یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

نماز عید سعید فطر به امامت نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان و امام‌ جمعه خرم‌آباد در مصلای الغدیر مركز استان برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری یافته، نماز عید سعید فطر به امامت آیت‌الله "سید احمد میرعمادی" نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان صبح امروز با حضور مسؤولین اجرایی استان، نیروهای نظامی و انتظامی، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و شورای اسلامی شهر و مردم مؤمن و روزه‌دار خرم‌آباد در مصلای الغدیر خرم‌آباد شد.
نماینده ولی فقیه در لرستان این مراسم گفت: امروز جبهه مقاومت از یمن تا بحرین و عراق و شام ادامه دارد و در برابر جبهه وسیع استکبار جهانی قرار گرفته است.
آیت‌الله سید "احمد میرعمادی" افزود: ماه رمضان که فرصتی برای تقرب به خدا و تذهیب نفس است برای مؤمنین سراسر نور و سود است ولی برای منافقین و گمراهان خسران و حسرت به دنبال دارد.
وی با بیان اینکه روزه‌داران پس از ماه مبارک رمضان 2 وظیفه مهم دارند، افزود: اولین وظیفه آنان شکرگزاری برای نعمت‌های معنوی ماه رمضان و دومین وظیفه حفظ اعمال و رویه معنوی است که در این ماه کسب کرده‌ایم چرا که بقای بر عمل از خود عمل مهم‌تر است.
امام‌جمعه خرم‌آباد حرکت‌های جمعی ماه رمضان هم چون عبادت در شب‌های قدر و راهپیمایی روز قدس را نشان از ایمان و بصیرت مردم ایران دانست و گفت: مردم ما همواره همدلی و انسجام داخلی خود را درصحنه‌های مختلف به نمایش می‌گذارند همچنان که در شب‌های قدر جلوه‌های وحدت در عبادت و در روز قدس جلوه‌های بصیرت و دشمن‌شناسی خود را به جهانیان نشان دادند و اعلام کردند که مردم ایران در طول 38 سال انقلاب هیچ‌گاه اهل سازش و تسلیم نبوده و نیستند.
میرعمادی در ادامه تنها راه شکست جبهه ظالم استکبار را وحدت و همدلی مسلمانان دانست و افزود: امروز جبهه مقاومت از یمن تا بحرین و عراق و شام ادامه دارد و با تمام توان خود با ایثار و فداکاری مدافعان در برابر جبهه وسیع استکبار جهانی قرار گرفته است.
وی جبهه مقاومت را جبهه نور و ایمان و جبهه استکبار را جبهه ظلمت و کفر خواند و اظهار داشت: جبهه استکبار با حمایت تکفیری‌ها به دنبال تقویت رژیم صهیونیستی و برهم زدن ثبات جمهوری اسلامی ایران است و ایرانیان در خط مقدم جبهه‌های مقاومت در واقع برای ثبات و امنیت ایران می‌جنگند.
نماینده ولی‌فقیه در لرستان با اشاره به اوضاع بحرین گفت: رژیم آل خلیفه بدترین ظلم را به مردم مسلمان بحرین روا می‌دارند اما مردم و علمای بحرین با مقاومت و صبر خود در مقابل آنان ایستاده‌اند و روزی این اراده محکم شعله‌ور خواهد شد و دامن این رژیم جنایت‌کار را خواهد گرفت.
میرعمادی همچنین آل سعود را بی‌کفایت و بی‌لیاقت برای اداره حرمین شریفین دانست و افزود: رژیمی که بر سر مردم یمن بمب می‌ریزد هرگز شایستگی اداره حریم خانه خدا را ندارد همان‌طور که سال گذشته در فاجعه منا این موضوع بر همگان ثابت شد و امسال نیز در اخبار شاهد بی‌تدبیری‌های این رژیم در کنترل امور حجاج بیت‌الله الحرام هستیم.

گزارش تصویری: نماز باشکوه عید فطر در خرم‌آباد برگزار شدگزارش تصویری: نماز باشکوه عید فطر در خرم‌آباد برگزار شدگزارش تصویری: نماز باشکوه عید فطر در خرم‌آباد برگزار شدگزارش تصویری: نماز باشکوه عید فطر در خرم‌آباد برگزار شدگزارش تصویری: نماز باشکوه عید فطر در خرم‌آباد برگزار شدگزارش تصویری: نماز باشکوه عید فطر در خرم‌آباد برگزار شدگزارش تصویری: نماز باشکوه عید فطر در خرم‌آباد برگزار شدخبر و عکس: مصطفی باقری

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا