ردیف |
اسامی/ سمت |
سوابق |
۱ |
مهدی عیسیزاده/ نماینده میاندوآب |
* نماینده تکاب، شاهین دژ و میاندوآب در ادوار نهم و هشتم *مسئولیتهای مختلف در حوزه فرماندهی تیپ، لشکر و قرارگاه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ستاد کل نیروهای مسلح |
۲ |
جلال محمودزاده/ نماینده مهاباد |
*مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مهاباد استان آذربایجان غربی *مشاور قائم مقام وزیر کشاورزی *رابط امور مجلس در صندوق بیمه کشاورزی *نماینده مهاباد در مجالس هشتم و دهم |
۳ |
سیدعلی موسوی/ نماینده ملکان |
*معاونت دانشجویی دانشگاه، معاونت فرهنگی-اجتماعی دانشگاه و مدیریت گروه معارف دانشگاه مراغه |
۴ |
معینالدین سعیدی/ نماینده چابهار، کنارک و قصرقند |
*معاون شهرداری چابهار *عضو شورای اسلامی شهرچابهار |
۵ |
اسماعیل حسینزهی/ نماینده خاش و میرجاوه |
*شهردار اسبق شهرستانهای خاش و زاهدان * مدیر عامل سازمان همیاری های شهرداری استان سیستان و بلوچستان |
۶ |
مجید انصاری/ نماینده نورآباد ممسنی و رستم |
*وکیل دادگستری |
۷ |
رجب رحمانی/ نماینده تاکستان |
*معاون وزیرآموزش و پرورش * مستشار دیوان محاسبات کشور *نماینده تاکستان در مجالس چهارم، پنجم، ششم، هفتم و نهم |
۸ |
محمد خدابخشی /نماینده الیگودرز |
*دانشیار و عضو هیأت علمی دانشگاه شهید بهشتی تهران *نماینده مجلس دهم الیگودرز |
۹ |
محمود احمدیبیغش/نماینده شازند |
*استاندار خراسان شمالی در دولت دهم *نماینده شازند در مجلس هشتم |
۱۰ |
جلال رشیدی کوچی/ نماینده مرودشت و ارسنجان |
*حضور در صندوق مهر امام رضا(ع) و استانداری فارس * خدمت در مجموعه مقدس سپاه پاسداران |
۱۱ |
احمد علیرضابیگی/ نماینده تبریز |
*استاندار آذربایجان شرقی *نماینده مجلس دهم اسکو، آذرشهر و تبریز |
۱۲ |
سیدکاظم موسوی/ نماینده اردبیل |
* مشاور وزیر دادگستری در امور ایثارگران *کارشناس ارشد سازمان بازرسی کل کشور *نماینده اردبیل در مجلس هشتم |
۱۳ |
سیدغنی نظری/ نماینده خلخال و کوثر |
*معاون اداری مالی دانشگاه پیام نور استان اردبیل |
۱۴ |
جلیل رحیمی جهان آبادی/ نماینده تربتجام و تایباد |
*رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد افغانستان *نماینده تایباد در مجلس دهم |
۱۵ |
احسان ارکانی/ نماینده نیشابور |
*معاون اداری مالی آستان قدس رضوی، معاون استاندار خراسان رضوی |
۱۶ |
علی جدی /نماینده شیروان |
*رئیس دانشگاه کشاورزی |
۱۷ |
مجتبی محفوظی/ نماینده مردم آبادان |
*عضو سپاه پاسداران |
۱۸ |
لفته احمدنژاد /نماینده خرمشهر |
*کارمند تعاون روستایی |
۱۹ |
قاسم ساعدی /نماینده دشتآزادگان و هویزه |
*نماینده در مجالس دهم و یازدهم |
۲۰ |
کمال علیپور/ نماینده قائمشهر، سوادکوه و جویبار |
*مدیر عامل صنایع و مشاغل شهری شهرداری تهران *نماینده مجلس نهم |
۲۱ |
احمد دنیامالی/ نماینده بندرانزلی |
*عضو شورای شهر تهران |
۲۲ |
رضا حاجیپور /نماینده آمل |
*شهردار منطقه ۲۲ تهران |
۲۳ |
شهریار حیدری/ نماینده قصرشیرین و سرپلذهاب |
*مدیرکل در وزارت کشور |
۲۴ |
محسن فتحی /نماینده سنندج و دیواندره |
فاقد سوابق درج شده رسمی |
۲۵ |
سیدمهدی فرشادان /نماینده سنندج و دیواندره |
*پزشک *مدیر کل حوزه استاندار *رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان *ناظر شورای توسعه و برنامهریزی استان *ناظر شورای عالی رفاه و تأمین اجتماعی *مدرس دانشگاه * نماینده مجلس دهم |
۲۶ |
اسفندیار اختیاری/ نماینده اقلیت زرتشتیان |
*استاد دانشگاه * معاون پارک علم و فناوری یزد * مدیر کل پژوهش دانشگاه یزد *نماینده مجالس هشتم ، نهم و دهم |