مسابقات تکواندو بانوان استان لرستان به مناسبت هفته بسیج و زلزلهزدگان استان کرمانشاه به میزبانی خانه تکواندو استان برگزار شد.
به گزارش یافته، مسابقات تکواندو بانوان استان لرستان به مناسبت هفته بسیج و زلزلهزدگان استان کرمانشاه با حضور بیش از 106 شرکتکننده از تمام شهرستانهای تابعه استان لرستان در رده سنی شکوفهها، خردسالان، نونهالان با رده کمربند (زرد، سبز و آبی) و نوجوانان و امید با رده کمربند (آبی به بالا) مورخ 9 آذرماه 96 در دو نوبت صبح و عصر در خانه تکواندو استان برگزار شد.
در پایان این رقابتها به نفرات برتر حکم قهرمانی اهدا گردید.
نفرات برتر:
شکوفهها:
وزن 18- کیلوگرم: 1. یاسمن خدادادی (دورود) 2. روشان امیری (خرمآباد)
وزن 20- کیلوگرم: 1. رانا رنجبر زاده (خرمآباد) 2. هانیه صادقی (خرمآباد)
وزن 22- کیلوگرم: 1. ریحانه نیکان (خرمآباد) 2. سها سپهوند (خرمآباد)
وزن 24- کیلوگرم: 1. فاطمه دارابی (کوهدشت) 2. آرمیتا نظری (پلدختر)
وزن 26- کیلوگرم: 1. زهرا احسانی تبار 2. درسا نظری (خرمآباد) 3. آرمیتا جوادی (پلدختر)
وزن 28- کیلوگرم: 1. فاطمه دیناروند (پلدختر) 2. نغمه نظری (خرمآباد)
وزن 30- کیلوگرم: 1. مهسا خدادادی (دورود) 2. ستایش میرزایی (پلدختر)
وزن 32- کیلوگرم: 1. رامینا خوش ناموند (کوهدشت) 2. یکتا پورشایان (دورود)
وزن 34- کیلوگرم: 1. نازنین زهرا عباسی (خرمآباد) 2. فاطمه امیری (پلدختر)
وزن 34+ کیلوگرم: 1. آوا احمد حسینی (خرمآباد) 2. تانیا دیناروند (پلدختر)
خردسالان
وزن 24- کیلوگرم: 1. رها خوش ناموند (کوهدشت) 2. سارا سپهوند (خرمآباد)
وزن 26- کیلوگرم: 1. غزاله بوالحسنی (دورود) 2. زهرا حافظی (خرمآباد)
وزن 28- کیلوگرم: 1. فاطمه فاضلی (خرمآباد) 2. سحر عسگری (دورود) 3. ریحانه عسگری (دورود)
وزن 30- کیلوگرم: 1. آناهیتا خوش ناموند (کوهدشت) 2. فاطمه سالاروند (دورود) 3. ریحانه رحیمی (دورود)
وزن 32- کیلوگرم: 1. فاطمه کوشکی (کوهدشت) 2. حسنا شهبازی (خرمآباد) 3. فاطمه پیشداد (دورود)
وزن 34- کیلوگرم: 1. نادیا علایی نژاد (خرمآباد) 2. فاطمه نیک لک (خرمآباد) 3. فاطمه بابانژاد (خرمآباد)
وزن 36- کیلوگرم: 1. دینا سپهوند (خرمآباد) 2. یکتا سپهوند (خرمآباد) 3. صدیقه خدادادی (دورود)
وزن 38- کیلوگرم: 1. فاطمه پایدار مقدم (دورود) 2. نگار ایزدی (خرمآباد) 3. آیناز رشیدی (خرمآباد)
وزن 40- کیلوگرم: 1. صدیقه بیرانوند (خرمآباد) 2. نرگس نورمحمدی (خرمآباد) 3. آیدا آزادبخت (کوهدشت)
وزن 40+ کیلوگرم: 1. فاطمه بیگلری (پلدختر) 2. راضیه حیات الغیب (خرمآباد) 3. الهه علی پور (خرمآباد)
نونهالان
وزن 37- کیلوگرم: 1. اسما صادقی (پلدختر) 2. الهه نظری (پلدختر)
وزن 41- کیلوگرم: 1. کیانا شفیع پور (کوهدشت) 2. مبینا کاکایی (خرمآباد) 3. آرزو منصوری (کوهدشت)
وزن 44- کیلوگرم: 1. آیدا بازگیر (خرمآباد) 2. زهرا فیض نژاد (کوهدشت) 3. فاطمه محمدی (کوهدشت)
وزن 47- کیلوگرم: 1. مهیا مهرابی (پلدختر) 2. شادی مرادی (خرمآباد) 3. نرجس عنبری (دورود)
وزن 51- کیلوگرم:1. فدک زینی وند (خرمآباد)2. مبینا بهروزی (خرمآباد)3. فاطمه جودکی (پلدختر)
وزن 55- کیلوگرم:1. سونیا آزادی (کوهدشت)2. زهرا فروتن (خرمآباد)3. نیلوفر افروغ (دورود)
وزن 59- کیلوگرم:1. زینب قلایی (خرمآباد)2. آذین عباس پور (خرمآباد)3. لیلا حسینی (دورود)
وزن 59+ کیلوگرم:1. مرضیه محمودی نژاد (خرمآباد)2. فاطمه بهاروند (خرمآباد)3. فاطمه حسینی (خرمآباد)
نوجوانان
وزن 42- کیلوگرم: فرزانه فیضی (کوهدشت)
وزن 46- کیلوگرم: نگین صفر بیرانوند (خرمآباد)
وزن 49- کیلوگرم: کوثر عبدالی (کوهدشت)
وزن 52- کیلوگرم: محدثه حیات الغیب (خرمآباد)
وزن 55- کیلوگرم:1. نسا فریدونی (پلدختر)2. نگین فرهادی (کوهدشت) وزن 59- کیلوگرم: بیتا حاجی (خرمآباد)
امید
وزن 49- کیلوگرم: زهرا بختیاری (بروجرد)
وزن 53- کیلوگرم: فاطمه رحمتی (خرمآباد)
وزن 62- کیلوگرم:1. فاطمه محمودی نژاد (خرمآباد)2. سیدزهراسلیمانی (کوهدشت)
وزن 67- کیلوگرم: شقایق بیرانوند (خرمآباد)