 1 1396-01-30 09:36
خداوند رحمتش کنه این انسان شجاع رو ، اما چیزی که در این حادثه ها مشابه قابل توجه است عدم تاثیر گذاری آموزش هایی که مامورین نیروی انتظامی در دوران آموزش می بینند ،بنظر می رسد آموزش ها با اتفاقات احتمالی مغایرت دارد روح همه انسانهایی که جان خود را در راه آسایش مردم فدا میکنند قرین رحمت و مغفرت الهی
نقل قول کردن
#3 شهروند 1396-01-30 14:24
تسلیت عرض میکنیم امید است در آموزشها شنا هم آموزش داده شود ...
نقل قول کردن
#4 میثاق 1396-01-31 02:32
به خانواده داغدار آقای میثم میرزایی تسلیت عرض میکنم فقط از خداخواستار صبر وشکیبایی رابرایتان دارم
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا