چهل و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی ناشنوایان یادواره سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با معرفی نفرات برتر در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان در اهواز پایان یافت.
به گزارش یافته؛ چهل و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی کشور یادواره سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان از صبح امروز - پنجشنبه 26 دیماه به میزبانی هیأت ورزشهای ناشنوایان استان خوزستان در خانه کشتی اهواز آغاز شد و نفرات برتر معرفی شدند.
در این مسابقات کشتی گیران لرستان به 3 مقام قهرمانی، 4 مقام دوم و 6 مقام سوم دست یافتند.
رده سنی جوانان
وزن 55 کیلوگرم:
- علی وطندوست (خوزستان)
- جواد میرزایی (خراسان رضوی)
- علیرضا خدابخشی (چهارمحال و بختیاری)
وزن 60 کیلوگرم:
- محمدحسین نریمانی (اصفهان)
- مصطفی یحیایی (خراسان رضوی)
- پیمان فبص النوار (لرستان)
وزن 63 کیلوگرم:
- علی ابراهیمی (اردبیل)
- شهاب رحیمی (آذربایجان غربی)
- مجتبی قالبی (لرستان)
وزن 82 کیلوگرم:
- حسین کاظمی (اصفهان)
- محمدحسین رادپور (البرز)
- آرش عبدوس (لرستان)
وزن 130 کیلوگرم:
- سید امیررضا نعمت پور (لرستان)
- محسن جمالی (اصفهان)
- علیرضا نامدار (البرز)
رده سنی بزرگسالان
وزن 55 کیلوگرم:
- سید صادق ابوالوفایی (لرستان)
- افشین رئیسی (البرز)
- محمد بابایی (خراسان رضوی)
وزن 48 کیلوگرم:
- امیرحسین گلشنی راد (خراسان شمالی)
- محمدامین آزاد بخت (لرستان)
- علی اعرابی (خراسان رضوی)
وزن 55 کیلوگرم:
- شاهرخ شکوهی (خراسان رضوی)
- عباس یارمطاقلو (همدان)
- حسین پورزارع (البرز)
وزن 60 کیلوگرم:
- مهدی صدری (آذربایجان شرقی)
- رضا کاه کویی (لرستان)
- علیرضا رسولی (تهران) و علیرضا عبدی (فارس)
وزن 63 کیلوگرم:
- مهدی بخشی (آذربایجان شرقی)
- یونس حسینوند (تهران)
- مجید فلاحی (فارس) و حامد زارعی (لرستان)
وزن 67 کیلوگرم:
- علی کریمی (آذربایجان شرقی)
- مجتبی اولادقباد (لرستان)
- علیرضا عبدی (تهران) و علی فراهانی (مرکزی)
وزن 72 کیلوگرم:
- رضا اسماعیلی (تهران)
- علی کریمی نیا (لرستان)
- اصغر کریمی (آذربایجان شرقی)
وزن 77 کیلوگرم:
- محمدحسن حاجئی (تهران)
- مصطفی علی پور (خراسان رضوی)
- مسلم دهقانی (یزد) و ساجدخان محمدی (آذربایجان شرقی)
وزن 82 کیلوگرم:
- شیرزاد مهکی (لرستان)
- سید شهاب نادری (البرز)
- مصطفی نورایی (تهران)
وزن 87 کیلوگرم:
- حسین سیف لو (آذربایجان غربی)
- جعفر سیری (تهران)
- علی جعفری (مازندران) و محمدامین شهبازی (لرستان)
وزن 97 کیلوگرم:
- اکبر صابری (مرکزی)
- بهنام زایرقراملکی (آذربایجان شرقی)
- محمد صدری (اردبیل) و محمود سلیانی (اصفهان)
وزن 130 کیلوگرم:
- هاشم بیابانی (گیلان)
- محمد موسوی (فارس)
- محمود خسرو بیگی (لرستان) و مهدی مسیبی (تهران)
لازم به ذکر است این مسابقات در دو رده سنی نوجوانان و امید فردا - جمعه 27 دیماه در خانه کشتی اهواز برگزار میگردد.