یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

سال گذشته در رقابت‌هاي ليگ دسته اول فوتبال باشگاه‌هاي كشور تيم خیبر خرم‌آباد با توجه به بضاعت مالي و استفاده بيشتر از بازيكنان بومي نسبت به ساير تيم‌هاي حاضر در اين رقابت‌ها، بيلان كاري بهتري داشت.
اين تيم حتي از نظر اخلاقي و دريافت كارت‌هاي زرد و قرمز نيز در رده‌ي دوم بين 20 تيم قرار گرفت و كم‌ترين كارت زرد و قرمز را دريافت كرد.
 هواداران خيبر نيز پرشورترين هواداران و در حقيقت چشم وچراغ ليگ بودند و هيچ تيمي به اندازه خيبر در بازي‌هاي خانگي تماشاگر نداشت، پس به جاست مسئولين به خود آمده و حق این تیم و مردم ورزش‌دوست لرستان را ادا کنند.
درست که استاندار محترم لرستان تا سر حد توان نماینده استان را در فصل قبل حمایت نمود اما آیا نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و یا ارگان‌هایی چون شهرداری‌، اداره ورزش و جوانان و ... هيچ وظیفه‌ای در قبال خیبر خرم‌آباد و مردم این دیار ندارند؟
 همگان مدت‌ها دوري و سرخوردگی فوتبال لرستان از لیگ سطح اول فوتبال كشور را ديديم كه البته در سال‌هاي اخير با حضور گهر دورود و خيبر خرم‌آباد به افتخار بدل شد اما كار خيبري‌ها از آن‌جا نسبت به به گهر ارزشمندتر است كه بيش از 85 درصد تركيب اين تيم را بازيكنان بومي لرستان تشكيل مي‌دادند در حالي كه در گهر دورود اين نسبت برعكس بود.
مسئولين و نمايندگان محترم لرستان؛ درخشش خيبر كم‌بضاعت در فصل گذشته ليگ دسته اول را دیدید پس نگذارید با كوتاهي يا اهمال‌کاری شما بار دیگر حق استان فوتبال‌خیز لرستان ضایع شود. چرا باید ابراهیم میرزاپور، علیرضا بیرانوند‌، وحید امیری و ده‌ها بازیکن مطرح دیگر لرستانی در آسمان فوتبال ملی ایران به نام تيم‌هاي ساير استان‌ها بدرخشند اما لرستاني‌ها در هفت آسمان فوتبال ايران حتي یک ستاره هم نداشته باشند‌؟! به نظر شما اين نشان از نبود استعداد در لرستان است يا نبود مدير و مسئول باكفايت براي جمع‌آوري و حمايت اين استعدادها؟!
 حق خيبر و مردم لرستان را ادا كنيد/ آزمون ماندگاري براي مديران لرستان
حق بازیکنان و این باشگاه لرستان ریشه‌دار نیست که در چنين وضعيت حساسي به حال خود رها شود. مگر چه دلخوشی دیگری به این مردمان نجیب بخشیده‌اید که دستی به سر این تیم که تنها دل‌دادگی لرستانی‌هاست نمی‌کشید‌؟
ببينيد چه بودجه‌هایی در استان‌هایی چون همدان‌، اردبیل، كرمان و يزد كه هيچ كدام از نظر مواهب خدادادي بيشتر از لرستان چيزي ندارند صرف تیم‌هاي نماينده اين استان‌هاي نه چندان برخوردار شده در حالی که در پایان فصل، سقوط به ليگ دسته دوم پاسخ و بازدهی آن هزینه‌ها شد!
 پس حال که ساق‌های این دلاورمردان لرنشین را طلا نمی‌گیرید لااقل کمک کنید خیبر تازه اوج گرفته با سر زمین نخورد. لازم نیست اقرار کنید که کوتاهی کرده‌اید؛ همین که بتوانيد به صورت ضربتي مشكل اين تيم را حل كنيد، دل علاقه‌مندان فوتبال اين ديار را به دست آورده‌ايد و رضايت و خشنودي نسبي آن‌ها را از خودتان و كارتان به همين راحتي فراهم ساخته‌ايد.
چرا شهرداری اردبیل، شهرداری بندرعباس، شهرداري تبريز و حتي شهرداري لنگرود و دزفول می‌توانند به طور حرفه‌ای فعالیت و هزینه کنند اما در لرستان هيچ‌كدام از شهرداري‌ها قادر نيستند حتی یک تجلیل خشک و خالی از بازيكنان این تیم مظلوم ترتیب دهند؟
آقایان مسئول! لطفاً نگذارید فرصت‌ها به همين راحتي از دست برود چرا كه با این وضعیت بغرنج، اميدي به بقا نميانده لرستان در ليگ يك نيست و يقيناً در صورت سقوط، كار اين تيم براي صعود مجدد به ليگ ده‌ها برابر دشوارتر از امروز خواهد شد.
خیبر اكنون نه تنها محبوب لرستانی‌ها بلکه مورد توجه و علاقه بسياري از علاقه‌مندان فوتبال ایران‌زمین است. بسياري از مسئولان فوتبال كشور از اين كه تيمي اين همه هوادار دارد و تنور فوتبال كشور را گرم نگه مي‌دارد، با افتخار از چنين موضوعي ياد مي‌كنند.
چرا علیرضا مرزبان سرمربی لرتبار فصل قبل پیکان كه به ليگ برتر صعود كرد اعتراف می‌کند آرزو دارد روزی هدایت خیبر را عهده‌دار شود؟ لابد پتانسیل بازیکن و هوادار این‌جا مشاهده را نموده است و مي‌داند كه موفقيت پس از حمايت، در انتظار اين تيم است. پس نگذارید به سبب کوتاهی شما حق‌ این مردم محروم و کم توقع پایمال شود.
خیبر از بین رفتنی نیست و همواره خواهد بود‌. هیچ‌کس نمی‌تواند اين باشگاه مردمي را ویران کند چون در قلب لرستاني‌ها ریشه دارد اما سیامک کوهگردزادهقطع به یقین نام کسانی که در حق نام بلند "خیبر" کوتاهی کنند نيز براي هميشه در اذهان مردم باقي خواهد ماند و به طور يقين از چنين كساني با نيكي ياد نخواهند كرد. پس با حمایت خود دست این باشگاه و هوادارانش را بگیرید تا نام‌تان در کنار خیبر جاوید شود.

سیامک کوهگردزاده
پايگاه خبري يافته
 

دیدگاه‌ها   

#1 حامد قلي زاده 1395-04-20 17:27
با سلام
عليرضا مرزبان ازناييه
اگه واقعا همچين آرزويي داره واقعا جاش روي نيمكت خيبر خاليه
من بازي نيمه نهايي فوتسال در ورزشگاه سبزه پرور رو به اتفاق دوست خوبم پويا عاليخاني ديدم واقعا استعدادهاي اين شهر و استان بسيار زياده انشاله با توجه مسئولين و خيرين اين تيم بازم افتخار مياره برامون سيامك جان
نقل قول کردن
#2 خیبر 1395-04-20 17:32
مسئولین ببینید بقیه استان ها چطور پول خرج میکنن اونوقت شما هیچ با تشکر از یافته
نقل قول کردن
#3 یاور 1395-04-20 21:48
تا جای که بنده حضور ذهن دارم سال گذشته شهرداری با توجه به مصوبه شورای اسلامی شهر خرم آباد مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان از محل ماده ۱۷ کمک کرد
نقل قول کردن
#4 علی دونگا 1395-04-21 11:54
سلام ـــ جناب یاور خان گفته شما فقط درحد پرداخت اون پول از شهرداری هست ـ کل داستان این بود که ازطرف استانداری قرار بود به تیم کمک بشه ولی بنابه دلایل سازمانی نمیشد مستقیم به تیم کمک کرد و گفتند سرفصلی نداره ـ برای همین پول بحساب شهرداری واریزشد که ازطریق کانال شهرداری به تیم برسه ـ اما مسئولین شهرداری از پرداخت پول سرباز زدن و با پیگیریهای شبانه روزی مسئولین خیبر پول ۳۰۰میلیون که حق تیم بود در چندقسط و با هزار التماس پرداخت شد.
پس در جریان باشید هیچگونه هزینه ای از طرف شهرداری یا ارگان دیگر مستقیم به خیبر کمک نشد.
نقل قول کردن
#5 رضا 1395-04-21 12:38
بی لیاقتی برخی مسئولین رو نشان میده
نقل قول کردن
#6 علي اذرنيا 1395-04-21 12:56
دست مريزاد به خبرگزاري يافته پربينده ترين خبرگزاري غرب كشور ودرود به مرد خستگي ناپذير رسانه سيامك كوهگردزاده عزيز
نقل قول کردن
#7 حسین 1395-04-21 14:02
تیمهایی مثل خونه به خونه لیگ برتری بسته شده با بازیکنانی مثل حنیف عمران زاده محمدغلامی و.... مس کرمان با منصورابراهیم زاده قرارداد بسته تیم اراک برای توسعه باشگاه با یکی از مدیران باشگاه هامبورگ دیدار کرد برای مشاوره گرفتن وسایر تیمها هم به همین ترتیب ولی ما هنوز تمرینات رو هم شروع نکردند مسئولین ورزش استان هم که در گرمای تابستان ترجیح دادن بخوابن مثل همیشه
نقل قول کردن
#8 مهران رشیدی 1395-04-22 08:08
بارها گفتم و بازم میگم ...
راه نجات خیبر التماس کردن به مسئولین نیست بلکه خیبر باید توسط یه مدیر کار آمد و حرفه ای اداره بشه ،اگر خیبر با این حجم محبوبیت حرفه ای اداره بشه خود باشگاه میتونه حتی سود آور باشه
مدیریت خیبر باید بتونه تیم فوتبال رو اداره کنه
حالا شما در نظر بگیرید خیبر یک باشگاه فرهنگی ورزشی باشه که قراره چند رشته ی ورزشی رو در چند سطح مختلف اداره کنه...چه شود
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا