یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان از برگزاری کمپین تخصصی صادرات، با حضور مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی خبر داد.
 به گزارش پایگاه خبری یافته، بختیار رازانی اظهار داشت: این کمپین با حضور نمایندگان شرکت زودل و مدیران و صنعتگران واحدهای صنعتی در محل سالن کنفرانس ساختمان کسب و کار واقع در شهرک صنعتی شماره 2 خرم‌آباد برگزار شد.
 وی گفت: کمپین تخصصی صادرات با عنوان «شما هم می‌توانید صادرات کنید» با حمایت سازمان توسعه تجارت ایران، صندوق ضمانت صادرات ایران، سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی و بانک توسعه صادرات ایران، توسط زودل (zoodel.com) در سراسر کشور راه‌اندازی شده تا فرصت صادرات بدون دغدغه را به تولیدکنندگان و یا توزیع‌کنندگان آموزش داده و با اطلاعات لازم در این زمینه آشنا کند.
 مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان افزود: صادرات محصولات هر کشور نقش مهمی در ادامه حیات و رونق صنایع کوچک و متوسط دارد بنابراین حضور بخش خصوصی در کنار دولت با ارائه راهکارهای جهت تسهیل‌ و تقویت صادرات، می‌تواند موجب توسعه و رونق تولید، افزایش فروش و همچنین افزایش ارزآوری شود.
 رازانی با اشاره به اینکه شرکت زودل با ارائه آموزش‌های کاربردی به صنعتگران و تولیدکنندگان ورود آن‌ها را به بازارهای بین‌المللی تسهیل می‌کند، اظهار داشت: در این کمپین شرکت زودل صنعتگران را با مراحل و پروسه کاری این شرکت از قبیل آموزش‌های کاربردی، تولید محتوا چندزبانه، ویترین زودل، فروشگاه اینترنتی پنج زبانه شخصی، بازاریابی و مناقصه، خدمات بازرسی و تائید هویت، پرداخت امن، خدمات حمل‌ونقل و آمارهای تجارت خارجی آشنا نمود.
 وی یادآور شد: در پایان تعدادی از صنعتگران و علاقه‌مندان با تکمیل فرم‌های ثبت‌نام اقدام به شرکت و عضویت در کمپین تخصصی صادرات نمودند.


نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا