بیست و چهارمین دوره رقابتهای لیگ برتر دوومیدانی باشگاههای کشور با قهرمانی تیم سپاهان و نایب قهرمانی پلیمر خلیجفارس خرمآباد خاتمه یافت.
به گزارش یافته، در پایان دومین روز از مرحله سوم و نهایی رقابتهای لیگ برتر دوومیدانی باشگاههای کشور تیم سپاهان به مقام قهرمانی دست یافت، تیم پلیمر خلیجفارس خرمآباد در رده دوم ایستاد و تیم دانشگاه آزاد به مقام سوم بسنده کرد.
نتایج بدست آمده:
۱۰۰ متر
محمدحسین ابارقی از مس کرمان، ۱۰.۵۰ ثانیه
رضا قاسمی از سپاهان اصفهان، ۱۰.۶۲ ثانیه
حمیدرضا نجفی از سپاهان اصفهان، ۱۰.۷۲ ثانیه
۴۰۰ متر
سجاد هاشمی از سپاهان اصفهان، ۴۶.۳۳ ثانیه
احسان طهماسبی از پلیمرخلیجفارس خرمآباد، ۴۶.۶۷ ثانیه
رضا ملکپور از سپاهان اصفهان، ۴۷.۶۴ ثانیه
۱۵۰۰ متر
سیدامیر زمانپور از سپاهان اصفهان، ۳:۴۸.۹۱ دقیقه
مسلمنیادوست از سپاهان اصفهان، ۳:۵۲.۳۸ دقیقه
پژمان یارولی از پلیمرخلیجفارس خرمآباد ، ۴:۰۰.۳۳ دقیقه
۵۰۰۰ متر
همایون همتی از پلیمرخلیجفارس خرمآباد ، ۱۴:۴۹.۶۰ دقیقه
جلیل ناصری از دانشگاه آزاد، ۱۴:۵۱.۷۱ دقیقه
خلیل ناصری از دانشگاه آزاد، ۱۴:۵۲.۲۷ دقیقه
۱۰۰۰۰ متر پیاده روی
حمیدرضا زورآوند از سپاهان اصفهان، ۴۵:۳۶.۰۹ دقیقه
آرمین شاهملکی از سپاهان اصفهان، ۴۶:۰۹.۰۱ دقیقه
امیرحسین اسدیمنش از پلیمرخلیجفارس خرمآباد ، ۴۶:۱۷.۰۷ دقیقه
۱۱۰ متر بامانع
مهدی پیرجهان از پلیمرخلیجفارس خرمآباد ، ۱۴.۳۰ ثانیه
مسعود کامران از دانشگاه آزاد، ۱۴.۳۳ ثانیه
رضا بحرینی از سپاهان اصفهان، ۱۴.۵۳ ثانیه
پرش سه گام
حمیدرضا کیا از پلیمرخلیجفارس خرمآباد ، ۱۵.۹۱ متر
هادی مداحی از سپاهان اصفهان، ۱۵.۷۴ متر
علی عقیلی از مس کرمان، ۱۵.۴۵ متر
پرش ارتفاع
کیوان قنبرزاده از سپاهان اصفهان، ۲.۱۸ متر
رضا سلیمی از پلیمرخلیجفارس خرمآباد ، ۲.۰۵ متر
حسین بیزار از پلیمرخلیجفارس خرمآباد ، ۲.۰۰ متر
پرتاب وزنه
محمدرضا طیبی از پلیمرخلیجفارس خرمآباد ، ۱۸.۹۵ متر
عبدالله جمشیدی از مس کرمان، ۱۸.۵۱ متر
شاهین مهردلان از سپاهان، ۱۸.۴۵ متر
پرتاب دیسک
حسین رسولی از دانشگاه آزاد، ۵۸.۰۰ متر
بهنام شیری از پلیمرخلیجفارس خرمآباد ، ۵۷.۰۷ متر
صادق صمیمی از پلیمرخلیجفارس خرمآباد ، ۵۲.۲۳ متر
۴ در ۱۰۰ متر امدادی
سپاهان اصفهان، ۴۱.۶۹ ثانیه
دانشگاه آزاد، ۴۲.۴۸ ثانیه
دانشگاه یزد، ۴۲.۷۶ ثانیه
* دوی 400 متر با مانع
مهدی پیرجهان - پلیمر خلیجفارس خرمآباد - 49.33 ثانیه
رضا ملکپور - فولاد مبارکه سپاهان اصفهان - 51.29 ثانیه
علی عباسپور - دانشگاه آزاد اسلامی - 53.33 ثانیه
* دوی 800 متر
پژمان یارولی - پلیمر خلیجفارس خرمآباد - 1:48.91 دقیقه
امید امیریان - صنعت مس کرمان - 1:50.43 دقیقه
علی عالمی - فولاد مبارکه سپاهان اصفهان - 1:50.73 دقیقه
* پرش طول
میثم عبدالله پور - دانشگاه آزاد اسلامی - 7.42 متر
محمد قائدزاده - پلیمر خلیجفارس خرمآباد - 7.17 متر
وحید صدیق - صنعت مس کرمان - 7.14 متر
* دوی 200 متر
محمدحسین ابارقی - صنعت مس کرمان - 21.21 ثانیه
سجاد هاشمی - فولاد مبارکه سپاهان اصفهان - 21.64 ثانیه
میلاد ناصح جهانی - صنعت مس کرمان - 21.70 ثانیه
* پرتاب نیزه
صادق خادمی - صنعت مس کرمان - 71.47 متر
یونس یوسفوند - فولاد مبارکه سپاهان اصفهان - 69.88 متر
ایوب آرخی - دانشگاه آزاد اسلامی - 69.45 متر
* دوی 3 هزار متر با مانع
خلیل ناصری - دانشگاه آزاد اسلامی - 9:11.45 دقیقه
همایون همتی - پلیمر خلیجفارس خرمآباد - 9:12.77 دقیقه
مسلم نیادوست - فولاد مبارکه سپاهان اصفهان - 9:20.63 دقیقه
* دهگانه
عباس نیک باف - پلیمر خلیجفارس خرمآباد - 5895 امتیاز
مصطفی جمشیدزهی - دانشگاه یزد - 5633 امتیاز
حمید قرنجیک - سلکتور - 4490 امتیاز
* پرش با نیزه
محمد معتمدنیا - دانشگاه آزاد اسلامی - 4.60 متر
حسین فلاح - پلیمر خلیجفارس خرمآباد - 4.60 متر
ارشیا مصدقی - پلیمر خلیجفارس خرمآباد - 4.40 متر
* پرتاب چکش
آرکادیوش روگووسکی - پلیمر خلیجفارس خرمآباد - 70.70 متر
رضا مقدم - فولاد مبارکه سپاهان اصفهان - 67.10 متر
علی مرادی - دانشگاه آزاد اسلامی - 62.97 متر
* دوی 4 در 400 متر
فولاد مبارکه سپاهان - 3:08.68 دقیقه
پلیمر خلیجفارس خرمآباد - 3:09.12 دقیقه
دیدگاهها