یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

29 فروردین به عنوان روز ارتش جمهوری اسلامی ایران نام‌گذاری شده است و در این روز ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های رهبر کبیر انقلاب اسلامی و فرماندهی معظم کل قوا، توان رزمی یگان‌های نظامی و انتظامی به نمایش گذاشته می‌شود.
سرهنگ منوچهر مرادي رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان لرستانبه گزارش پایگاه خبری یافته، سرهنگ "منوچهر مرادی" رئیس پلیس راهور استان گفت: محدودیت‌های ترافیکی مراسم رژه نیروهای مسلح، روز سه‌شنبه ساعت 6 صبح مورخه 96/1/29 اجرا می‌شود.
وی افزود: محدودیت‌های ترافیکی این مراسم به شرح زیر اعمال می‌گردد:
محدودیت‌ها
1- مسیر جنوب به شمال بلوار کریم‌خان از ابتدای خیابان فردوسی به سمت میدان کریم‌خان و مسیر شمال به جنوب بلوار کریم‌خان از ابتدای خیابان بزرگمهر به سمت میدان کریم‌خان به‌صورت رفت و برگشت مسدود و تردد از آن‌ها ممنوع است.
2- ورود از میدان آرش و سایر خیابان‌های هم‌جوار به بلوار چهارباغ و میدان کریم‌خان ممنوع است.
مسیر جایگزین
1- خودروهایی که قصد تردد در مسیر جنوب به شمال بلوار کریم‌خان از سمت بیمارستان تأمین اجتماعی را دارند می‌بایست از طریق اولین دور برگردان به سمت خیابان فردوسی، میدان فردوسی وارد و از طریق بلوار بهارستان ادامه مسیر دهند.
2- خودروهایی که قصد تردد در مسیر شمال به جنوب بلوار کریم‌خان از سمت چهارراه طیب را دارند می‌بایست از طریق خیابان بزرگمهر، روبروی سازمان پایانه‌ها به بلوار بهارستان وارد و سپس ادامه مسیر دهند.
توصیه‌های پلیسی
1- از کلیه مغازه‌داران و کسبه نزدیک به محل برگزاری مراسم تقاضا می‌شود، از پارک وسیله نقلیه خود در سطح سواره رو خودداری نمایند.
2- به رانندگان توصیه می‌گردد که به تذکرات و راهنمایی‌های مأموران راهنمایی و رانندگی مستقر در مسیر مراسم توجه لازم را داشته باشند.
3- خودروهای که در مسیر رژه نیروهای مسلح پارک شده باشد به‌وسیله جرثقیل از محل منتقل می‌گردند و عواقب بعدی آن متوجه مالک است.
4- به کلیه ساکنین محدوده اجرای مراسم توصیه می‌شود، از اصرار ورود با خودرو به این محدوده اجتناب و با مأموران همکاری لازم را داشته باشند.

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا