یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

راهپيمايي یوم‌الله 22 بهمن در شهرهای مختلف لرستان با حضور گسترده مردم اين استان، باشكوه و عظمت خاصي برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری یافته، هم‌زمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و سقوط رژیم ستم‌شاهی در22 بهمن سال 57 ، امروز جمعه راهپیمایی پیروزی انقلاب به طرز با شکوهی در لرستان برگزار شد.
بر اساس این گزارش در شهرهای مختلف استان، راهپيمايي كنندگان لرستانی در حالي كه ائمه جمعه، فرمانداران، روحانيون، نمایندگان مجلس، اعضاء شورا و مسوولان دستگاه‌های استانی را در پيشاپيش خود داشتند با سر دادن شعارهاي مرگ بر امريكا، مرگ بر اسراييل، اي رهبر آزاده آماده‌ایم آماده و 22 بهمن‌ماه یوم‌الله است یوم‌الله در صفوفي به هم فشرده در این مراسم شرکت کردند.
در مرکز استان نیز این راهپیمایی باشکوه با حضور نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه خرم‌آباد، استاندار لرستان و معاونین استانداری، آیت اله مبلغی نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر، دانش آموزان، دانشجویان، بازاریان، ورزشکاران، اصناف، عشایر، مسئولان دستگاه‌های مختلف اجرایی، نیروهای نظامی و انتظامی و آحاد مختلف مردم برگزار شد.
سخنران امروز در اجتماع مردم خرم‌آباد آیت‌الله احمد مبلغی نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری بود.

اولین شرط تحقق آرمان‌های انقلاب، شناخت ماهیت و اهداف انقلاب است

نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: اولین شرط تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران، شناخت ماهیت و اهداف انقلاب است.
آیت‌الله احمد مبلغی در اجتماع راهپیمایان ۲۲ بهمن در خرم‌آباد با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی تنها نوری است که در منطقه می‌درخشد خاطرنشان کرد: صدای عقلانی جمهوری اسلامی در فضای شلوغ رسانه‌های جهانی گم می‌شد که خوشبختانه کسی آمده است که سیاست‌های مستکبرانه آمریکا را بی‌پرده بیان می‌کند.
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران بر اساس شعارهای توفنده ملت ایران، حرکت خود را آغاز کرده و ادامه داده است افزود: در این راستا باید نسل‌های امروزی شعارهای انقلاب اسلامی را هر چه بیشتر بشناسند.
نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه آرمان‌های انقلاب امانتی در دست نسل جوان و آینده است گفت: اولین شرط تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران، شناخت ماهیت و اهداف انقلاب است.
آیت‌الله مبلغی با تاکید بر اینکه یکی از شعارهای برجسته و مورد تائید ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن، استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی است افزود: کلیدی‌ترین، اساسی‌ترین و برجسته‌ترین شعار انقلاب همین شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی است.
وی با بیان اینکه تاکید مقام معظم رهبری نیز حفظ استقلال انقلاب اسلامی ایران است گفت: این امر به این دلیل، نقش پایه‌ای استقلال در تحقق شعارها و آرمان‌های دیگر است.
نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه آزادی به معنای واقعی و جامع بدون استقلال تحقق پیدا نمی‌کند افزود: استقلال شامل پنج حوزه، استقلال دینی، فرهنگی، نظامی، سیاسی و استقلال در علوم و دانش است.
آیت‌الله مبلغی استقلال نظامی را از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی برشمرد و تأکید کرد علت مخالفت استکبار جهانی با استقلال نظامی ما این است که ما جزئی از نظم نظامی آن‌ها نشده‌ایم.
وی افزود: عجیب است که آمریکا ملت ایران را تروریست می‌داند در حالی که خود آن‌ها تروریست را ایجاد و تقویت می‌کنند.
نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی تنها نوری است که در منطقه می‌درخشد خاطرنشان کرد: صدای عقلانی جمهوری اسلامی در فضای شلوغ رسانه‌های جهانی گم می‌شد که خوشبختانه کسی آمده است که سیاست‌های مستکبرانه آمریکا را بی‌پرده بیان می‌کند.
وی تأکید کرد امروز دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی باید یک خط سیر قوی را دنبال و حقانیت جمهوری اسلامی را در دنیا اثبات کند.
آیت‌الله مبلغی بابیان اینکه ملت ایران این موضوع که دینی داشته باشند غیر از دین اسلام را نپذیرفتند گفت: انقلاب اسلامی ایران به اسلام وصل پیدا کرده و ما ملتزم به اسلام هستیم.
نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند ما تشیع انگلیسی و تسنن آمریکایی را نمی‌خواهیم گفت: تشیع و تسنن در داخل اسلام مبنای ما است.

 
تصاویر منتشرشده از راهپیمایی 22 بهمن

چ


نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا