یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

مسابقات دو و میدانی داخل سالن قهرمانی کشور با معرفی برترین‌ها و کسب یک مقام اول و یک مقام دوم توسط تیم لرستان خاتمه یافت.
به گزارش یافته، مسابقات دو و میدانی داخل سالن قهرمانی کشور در بخش آقایان با معرفی نفرات برتر خاتمه یافت.
تیم لرستان با مربیگری محمدحسین سامانی و حضور 6 ورزشکار در این دوره از مسابقات حضور داشت.
علی فهیمی، سجاد زارعی، مرتضی بیرانوند، سیاوش سلیمی، محمد گودرزی و میلاد سروندی اعضای تیم لرستان در این مسابقات بودند که در پایان موفق شدند به یک مقام اول، یک مقام دوم و 2 مقام چهارمی دست یابند.
علی فهیمی موفق شد در ماده 1500 متر با رکورد 3 دقیقه و 50 ثانیه زودتر از دیگران از خط پایان عبور کند و عنوان نخست را کسب کند.
سیاوش سلیمی هم در مسابقات پرش ارتفاع، موفق شد با پرش 2 متر و 5 سانتی‌متر بعد از پرنده تهرانی (با رکورد 2 متر و 20 سانت) به مقام دوم دست یابد.
مرتضی بیرانوند در دوی 3000 متر با رکورد 46 دقیقه و 16 ثانیه چهارم شد و سجاد زارعی هم با رکورد 6 ثانیه و 93 صدم ثانیه به مقام چهارم رسید.
این دوره از رقابت‌ها با هدف انتخابی تیم ملی دوومیدانی ایران برای حضور در هشتمین دوره مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا برگزار شد.
مسابقات دو و میدانی داخل سالن قهرمانی کشور در بخش آقایان با حضور ورزشکارانی از استان‌های سراسر کشور طی روزهای پنجشنبه و جمعه، 21 و 22 دی‌ماه در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد.
 
 

خبر: عباس ملکی

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا