یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

وزیر کشور در خرم‌آباد اظهار داشت: اگر فکرها عوض شوند جامعه توسعه پایدار پیدا می‌کند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری یافته، "عبدالرضا رحمانی‌فضلی" ظهر پنج‌شنبه 30 ارديبهشت‌ماه در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی که با حضور استاندار، معاونین و مدیران دستگاه‌های اجرایی برگزار شد، اظهار کرد: در جلسات اقتصاد مقاومتی که من در آن حضور خواهم یافت دستور کار، راهکارها و مسائل باید مشخص باشد.
وی تصریح کرد: مدیرانی که به اقتصاد مقاومتی اعتقاد ندارند خودشان کنار بروند و بدانند خداوند هم از این اقدام آن‌ها راضی خواهد بود.
وزیر کشور گفت: عده‌ای از مدیران ممکن است خود را خالق هستی بدانند و اگر چنین افکاری را در بین مدیران داشته باشیم به‌هیچ‌عنوان موفق نخواهیم شد.
رحمانی‌فضلی با بیان این‌که موانع اداری اندک است و اصلی‌ترین مانع در فکرها وجود دارد، خاطرنشان ساخت: اگر فکرها عوض شوند جامعه توسعه پایدار پیدا می‌کند.
وی در ادامه به روند فناوری‌های جهانی پرداخت و گفت: امروزه در منزل خودتان می‌توانید از آلمان خرید بکنید لکن دیگر ارتباطات محلی ارزشی ندارد و این ارتباطات بین‌المللی است که اثربخش است.
قابل ذکر است وزیر کشور صبح روز جاری وارد استان شد؛ بازدید از مجتمع کشت و صنعت لرستان، شرکت در جلسه اقتصاد مقاومتی، شورای اداری لرستان، حضور در گلزار شهدای خرم‌آباد، بازدید از برجهای دوقلو خرم‌آباد، شرکت در یادواره سردار شهید قاسم مدهنی و گرامی‌داشت 10 هزار شهید جامعه عشایری کشور، نشست خبری با خبرنگاران و بازدید از مراکز خدمات سرمایه‌گذاری از دیگر برنامه‌های سفر وزیر کشور به لرستان بود.
این سفر در راستای انتخاب لرستان به عنوان یکی از استان‌های پایلوت اقتصاد مقاومتی در کشور، صورت گرفته است.

وزیر کشور در خرم‌آباد: هرماه به لرستان سفر خواهم کرد+ تصاویربازدید وزیر کشور از لرستانبازدید وزیر کشور از لرستانبازدید وزیر کشور از لرستانبازدید وزیر کشور از لرستانبازدید وزیر کشور از لرستانبازدید وزیر کشور از لرستانبازدید وزیر کشور از لرستانبازدید وزیر کشور از لرستانبازدید وزیر کشور از لرستانبازدید وزیر کشور از لرستانبازدید وزیر کشور از لرستان
بازدید وزیر کشور از لرستانبازدید وزیر کشور از لرستانبازدید وزیر کشور از لرستانخبر و عکس: مصطفی باقری

دیدگاه‌ها   

#1 آریان 1395-02-30 16:34
انشاالله اقتصادمقاومتی درمقابل پیشرفت لرستان مقاومت نکندبالکه کمکی به جلورفتن لرستان شود
نقل قول کردن
#2 شهروند خرم اباد 1395-02-30 23:53
با خیر مقدم جضور وزیر محترم کشور همانطور که یکی از همشهریان گقته اند نکند اقتصاد مقاومتی و پایلوت شدن استان باعث گردد از اینی که هستیم نیز عقب تر بیافتیم و یا اینکه اگر قرار است تسهیلاتی برای را ه اندازی شرکتها و کارخانجات تعطیل شده و نیمه فعال اختصاص یابد دوباره این تسهیلات را چند کارخانه ورشکسته واز رده خارج جذب و بجای احیائ این کارخانجات مانند گذشته پول در اختیارشان قرار گرفته و به علت عدم نظارت در خارج از استان سرمایه گزاری شود شرکتهایی همانند پارسیلون / یخچالسازی / بلکه اعتبارات را به افرادی که واقعا قصد تولید و ایجاد اشتغال را دارند داده شود.
نقل قول کردن
#3 پزشکپور 1395-03-02 12:12
واقعا جوانان بیکار لرستان در یابید...
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا