یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

فرمانده انتظامی الیگودرز گفت: شب گذشته با هوشیاری و تلاش ماموران انتظامی الیگودرز وعملیات  تعقیب و گریز  سارق زورگیر دستگیر شد.
به گزارش پایگاه خبری یافته؛ سرهنگ "خدارحم ذلقی" در تشریح جزییات این عملیات به خبرنگار ما گفت: دو روز قبل با شکایت یکی از مالباختگان که مورد زورگیری سارقان مسلح قرار گرفته بود ماموران نیروی انتظامی با هماهنگی مقام قضایی شب گذشته با کمین در محلهایی که احتمال حضور سارق مسلح داده می شد وارد عمل شده و در میدان رهبری وی را به دام انداختند.
ذلقی گفت: سارق که راکب موتور تریل بود با مشاهده محاصره ماموران از طریق زمینهای زراعی فرار نمود که در یک عملیات تعقیب و گریز و پس از تصادف با خودروی ماموران نیروی انتظامی دستگیر شد.
وی با اشاره به اینکه سارق مسلح هم اکنون در بیمارستان بستری می باشد و بنا بر نظر پزشکان حال عمومی او رضایت بخش می باشد افزود: از وی یک قبضه سلاح وینچستر، مقداری فشنگ و مقداری مواد مخدر کشف شده است و دارای سابقه زورگیری می باشد.
سرهنگ ذلقی افزود: همدست این سارق متواری شده است که تلاش برای دستگیری وی ادامه دارد.
فرمانده نیروی انتظامی الیگودرز افزود: مجرمان با کمین در مسیرهای حاشیه شهر اقدام به زورگیری از رانندگان خودرو ها می نمودند که کمتر از ۲۴ ساعت یکی از آنها دستگیر و همدست وی نیز بزودی به دام قانون خواهد افتاد.
سرهنگ ذلقی گفت: نیروی انتظامی در جهت حفظ امنیت مردم در راستای برخورد با مجرمان مصمم و جدی می باشد.

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا