یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: رسانه‌ها باید به توصیه‌های اخلاقی توجه کنند و مرز بین نقد و تخریب را فراموش نکنند.
به گزارش مهر، "حبیب‌الله خجسته‌پور" صبح شنبه در همایش بسیج و رسانه در سخنانی با بیان اینکه بسیج نیرویی با کارایی حفاظت و حراست از انقلاب اسلامی ایران است اظهار داشت: این نیروی فوق‌العاده با مشارکت آحاد مردم شکل گرفته است.
وی با بیان اینکه بسیج به تناسب شرایط روز کشور همواره در حوزه‌های مختلف نقش‌آفرینی کرده است گفت: زمانی که کشور مورد آسیب جنگ تحمیلی قرار گرفت این نیروهای بسیج بودند که برای دفاع از آرمان‌های نظام و انقلاب مورد آماج گلوله دشمن قرار گرفت.
سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری لرستان با اشاره به نقش تأثیرگذار بسیج در مقابله با شبیخون فرهنگی دشمن تصریح کرد: یکی از کارکردهای مهم بسیج مقابله با شبیخون و هجوم فرهنگی دشمن است.
خجسته‌پور با بیان اینکه امروز در شرایطی قرار گرفته‌ایم که در دنیا رسانه‌ها حرف اول را می‌زنند گفت: رسانه‌ها با سازمان‌دهی افکار عمومی، برجسته کردن کانون‌های مهم، بسترسازی در حوزه‌های مختلف و ... همواره نقش خود را در دنیا ایفا کرده‌اند.
وی با تأکید بر اینکه در همه دنیا بر روی رسانه‌ها حساب ویژه‌ای بازکرده‌اند گفت: رسانه‌ها با کارد خود اذهان عمومی را هدایت می‌کنند و در چنین شرایطی یکی از کارکردهای بسیج فعالیت در حوزه رسانه است.
سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری لرستان در ادامه سخنان خود بر ضرورت رعایت اخلاق از سوی رسانه‌ها تأکید کرد و گفت: رسانه‌ها باید به توصیه‌های اخلاقی توجه کنند و مرز بین نقد و تخریب را فراموش نکنند.
خجسته پور با تأکید بر اینکه مرز بین نقد و تخریب بسیار باریک است تصریح کرد: همچنین رسانه‌ها باید به اصلاح امور در حوزه‌های مختلف ورود پیدا کنند.
وی با تاکید بر اینکه امروز دیگر انحصار رسانه‌ای در دنیا شکسته شده است گفت: امروز هر کدام از افراد یک جامعه نقش یک رسانه و خبرنگار را ایفا می‌کنند اما باید به منابع اصیل خبری مراجعه کنیم.
سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری لرستان با تأکید بر اینکه رسانه‌های اصلی همواره اصول اخلاقی را رعایت می‌کنند و منابع خبری آن‌ها نیز اصیل است گفت: امروز با توجه به وجد فضای مجازی تشخصی سره از ناسره قدری مشکل شده است.

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا