یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

نخستین مسابقه آزاد تیراندازی شهر خرم‌آباد، با اعلام اسامی بانوان و آقایان برگزیده در دو رشته تفنگ و تپانچه به کار خود پایان داد.
به گزارش یافته به نقل از خرم‌آباد فردا، نخستین مسابقه آزاد تیراندازی، صبح و عصر روز جمعه 17 شهریور 96، در دو بخش تفنگ و تپانچه در باشگاه هیات تیراندازی شهرستان خرم‌آباد برگزار شد که طی آن، با حضور فرهاد نیکوخصال " نایب‌رئیس فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران"، سرهنگ بیرانوند "فرمانده انتظامی خرم‌آباد"، حمید خدادادی "رئیس هیات تیراندازی لرستان"، سیاوش والیزاده "نایب رئیس هیات تیراندازی استان"، سرور جمشیدی نایب‌رئیس بانوان ، محمدرضا طاهری "رئیس هیات تیراندازی خرم‌آباد" و جمع کثیری از ورزشکاران و علاقه‌مندان این رشته ورزشی، با اهداء لوح قهرمانی و هدایای نفیس، از قهرمانان آقا و خانم هر بخش تقدیر شد.
گلناز کمالوند رئیس روابط عمومی هیات تیراندازی استان لرستان گفت: طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته و اعلام قبلی، در بخش اول این سری از مسابقات، بانوان ورزشکار، از ساعت 9 صبح امروز با حضور در باشگاه تیراندازی خرم‌آباد به رقابت پرداختند که در پایان و در بخش تفنگ، خانم‌ها فتانه بازگیر رتبه اول، مریم یگانه‌مرادی رتبه دوم و اعظم سهرابی رتبه سوم را به خود اختصاص دادند و در بخش تپانچه نیز، خانم‌ها ناهید خدادادی رتبه اول، صبا درویشی رتبه دوم و معصومه پورزرین رتبه سوم را از آن خود کردند.
رئیس روابط عمومی هیات تیراندازی استان لرستان ادامه داد: از ساعت 16 و در نوبت عصر، ورزشکاران مرد با حضور در باشگاه تیراندازی خرم‌آباد به رقابت پرداختند که در بخش تفنگ، آقایان حسین کردعلیوند رتبه اول، علی دالوند رتبه دوم و نیما علیپور رتبه سوم را به خود اختصاص دادند. در بخش تپانچه مردان نیز، آقایان محسن بیگی رتبه اول، احسان کریم‌آرا رتبه دوم و علی بیگی رتبه سوم را از آن خود کردند.
وی افزود: در پایان این آئین، ضمن تقدیر و تشکر از همه عزیزانی که ما را در برگزاری مطلوب این مسابقه یاری کردند، از دو داور محترمه مسابقات، خانم‌ها شمس و نادری با اهداء هدایایی تقدیر شد.
کمالوند گفت: بی‌تردید، نخستین مسابقه تیراندازی خرم‌آباد، آغازی است برای توسعه این ورزش در استان لرستان، لذا امیدوارم با کمک مسوولین محترم و حضور ورزشکاران و علاقمندان این رشته جذاب و مهیج، آینده‌ی روشنی پیش رو داشته باشیم.

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا