یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

با حضور جمعی از موتورسواران شهر خرم‌آباد، همایش و رژه موتورسواران قانون‌مند برگزار شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری یافته، صبح امروز طی مراسمی با حضور رئیس پلیس راهور لرستان و جمعی از موتورسواران قانونمند خرم‌آبادی همایش و رژه موتورسواران قانون‌مند خرم‌آبادی برگزار شد.
رئیس پلیس راهور لرستان در این مراسم گفت: طی 6 ماهه نخست سال جاری تعداد 8 هزار موتورسیکلت متخلف در لرستان توقیف‌شده است.
سرهنگ منوچهر مرادی با بیان این که حجم موتورسیکلت‌های توقیف‌شده سنگین است و دیگر فضایی برای آن‌ها نداریم، افزود: موتورسیکلت‌هایی که سنوات گذشته توقیف‌شده‌اند و شرایط ترخیص را ندارند اوراق خواهند شد.
وی با بیان این که موتورسوار نباید در پیاده‌رو حرکت کند و یا چراغ‌قرمز را رد کند، خاطرنشان ساخت: تمامی قوانین آیین‌نامه راهنمایی و رانندگی که مشمول خودروها می‌شود، شامل موتورسیکلت‌ها نیز می‌گردد.
رئیس پلیس راهور لرستان عنوان کرد: تعداد 8 تخلف ازجمله نداشتن کلاه ایمنی وجود دارد که اگر موتورسوار آن را انجام دهد، همکاران ما آن را توقیف می‌کنند و به مدت یک هفته در پارکینگ توقیف می‌ماند.
سرهنگ مرادی افزود: اگر بار دوم یک موتورسوار این تخلفات را مرتکب شود به مدت یک ماه وسیله نقلیه‌اش توقیف می‌شود.
وی گفت: فرمانده محترم انتظامی استان دستور داده است که اگر موتورسواری دارای کلاه ایمنی باشد ولی مدارک همراه نداشته باشد به‌صرف اینکه از کلاه ایمنی استفاده کرده توقیف نشود.
رئیس پلیس راهور لرستان همچنین بابیان این که برخی از موتورسواران پلاک موتور را مخدوش و یا دست‌کاری می‌کنند، تصریح کرد: ضمن توقیف موتورسیکلت و به‌صرف این که این اقدام جرم است و شخص متخلف به دادگاه معرفی می‌شود.
در پایان این مراسم به‌قیدقرعه به جمع زیادی از موتورسواران حاضر در مراسم کلاه ایمنی هدیه داده شد. مصطفی باقری/ یافته

دیدگاه‌ها   

#1 رضا 1396-07-19 11:32
خودشون که کلاه ایمنی داشتن. حداقل یه چیز دیگه ای جایزه میدادید.
نقل قول کردن
#2 حمید 1396-07-19 19:25
بنده پیرخراباتم که لطفش دایم است
ورنه لطف شیخ وزاهدگاه هست وگاه نیست
خوبه نیروی انتظامی جریمه های الکی رامتوقف کند
نقل قول کردن
#3 رامین 1396-07-19 20:02
به نقل از رضا:
خودشون که کلاه ایمنی داشتن. حداقل یه چیز دیگه ای جایزه میدادید.

خلاقیت موج میزنه بین مسئولین در هر پست و جایگاهی
نقل قول کردن
#4 خرم ابادی 1396-07-19 20:45
با تشکر از نیروی انتظامی و برخورد با موتور سوارنیکه با حرکات غیر قانونی باعث سلب اسایش مردم می گردند و همجنین برگزاری این گونه همایشهای فرهنگی موتور سواران دودسته اند یک دسته انهایی که موتور وسیله کارشان است وروزانه مجبورند از موتور استفتده کنند که اکثرا قوانین را رعایت ویک دسته دیگر که فقط از موتور برای تفریح و کار خلاف از ان استفاده و اکثرا تابع قانون و مقررات نیستند وبا انواع ترفندها از جمله بستند قفل موتور روی پلاک را می پوشانند که جا دارد مامورین محترم با این افراد برخورد قانونی نمایند.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا