یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

مراسم تشییع شهید علی بخش حسنوند با حضور مسوولان ارشد استان و جمعی از مردم خرم‌آباد برگزار شد.
به گزارش خبرنگار یافته، ظهر امروز آیین تشییع پیکر مطهر شهید "علی بخش حسنوند " که توسط اشرار در استان خوزستان به شهادت رسید با حضور نماینده ولی فقیه در استان، استاندار و معاونین، فرماندهان نظامی و انتظامی، گروهی از مدیران ادارات استان و جمعی از مردم خرم‌آباد در ستاد فرماندهی انتظامی لرستان انجام شد.
از بخش های این برنامه می‌توان به سخنرانی نماینده ولی فقیه در استان "حجت الاسلام و المسلمین سید احمد میرعمادی "، اجرای ادای احترام نظامی به پیکر شهید و برپایی نماز میت اشاره کرد.
شایان ذکر است بامداد دوشنبه و رأس ساعت یک بامداد، تعدادی شرور مسلح با حمله به نگهبان درب ورودی کلانتری ۲۲ مجاهد اهواز و درگیری مسلحانه باعث به شهادت رسیدن  و مجروح شدن تعدادی از پرسنل کلانتری شدند.
در این درگیری سرباز حسین آلبوبالد و گروهبان‌یکم مسلم یادگاری مجروح و ستوان دوم علی بخش حسنوند از لرستان و گروهبان‌یکم عزیزاله بهمنی طی برخورد گلوله به سر به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.خبر و عکس: مصطفی باقری

دیدگاه‌ها   

#1 محمد وثیقی 1396-02-26 22:06
امنیت و آسایش ما مدیون خون شهداست.خدا به خانوادش صبر بده. :cry: :cry: :cry:
نقل قول کردن
#2 بیرانوند 1396-02-26 23:02
ی عده مهاجر بدوی وارد خاک ایران شدن حالا مدعی خاک خوزستان لرنشین رو دارن و با خیانت وشرارت و حمله های ناجوانمردانه سعی در نا امنی استان خوزستان دارن ولی کور خوندن بزدلهای پست ترسو...
نقل قول کردن
#3 حامد ج 1396-02-27 05:04
شهادتت مبارک همکار خوبم ما رو
فراموش نکنی
نقل قول کردن
#4 حامد 1396-02-27 09:55
مامديون خون شهداهستيم خوشابه حال انها كه درراه وطن شهيد شدند
نقل قول کردن
#5 مصطفی 1396-02-28 15:58
خدا به مادرش صبر بده...
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا