یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

نفرات برتر مسابقات سومین دوره مسابقات قرآن کریم مرحله استانی در بخش‌های خواهران و برادران ویژه ورزشکاران، جوانان و کارکنان اداره کل ورزش و جوانان لرستان معرفی شدند.
به گزارش پایگاه خبری یافته، این مسابقات به میزبانی خرم‌آباد با حضور ورزشکاران، جوانان و کارکنان در رشته‌های شفاهی (در بخش‌های حفظ یک جزء و ۱۰ جزء، قرائت تحقیق و قرائت ترتیل) و در رشته‌های کتبی شامل (احادیث موضوعی و تفسیر موضوعی) برگزار شد که در روز اول بانوان و روز دوم آقایان باهم رقابت داشتند.
در پایان این رقابت‌ها در بخش ورزشکاران خواهر فاطمه کاکولوند در رشته تحقیق (صوت)، نرگس فرامرزی در حفظ یک جزء، عاطفه شریفی رشته ترتیل، فاطمه نادری در حفظ 10 جزء، احادیث موضوعی مریم کوران و تفسیر موضوعی سارا رازانی به عنوان نفرات برتر معرفی شدند.

در بخش زیر 15 سال خواهر (جوانان) در حفظ یک جزء نازنین زهرا سجادی

در بخش جوانان خواهر:
فاطمه بوالحسنی در رشته صوت (تحقیق)، ریحانه خسروی (ترتیل)، زهرا ضیائی (حفظ یک جزء)، معصومه امید شفیعی (حفظ 10 جز)، رحیمه حقیقی (احادیث موضوعی) و فاطمه رازانی (تفسیر موضوعی)
در بخش کارکنان زینب فیضی در رشته تحقیق (صوت)، خدیجه روئین در (رشته ترتیل)، فرزانه خداداد بسحاق (احادیث موضوعی)، زینب فیضی (تفسیر موضوعی) به عنوان نفرات برتر معرفی شدند.

در بخش برادران :
در بین ورزشکاران محمد عربان در رشته تحقیق (صوت)، حسام الدین غلامی (ترتیل)، سید علی موسوی امین (حفظ 10 جز)، وحید شهبازی در رشته (احادیث موضوعی) و مسلم یادگاری پور در رشته (تفسیر موضوعی) به عنوان نفرات برتر معرفی شدند.

در بخش جوانان مرد:
محمد آشوری در (رشته تحقیق)، حامدداوودی در (رشته ترتیل)، علی فروزنده مهر در بخش احادیث موضوعی و محمد آشوری در بخش تفسیر موضوعی به عنوان نفرات برتر معرفی شدند.

در بخش زیر 15 سال برادر:
امیررضا عابدینی در رشته تحقیق منتخب شد.

در بخش کارکنان مرد :
مهدی سلیمانی در رشته احادیث موضوعی و رضا داوری در رشته تفسیر موضوعی به عنوان نفرات برتر معرفی شدند.

نفرات برتر هر رشته به مرحله کشوری راه پیدا می‌کنند کن این‌که رشته‌های حفظ 1 جز جوانان و حفظ 10 جز ورزشکاران در سطح استان تجلیل می‌شوند و مرحله کشوری ندارد.
شایان ذکر است سال گذشته زینب فیضی در بخش کارکنان از استان لرستان مقام اول کشوری را در رشته قرائت ترتیل برای لرستان کسب کرد.

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا