یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

 هم‌زمان با آغاز سفرهای نوروزی، 3 پروژه راه و شهرسازی زیر بار ترافیک رفت.
به گزارش پایگاه خبری یافته، رئیس اداره راه و شهرسازی الیگودرز گفت: با توجه به حساسیت موجود در محور حوضیان و احتمال آب‌گرفتگی پل حوضیان عملیات قیرریزی و آسفالت یک کیلومتر باقیمانده این مسیر که توسط سد حوضیان و آب منطقه‌ای احداث‌شده بود به‌صورت ضرب‌الاجل انجام گرفت و امروز بازگشایی شد.
ایوب روشن افزود: همچنین کمربندی جنوبی شهید محمدرضا شمس نیز با رفع خط‌کشی‌های میدان مرد بختیاری زیر بار ترافیک رفت.
وی همچنین به چهار خطه الیگودرز به خمین اشاره نمود و افزود: این مسیر هم با انجام چهار خطه و رفع نقایص زیر بار ترافیک رفت.
رئیس اداره راه و شهرسازی از پیگیری‌های نماینده الیگودرز، فرماندار و تلاش راه و حمل‌ونقل و سد حوضیان نیز قدردانی نمود.
همچنین مجری سد حوضیان هم از بازگشایی مسیر جدید خبر داد و گفت: محور قبلی از سه‌راهی و دریاچه و سمت روستای جوشان مسدود شد و با بسته‌شده دریچه‌های سد و با توجه به میزان ورودی آب و احتمال بارش‌های روزهای آینده پل و بخش عمده‌ای از محور قدیمی زیرآب خواهد رفت.
قابل‌ذکر است: محور کمربندی جنوبی شهید محمدرضا شمس به جهت ایراداتی جزئی در میدان مرد بختیاری بسته مانده بود و بازگشایی آن در چند ماه اخیر همواره با وعده‌های مدیرکل راه و شهرسازی به تعویق افتاد و به‌عنوان یکی از مطالبات مردم بارها در پایگاه خبری یافته و همچنین کانال نیوز الیگودرز مطرح و بالاخره بازگشایی شد، اما تکمیل و زیباسازی میدان مرد بختیاری که توسط سد حوضیان اجراشده است ضروری هست که امیدواریم شورای شهر و شهرداری نسبت به تحقق این خواسته اقدامی جدی و سریع داشته باشند.خبر: عباس ملکی

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا