یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

یکی از مبارزین و پیشگامان سیاسی قبل از انقلاب شکوهمند اسلامی است که در زمان رژیم ستمشاهی در دو مرحله طي سالهای 56 و 57 به زندان افتاده است‌.
وي در کنار مرحوم آیت‌الله سيد حسن طاهری و مرحوم شیخ مهدی قاضی و شهیدان رحیمی از شناخته شده‌ترین رهبران و مبارزان قبل از انقلاب شکوهمند اسلامی در استان لرستان و شهر خرم‌آباد هستند‌.
سید مهدی موسوی همزمان با پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی از طرف دفتر اعزام مبلغ امام به عنوان مبلغ در میان عشایر سيد مهدي موسويلرستان اعزام شدند و در سال 58 به عنوان نماینده حجت الاسلام ورامینی که نماینده وقت حضرت امام در لرستان بودند به عنوان نماینده دفتر امام در میان عشایر لرستان  مامور شدند. سپس به مدت 5 ماه سرپرست سازمان عقیدتی سیاسی شهربانی لرستان بودند و بعد از آن از ابتدای سال 60 تا نیمه آن سال به عنوان مسوول دفتر نمایندگی حضرت امام در سپاه سلسله و دلفان مشغول به خدمت بوده و در اواسط سال 60 تا پایان 61  فرماندهی سپاه الیگودرز را بر عهده داشتند.
 از ابتدای سال 62 تا نیمه سال 63 فرماندهی سپاه استان ایلام را برعهده داشتند و از نیمه سال 63 تا سال 70 یعنی سال‌های اصلی جنگ تحمیلی فرماندهی سپاه سرافراز لرستان را بر عهده داشتند‌. ایشان قبل از انتصاب به عنوان فرمانده سپاه لرستان  3 سال شخصاً در خط مقدم جبهه‌های حق علیه باطل حضور داشتند‌.
حجت الاسلام سید مهدی موسوی از سال 70 تا 72 با حکم سید محمد خاتمی وزير وقت فرهنگ و ارشاد اسلامي، مدیر کل ارشاد لرستان بودند و از سال 72 تا 74 مدیر عامل و عضو هیأت مدیره شرکت شاهد لرستان بودند.
از سال 77 تا 84 مشاور فرهنگی استانداران لرستان (سيد حسن رسولي و قربان‌علي سعادت) در دولت اصلاحات بودند. در سال 92 با حکم «مهندس نعمت‌زاده‌» رییس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در کشور  ایشان به عنوان رییس شورای سیاست‌گذاری ستاد دکتر روحانی در لرستان انتخاب شدند و نقش بسیار مهمی در فعالیت‌های ستاد دکتر روحانی در لرستان داشتند‌.
شایان ذکر است ایشان در دوران اصلاحات به مدت 4 سال صاحب امتیاز و مدیر مسوول نشریه "رشید" بودند. همچنین وي عضو خانواده محترم شهدا نيز هست.
اينك  به مناسبت فرا رسیدن ایام‌الله دهه فجر و یوم‌الله 22 بهمن با حاج آقا موسوی که از پیشگامان انقلاب در لرستان هستند به گفتگو نشستیم‌:
با سلام خدمت شما حاج آقا موسوی و تشکر از اینکه وقت خودتون رو در اختیار ما گذاشتید :
*با توجه به نزدیک بودن سالگرد انقلاب اسلامی وشروع ایام الله دهه فجر انقلاب،شما به عنوان یکی از پیشگامان انقلاب  در لرستان که بارها توسط رژ یم گذشته به زندان افتاده اید ارزیابی شما بعد از 35 سال از پیروزی انقلاب، از حضرت امام خمینی (قدس) و انقلاب اسلامی چیست؟
ابتدا خدمت شما وخوانندگان روزنامه وزین اعتماد سلام عرض می کنم .در ابتدا می خواهم اشاره ای به ویژگی های شخصیتی حضرت امام داشته باشم،حضرت امام شخصیتی بودند که با باور ویقین تمام پا به عرصه انقلاب گذاشتند و ایشان به راه وهدف خدایی که انتخاب کرده بودند ایمان داشتند،ایشان همچنین به مردم ایمان داشته و ایمان داشتند که مردم در این راه خدایی که انتخاب کرده اند ایشان را یاری می کنند ولذا در سه مرحله انقلاب یعنی  تخریب وسقوط نظام طاغوت ومرحله دوم شکل گیری نظام جمهوری اسلامی و مرحله سوم تثبیت نظام،امام به درستی و باروشی آگاهانه وعالمانه مردم را مشارکت دادند و همیشه در تمام مراحل انقلاب برای مردم نقش اصلی را قایل بودند.انقلاب اسلامی و رهبری امام آثار قابل توجهی برای مردم ایران به همراه داشت که می توان به نکات زیادی اشاره کرد منجمله اینکه انقلاب مردم را از خفقان وسرکوب  به آزادی وجمهوری اسلامی رساند و از استبداد وطاغوت مارا به آزادی وجمهوری و خودباوری و ایستادگی رساند واز ذلت وتوسری خوردن مارا به عزت وسربلندی واستقلال و خود کفایی رساند واز ارباب ورعیتی فرهنگ  السلطان ظل الله (شاه سایه خداست )به سرافرازی وفقط بندگی خدا رساند .(که حضرت علی در این زمینه می فرماید :بنده دیگر مباش در حالی که خداوند تورا آزاد آفریده است.امام در مرحله شکل گیری جمهوری اسلامی باز هم با رای مستقیم مردم نهادهای قانونی نظام جمهوری اسلامی را شکل دادند و امام مردم را باور داشت وبه آنها عشق می ورزید .ایشان در مرحله تثبیت نظام با روح متمدنانه وگفتمان ودیالوگی منطقی مردم را در عرصه های تثبیت نظام دعوت به همکاری ومشارکت  می نمود،به طور مختصر امام عاشق مردم بود وهمیشه می فرمودند :«میزان رای ملت است»هم اکنون نیز پس از 25 سال از رحلت امام سالگرد انقلاب را جشن می گیریم وفرزند خلف وصالح امام حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله)راه اورا با صلابت استمرار می بخشد.
 
*حاج آقا موسوی با توجه به این که شما رییس «شورای هماهنگی اصلاحات لرستان‌» احزاب وتشکل‌های اصلاح‌طلب هستید، برای خوانندگان ما بفرمایید که شورای هماهنگی جبهه اصلاحات چگونه شکل گرفته جلسات شورای مذکور چند وقت یک بار بوده در آن چه مباحثی مطرح می‌شوند؟
مقدمتاً به عرض می رسانم عصری که ما در ان زندگی می‌کنیم مقتضیات خاص خودش را دارد، عصری که در آ ن هستیم عصر دانایی هست و کشور و مردمی موفق بوده که دانایی بیش‌تری داشته باشد. عصر کنونی عصر خرد و عقلانیت جمعی است وباید از فرد‌گرایی وسلیقه‌گرایی پرهیز شود. تشکیلاتی که نام بردید به نام «شورای هماهنگی احزاب و تشکل‌های اصلاح‌طلب‌» عطف به ماسبق در کشور ما در زمان حیات حضرت امام 18 تشکل و حزب خط امامی داشتیم و بعد از حماسه دوم خرداد 76 به نام احزاب و تشکل های دوم خردادی معروف شد و رفته رفته به عنوان احزاب و تشکل های اصلاح‌طلب که با شناس‌نامه رسمی و پروانه فعالیت قانونی صادره از وزارت کشور در سال 81 فعالیت خود را ادامه داد و همیشه در طول 17 سال گذشته در تمام انتخابات و دولت‌ها نقش محوری داشته است‌. در لرستان نیز به تأسی از مرکزیت کشور به عنوان زیر مجموعه این شورا،شورای هماهنگی جبهه اصلاحات لرستان با حضور احزاب وتشکل های اعتماد ملی،حزب اسلامی کار، همبستگی، مردم‌سالاری، کارگزاران، اراده ملت، ندای ایرانیان، انجمن اسلامی معلمان، انجمن اسلامی مدرسان دانشگاه، مجمع فرهنگیان ایران اسلامی، مجمع زنان اصلاح‌طلب، انجمن اسلامی جامعه  پزشکان و جبهه اعتدال‌گرایان ایران اسلامی و سایر تشکل‌های مجوز‌دار اصلاح‌طلب و اعتدال‌گرای استان شکل گرفته که به صورت هفتگی جلسات مستمر و با دستور کار مشخص، امورات سیاسی، اجتماعی و فرهنگی استان را رصد نموده و به ویژه نسبت به عملکرد و تغییر و تحولات مدیران استانی نظر دارد. این شورا نسبت به انتخابات آینده مجلس نظر داشته و در آینده نامزدهای خویش را به مردم شریف استان معرفی می‌کند.
 
* به نظر شما نقش و عملکرد احزاب و تشکل‌ها چیست و شما وضعیت تحزب در کشور و استان را چگونه ارزیابی می‌کنید؟
متاسفانه در کشور ما همیشه حزب‌ستیزی و حزب‌گریزی از ناحیه فرصت‌طلبان و منفعت‌طلبان که از تفرق و تشتت و جدایی فعالان سیاسی سود می‌برند همواره وجود داشته و این نکته حایز اهمیت است که در کشور‌های توسعه یافته شهروندان احساس تعلق به حزب و سندیکا و NGO ها را همواره  به عنوان یک ضرورت در زندگی خویش دانسته و لذا باحضور در احزاب و تشکل ها و سندیکاها با توسل به خرد جمعی کشور خود را به توسعه و پیشرفت می‌رسانند. لذا یکی از کارکرد و نقش احزاب، توسعه کشور، آن هم توسعه متوازن و همه‌جانبه با حضور نخبگان توانمند و کارشناسان میهن‌دوست است‌. کارکرد دیگری که احزاب و تشکل‌های اصلاح‌طلب می‌توانند داشته باشند بازگشت به راه و خط و اندیشه حضرت امام (قدس ره) است که همانا در فرامین و فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی )مشاهده می‌شود. نقش دیگر احزاب تلاش در جهت توانمند‌سازی کشور است که جامعه به توسعه همه‌جانبه و متوازن دسترسی پیدا کند، سومین نقشی که احزاب می‌توانند ایفا کنند جلوگیری از خود‌رایی وخود‌محوری و قانون‌شکنی است زیرا که احزاب نظامند هستند وروش نظامندی وقانون مندی را در کشور ایفا می‌کنند. نقش‌هایی که احزاب می‌توانند در جامعه ایفا کنند به اختصار نام می‌برم که عبارتند از‌:
* مشارکت در امور سیاسی و مشارکت در قدرت سیاسی
* دفاع از استقلال و آزادی و کیان نظام مقدس اسلامی
* دفاع از حقوق ملت وحقوق شهروندی مردم
* تربیت مدیران سیاسی آینده کشور و آموزش و کادر سازی در جهت آشنایی به قوانین مادر مثل قانون اساسی، قوانین مجلس شورای اسلامی
* آشنایی مردم باقواعد بازی سیاسی واینکه مصالح کشور و مردم اصل و اساس قرار گیرد نه رانت و سلیقه و گرایشی خاص
 
* با توجه به این که شما رییس شورای سیاست‌گذاری ستاد دکتر حسن روحانی در استان لرستان بودید، به نظر شما چرا دولت تدبیر وامید در استان در زمینه تغییرات مدیریتی به کندی عمل می‌کند و روند تغیرات مدیریتی در استان را چگونه ارزیابی می‌کنید؟
در کشور ما دو جریان اصلاح‌طلب و اصول‌گرا از آغاز انقلاب تا کنون وجود داشته و دارد. انتخابات 92 برای عبور از پیچ‌های سیاسی و اجتماعی و فرهنگی بود که اراده خداوند و رهبر معظم انقلاب که در روز انتخابات رای مردم را حق‌الناس دانستند و اراده مردم تبدیل به حماسه ماندگار‌ی شد. لذا دکتر روحانی موفق شد به عنوان مدیر اجرایی کشور با رای مردم روی کار بیاید و ایشان برای اداره کشور مشی اعتدال را انتخاب کردند زیرا که اعتدال یعنی دوری از افراط و تفریط چرا که شرایط کشور و نظام اقتضا می‌کرد که از حرکت‌های تند و رادیکال توسط هر دو جناح کشور جلوگیری شود و لذا تندروی‌ها باعث شد که مردم به ستوه آمده و خسته شوند و به این نتیجه برسند که کشور باید با عقل وخرد جمعی  اداره شود و شعار اعتدال و تغیر دکتر روحانی را انتخاب کردند لذا سطح توقعات و انتظارات از عملکرد دولت تدبیر و امید به طور کلان و در استان باید با نگاه نسبی باشد، گرچه دولت کنونی خود را اصلاح‌طلب نمی‌داند اما پشتوانه مردمیش و رایش و حامی انتخاباتیش جریان اصلاح‌طلب بوده است و لذا یکی از اصلی‌ترین مطالباتی که مردم در انتخابات دنبال کردند تغیر در سطوح مدیریتی دستگاه‌های اجرایی دولت بوده است و در لرستان نیز بیش از 60 درصد آرای مردم متوجه شیخ دیپلمات بوده است .در مورد تغیرات مدیریتی در لرستان در تیم اقتصادی دولت در استان جز سازمان جهاد و کشاورزی و اخیرا شرکت آب و فاضلاب شهری روند تغیرات مطلوب نبوده است. در تیم فرهنگی و آموزشی روند تغیرات را به طور نسبی خوشایند و مطلوب می دانم و در تیم حوزه سیاسی واجتماعی بسیار ضعیف و منفعل عمل شده است‌.
 
* آیا به کارگیری مدیران اصلاح‌طلب و اعتدال‌گرا در استان رضایت نسبی شما را فراهم کرده است و به نظر شما چه دستگاهایی نیاز به تغیر فوری دارند؟
برحسب وظیفه‌ای که به عنوان یک کنشگر سیاسی و اجتماعی و فرهنگی و کسی که مسوولیت شورای سیاست‌گذاری ستاد دکتر روحانی در لرستان را برعهده داشته‌‌ام، امورات مربوط به مطالبات مردم استان و از جمله تغیر مدیران ناکارآمد را رصد نموده و احیاناً به ارکان مرکزی دولت رسانده و با مرکزیت دولت در ارتباط هستم و خواسته‌های مردم و دلسوزان استان را به تهران و مر‌کزیت دولت انتقال می‌دهم. بنده با توجه به ارتباط مردمی که با دستگاه‌ها دارم، متاسفانه مردم و شهروندان از عملکرد برخی از دستگاه‌ةا‌ی اجرایی استان راضی نیستند و این نارضایتی به عملکرد دستگاه‌هایی که از دولت گذشته باقی مانده و هنوز مدیران‌شان تغیر نکرده‌اند باز می‌گردد انتظار ما این است که این دستگاه‌ها هر چه زودتر تعیین تکلیف شده و در این زمینه به مطالبات مردم پاسخ داده شود. انتظار ما این نیست که در دستگاه‌های اجرایی حتما ًاز نیروهای 100 درصد اصلاح‌طلب استفاده شود، بلکه از نیرو‌های توانمند و متخصص و متعهد و همراه دولت چه اصلاح‌طلب چه معتدل استفاده شود و وجود این‌گونه نیروهای توانمند و همراه با دولت در دستگاه‌های اجرایی استان نادیده گرفته نشود.
 
* به نظر شما باتوجه به اینکه ما سال آینده انتخابات مجلس دهم را در پیش داریم، جریان اعتدال و اصلاحات برای پیروزی در انتخابات مجلس آینده باید چه برنامه واحدی در پیش بگیرند؟
دمکراسی و مردم‌سالاری زمانی محقق می‌شود که مجلسی توانمندی داشته باشیم و زمانی مجلس توانمندی خواهیم داشت که انتخاباتی رقابتی و سالم با مشارکت حداکثری و تعبیر مقام معظم رهبری با حضور تمام سلایق فکری درون نظام داشته باشیم، در این راستا اردوگاه اصلاح‌طلبان در کل کشور با هماهنگی و تفاهم کامل به این نتیجه رسیده‌اند که سلایق درون اردوگاه اصلاحات آقای سید محمد خاتمی را به عنوان محور هماهنگ کننده در کل کشور در امر انتخابات  بدانند و لذا ایشان شورای مشورتی خویش را فعال و با استراتژی هدفمند ساختن امر انتخابات مجلس شورای اسلامی که با تاسی از این روش در سطح استان‌ها این شورای مشورتی باحضور تمام سلایق اصلاح‌طلب فعال خواهد گردید و امر مهم انتخابات را با برنامه‌ای هدفمند دنبال خواهد کرد و در حوزه‌های انتخاباتی مختلف استان نامزد‌های خود را در آینده به مردم شریف استان معرفی می‌کند و اطمینان داشته باشید جریان اعتدال و اصلاحات در  کشور و استان لرستان لیست واحدی خواهد داشت.
 
* لطفا اولین احساسی که پس از شنیدن این کلمات پیدا می‌کنید بیان کنید:
* جنگ تحمیلی: دفاع از آب وخاک و استقلال کشور
* امام علی‌: سمبل عدالت و صداقت و سلامت روح
* امام حسین‌: سمبل شهادت و رشادت و مردانگی و حریت
* امام خمینی‌: روحیه مردم داری و مردم‌پذیری و صلابت و شکوه
* اعتدال‌: مشی میانه‌روی و جلو‌گیری از افراط و تفریط
* سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌: مظهر اقتدار و صلابت مردم ایران‌زمین
* دکتر عارف‌: ایثار و فداکاری و گذشت برای هدف
 
 
گفت‌گو و ارسال‌كننده: سجاد رضايي- روزنامه شرق
 

دیدگاه‌ها   

#1 خادم 1393-11-16 08:54
با سلام ایشان اگر قدر خود ومسولیتش را میدانست بایستی الان درمنصبهای کشوری مسولیتهای مهمی عهده دار بودند. خداوند عاقبت بخیری رابه همه عنایت کندوهدایتش شامل همه شود
نقل قول کردن
#2 رضا 1393-11-16 11:22
آخه خاتمی کیه که لیست بده؟؟؟؟ یه مقداری از سوابق حاججج آقارو جا گذاشتی یافته جان.
_______________________________
يافته: سلام. مصاحبه به همين صورت براي ما ايميل شده است.
نقل قول کردن
#3 سامان 1393-11-16 14:54
این تیتر چه ربطی به محتوای مطلب داره؟

هیچ مطلب مرتبطی با مبارزات انقلاب مطرح نشده و در اصل، موضوع از مسئولیت ایشان بعد از انقلاب آغاز میشه!
طبق چه سندی می گویید ایشان از «رهبران بازمانده انقلاب» هستند؟ نمیدانم مبارز بوده اند یانه! ولی ادعای رهبری مبارزات باید مستند باشد!
آیا این تحریف تاریخ نیست؟
انتظار می رود در پاسخ نگویید: سلام. مصاحبه به همین صورت برای ما ایمیل شده است!
__________________
يافته: از آقاي رضايي سؤال كنيد. اين مطلب قبلاً توسط ايشان در روزنامه شرق منتشر شده و به تقاضاي وي در يافته بازنشر گرديد.
يافته محلي است براي دسترسي آسان به گلچيني از مطالب منتشر شده در نشريات استان كه امكان خواندن آن‌ها به دلايل مختلف براي مردم وجود ندارد.
ما هم اميدواريم با اين پاسخ، ايراد بني اسرائيلي ديگري نگيريد.
مطالبي كه توسط يافته منتشر مي‌شوند، زير نام خبرنگار، "پايگاه خبري يافته" درج مي‌شود. ساير مطالب معمولاً از طرف خبرنگاران استان براي ما ايميل مي‌شود تا در يافته بازنشر شوند.
نقل قول کردن
#4 فرجی 1393-11-16 20:43
با سپاس فراوان از مدیر سایت یافته به خاطر گفت وگو با جناب سید مهدی موسوی
________________________
يافته: سلام. آقاي رضايي سرپرست روزنامه شرق در لرستان اين گفت‌وگو را انجام داده‌اند نه ما! ايشان عنوان كردند به دليل پربيننده بودن سايت يافته، مطلب براي هم‌استاني ها بازنشر شود. زحمت مصاحبه را آقاي رضايي كشيده است و ما هيچ‌كاره هستيم برادر
نقل قول کردن
#5 فرجی ا 1393-11-16 21:00
از اقای رضایی سپاسگزار یم
نقل قول کردن
#6 ایران 1393-11-16 21:32
ممنون. میشه ایشان بفرمایند که چطور بود درتبلیغات
انتخاباتی در سال 92 ستاد ایشان خیلی ضعیف
عمل نمودند. مردم صرفا از طریق رسانه ملی با
کاندیدای موردنظرشان آشنا و به پای صندوق رای
رفتند. تنها کسی که مردانه تبلیغ کردند برای دکتر روحانی
جناب حمید رشیدی بودند. ولی ایشان شجاعتشان
قابل تحسین هست و برکسی پوشیده نیست. با آرزوی
موفقیت برای جناب موسوی.
نقل قول کردن
#7 مهرداد 1393-11-16 21:36
با سلام. به نظرمن سیدعیسی موسوی و خجسته بیشترین زحمات
را کشیدند.
ولی از قدیم گفتند کار را كه کرد.... آنکه تمام کرد.
بازهم مردم خودشان مسیر را عوض کردند.
به امیدموفقیت دکتر روحانی.
نقل قول کردن
#8 احمد 1393-11-17 01:57
سلام اينقدر بي انصاف نباشيم حداقل ايشان قبل از انقلاب روحاني بودند ودرصحنه هاي انقلاب حضور داشتند آنهايي كه قبل از انقلاب كودك بودند بعد ازپيروزي انقلاب نوجوان والان ميان نوي رسانه ملي از انقلاب صحبت ميكنند ومبازره مردم بايد به اونا خورده گرفت
نقل قول کردن
#9 جبار 1393-11-17 10:08
سلام
درتاريخ انقلاب 57 لرستان نام ايشان نيامده،
بهتراست كمي به سوابق مراجعه كند
نقل قول کردن
#10 حسین. 1393-11-17 14:45
باعرض ادب به محضرگرانقدر مردم شریف لرستان
بنده ایشان را ازنزدیک میشناسم. شخصیتی مومن
و پاک که در دوران مدیریتشان تمامی همکاران ایشان
از خوش خلقی و بزرگمردی ایشان سخن گفته اند.
به امید موفقیت برای جناب موسوی.
نقل قول کردن
#11 امیر 1393-11-19 09:40
از بزرگان انقلابند ایشان
دوسال قبل از پیروزی انقلاب زندانی سیاسی بوده اند...........د ر این دولت به خق خود نرسیند
نقل قول کردن
#12 saeed 1393-11-19 20:44
zendeh bad jenab mousavi
نقل قول کردن
#13 علي 1393-11-19 20:54
مبارزات ،صداقت ،پاكي و شجاعت سيد وثابت قدمي ايشان قابل تحسين است .افسوس كه به اندازه خدمت ايشان امروز كسي قدردان نيست.
نقل قول کردن
#14 معصومی 1393-11-19 23:26
بنده وقتی مطلب شما را خواندم برایم باعث تعجب
و شگفتی بود کسی با ایین سوابق اینقدر گمنام
زندگی کند.
ای کاش ماهم از ایشان یادبگیریم.
بسیار خوب جناب موسوی
نقل قول کردن
#15 رجایی 1393-11-19 23:33
باسلام. لطفا مدیر کل آموزش وپرورش را نیز
زیر ذره بین قرار دهید. ایشان در تغییر مدیران
کند عمل میکنند.
تنها مدیران موفق درتاریخ آموزش وپرورش
جناب سیدنجم الدین موسوی وجناب حمید
بهاروند و جناب رحمن پور و خدانظردریکوند
بودند. والسلام.
نقل قول کردن
#16 شاهرخوند 1393-11-20 12:30
ایشان از جهره های نامی وانقلابی لرستان
میباشند. امیدواریم اصلاحات دراستان
ببرمنصب قدرت بنشیند.
باافرادی کاردان.
نقل قول کردن
#17 بهرا م آبادی 1393-11-21 10:58
باسلام .
با این ناهماهنگی بین اصلاح طلبان
قطعا بازنده انتخابات خواهند شد.
باید یک چهره مردمی را سریعا
معرفی کنند. تا بتوانند در کورس رقابت
بمانند.
نقل قول کردن
#18 سهرابی 1393-11-21 16:38
باسلام به محضر تمامی دوستان
بنده حرفهای
منتقدین و حامیان ایشان
راشنیدم . جناب موسوی سوابق درخشانی
درنظام مقدس مادارند. ایشان درمورد سوابق
سیاسیشان در این مصاحبه بحثی نشده است.
منظور مقابله با رژیم طاغوت هست.
وقتی میگوییم از یاران شهید رحیمی یعنی
باید سوابقی ازایشان درکنار رحیمی بزرگ
درمقابله با طاغوت بیان شود.
نقل قول کردن
#19 هادیان 1393-11-22 17:33
باسلام.
جناب موسوی دبیر حزب اعتمادملی
لرستان اند.
چطوری میتوانیم حضوری با ایشان صحبت کنیم.
ایشان اگر میتوانند زیر همین صفحه
پاسخ دهند. باتشکر هادیان
________________________-
يافته: سلام از آقاياي رضايي سوال كنيد
09161701900
نقل قول کردن
#20 کریمی 1393-11-23 22:50
.سلام
کمی هم از دوران آغاز انقلاب صحبت میکردید.
ایشان مدرکشان چیست?
سنشان? سوابق سیاسی قبل از انقلاب?
شما جز تعریف و تمجید از ایشان کار خاصی
انجام ندادید جناب رضایی.
درسایه امام زمان پاینده و پیروز باشید.
نقل قول کردن
#21 سید امیر 1393-11-24 21:02
باسلام و احترام به محضر دوستان.
جناب موسوی یک انسان بزرگ است
و شخصیت ایشان مورد رضایت همه
میباشد. سوابق ارزنده و خوشنامی
ایشان گواه عرایض بنده است.
امیدوارم ایشان در مراحل زندگی
و کاری موفق و پیروز باشند.
برای منتقدین و موافقین ایشان
بهروزی وسلامتی آرزومندم.
ارادتمند مردم شریف لرستان
سید امیر
نقل قول کردن
#22 محمد 1393-11-30 01:56
به نقل از جبار:
سلام
درتاريخ انقلاب 57 لرستان نام ايشان نيامده،
بlاست كمي به سوابق مراجعه كند


جبار جان سلام .دلیل نمشود
از جمله شخصیتهایی که اکنون اسمی از آنها
نیست ومبارزه کرده ویا زندان رفته اند 1-مرحوم آیت الله حاج شیخ فرج الله کاظمی همرزم نواب صفوی ویار مدرس وآیت الله کاشانی از نورآباد 2- فرزند برومند آیت الله
کاظمی یعنی حجه الاسلام علی آل کاظمی که بارها در زمان شاه توسط ساواک زندانی شده است 3- دونوه مرحوم آیت الله کاظمی .دکتر محمد جواد شریفی همسلول آیت الله طالقانی .و حاج
علیمحمدمحمدی از کوهدشت زندانی سیاسی
در زندان اصفهان .
کوهدشت 1-آیت الله محمد کریم
مروجی که قبل از انفلاب دوبار بمدت 6 ماه 2- حاج آقا احمد مروجی (مبلغی)زندانی سی3-همچنین حاج آقا شمس ا
آ
نقل قول کردن
#23 مهرداد 1393-12-03 00:13
باسلام خدمت جناب موسوی
احتراما شایسته بود خودتان شخصا
جواب ابهامات مردم عزیز را میدادین.
چون این مصاحبه حالت تبلیغاتی دارد
و پسندیده شخصیت امثال جنابعالی
نیست. درضمن در عرف مصاحبه
رسم بر آن است که اگر در چارچوب
انقلاب بوده از اقدامات آن زمان ایشان
سوابق علمی و سبقه خانوادگی ایشان
اطلاعات مکفی داده میشد.لذا چاپ
اینطور تیتری و صرفا جهت آگاهی
مردم توسط سایت یافته باعث
تاسف و تعجب است. علی ایحال
انتظار میرود جناب موسوی
پاسخ قانع کننده ای بدهند. همچنین
از لحاظ سن وسال نمی توان گفت
از یاران و رهبران انقلاب.
امیدوارم جواب قانع کننده ای بدهید.
التماس دعا
_______________________
يافته: سلام. يافته به هيچ جناحي وابسته نيست اما براي افرادي كه اعتقادات متعادل سياسي دارند احترام قائل است و صد البته از افراد تندرو و شديداً متعصب بيزار!
اين مصاحبه به درخواست آقاي سجاد رضايي يكي از خبرنگاران هم‌استاني در يافته منتشر شد (براي بار دوم است كه اين موضوع را متذكر مي‌شويم، لطفا نظرات قبلي را بخوانيد)
مسووليت صحت گفته‌ها، تيتر مطلب و ... نيز بر عهده مصاحبه‌كننده و مصاحبه‌شونده است.
نقل قول کردن
#24 امین . ع 1394-09-24 09:44
حاج آقا از مردان شریف استان هستن بنده ایشان

راکاملا" میشناسم همه اطلاعاتی که آقای

رضایی در مورد معرفی ایشان نوشته صحت دارد

مسئولیتهای ایشان درست است.

با آرزوی موفقیت برای ایشان
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا