یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان از عدم حضور مدیران در نماز جمعه انتقاد کرد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری یافته، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید احمد میرعمادی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته، اظهار داشت: مسئولین در نماز جمعه حاضر نمی‌شوند و بایستی پاسخگوی عمل خود باشند.
وی ادامه داد: تا جمله و یا مطلبی گفته می‌شود امام‌جمعه را تحت‌فشار قرار می‌دهند که چرا فلان مطلب گفته شد!
امام‌جمعه شهر خرم‌آباد تصریح کرد: مسئولین حقوق، میز و مسئولیت را بر عهده می‌گیرند اما در مراسم‌های مذهبی همانند جشن غدیر، محرم، ایام‌الله و... حاضر نمی‌شوند و از آن‌ها خبری نیست.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین میرعمادی تأکید کرد: نماز جمعه سنگر تبیین است و دل بخواه یک مسئول نیست لکن بایستی در نماز جمعه شرکت کنند و ضمن این‌که امام‌جمعه آن‌ها را سفارش به تقوا می‌کند آن‌ها نیز بایستی به نصایح گفته‌شده توجه کنند.
وی خاطرنشان کرد: اگر امام‌جمعه مطلب را بیان می‌کند از روی دلسوزی است و مردم باید از اتفاقات به وجود آمده اطلاع داشته باشند.
نماینده ولی‌فقیه در لرستان همچنین گفت: اگر یک مدیر قرارداد و یا برگه‌ای را امضا و یا جلسات بی‌محتوایی را برگزار می‌کند مردم باید از آن خبر داشته باشند.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین میرعمادی در ادامه سخنان خود به موضوع تزلزل در خانواده‌ها اشاره کرد و گفت: علت دعواهای خانوادگی کمبود مهدویت است چراکه اگر پدر و مادر خانواده صبح زود نماز بخوانند و واجبات خود را اول وقت به‌جا بیاورند روی فرزندان هم تأثیر می‌گذارد.
وی با بیان این‌که خانواده محل آرامش زندگی و کانون تربیت فرزندان است، افزود: اگر خانواده بخواهد استحکام داشته باشد باید مهدویت، معنویت، عفو و گذشت داشته باشد.

خبر و عکس: مصطفی باقرینوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا