یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

این جشنواره در نیمه اول آذرماه در زمینه هنرهای محیطی و اجرا در طبیعت به میزبانی خرم‌آباد و به مدت 8 روز برگزار می‌گردد.
دبیر جشنواره همار در گفتگو با خبرنگار یافته گفت: جشنواره همار که دوره‌های قبل در آبشار بیشه و جزیره هرمز با رویکردهای فرهنگی و زیست‌محیطی برگزار گردیده؛ این دوره در خرم‌آباد و با رویکردهای گردشگری و محیط زیستی در آذرماه برگزار خواهد شد.
تارا گودرزی با بیان این نکته که هنرهای محیطی هنری کم‌نظیر برای انتقال مفاهیم و دغدغه‌های مختلف جامعه است، گفت: این جشنواره چون با تن هنرمند و محیط طبیعی به صورت مستقیم در ارتباط است برای معرفی هرچه بهتر ظرفیت‌های گردشگری استان و همچنین بیان دغدغه‌های محیط زیستی تأثیر بسزایی دارد.
وی در ادامه با اشاره به اینکه در این جشنواره نیمی از شرکت‌کنندگان از کشورهای آلمان ایتالیا سوئد و سنگاپور هستند، گفت: علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند تا تاریخ 30 مهر 96 رزومه خود را به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند
همچنین لازم به ذکر است جشنواره همار با همکاری موسسه هنری آرتا و انجمن‌های مردم‌نهاد شهر خرم‌آباد اجرا می‌گردد که اجرای این مدل جشنواره در استان می‌تواند در رونق صنعت گردشگری و انتقال پیام‌های زیست‌محیطی و تبادل فرهنگ کارایی زیادی داشته باشد.
خبر: عباس ملکی

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا