یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

رکاب‌زن تیم ملی ایران پس از کسب نشان برنز تایم تریل مسابقات قهرمانی آسیا گفت: با کسب این مدال، دربازی‌های آسیایی جاکارتا هم شانس مدال داریم.
به گزارش پایگاه خبری یافته، آروین معظمی گودرزی صبح امروز موفق شد در ماده تایم تریل انفرادی مسابقات قهرمانی آسیا در بخش مردان و در رده سنی بزرگ‌سالان یک نشان برنز را برای ایران به دست بیاورد.
معظمی پس از پایان این مسابقات گفت: به خاطر اینکه تمرکزمان بیشتر روی مسابقات تایم تریل تیمی بود کمی برای مسابقه امروز خسته بودم و نتوانستم آن کارهایی که می‌خواستم را انجام بدهم اما خدا را شکر توانستم در تایم تریل انفرادی بزرگ‌سالان نیز صاحب یک نشان برنز شوم.
وی افزود: مسیر دوچرخه‌سواری امروز سنگین بود. نفرات خوبی هم آمده بودند. رکاب‌زنان هنگ کنگ و کره جنوبی قدرتمند بودند و مدال‌های طلای بازی‌های آسیایی را داشتند اما بااین‌حال رقابتم خوب بود و توانستم روی سکو بایستم. دو روز قبل هم همراه باهم تیمی‌هایم مدال نقره تایم تریل تیمی را کسب کردم.
نایب‌قهرمان استقامت جاده بازی‌های آسیایی سال ۲۰۱۴ خاطرنشان کرد: شرایط تیم ما بسیار خوب است و نسبت به سال‌های قبل تیم خوبی راهی مسابقات شده است. اردوهای خوبی هم‌پشت سر گذاشتیم. به نظرم اردوی کیش بسیار خوب بود و همه‌چیز از سوی کادر فنی برای تیم مهیا بود. معتقدم نسبت به دو سال گذشته تغییر چشمگیری در روند تمرینات تیم به وجود آمده است.
وی ادامه داد: ما در روزهای بعد مسابقات استقامت جاده را خواهیم داشت. مسابقه سنگینی است و امیدوارم با یک کار تیمی خوب بتوانیم نتیجه خوبی در این بخش بگیریم.
رکاب‌زن بروجردی تیم ملی در پاسخ به این سؤال که آیا با کسب این دو نشان در رقابت‌های تایم تریل بازی‌های آسیایی جاکارتا نیز شانس کسب مدال خواهیم داشت؟ گفت: بله دوچرخه‌سواران شانس کسب مدال دربازی‌های آسیایی پیش رو را دارند.
سی و هشتمین دوره مسابقات دوچرخه‌سواری جاده قهرمانی آسیا در رده سنی بزرگ‌سالان، بیست و چهارمین دوره مسابقات در رده سنی جوانان و هفتمین دوره رقابت‌های پیشکسوتان آسیا از ۱۹ تا ۲۳ بهمن‌ماه در میانمار برگزار می‌شود.

خبر: زهرا محمدی

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا