یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

قدیمی‌ها به‌درستی گفته‌اند: به مال‌ و اموالت نناز که به شبی بند است و به زیبایی‌ات نناز که به تبی بند است!
همان قدیمی‌ها که نور به قبرشان ببارد جای دیگر (باکمی تغییرات توسط نگارنده) گفته‌اند: خوشگلی برای شهر ما آب‌ونان نمی‌شود!
متأسفانه باز هم شنیده می‌شود تعداد اندکی از آقایان و خانم‌ها با توجه به «زیبایی نیم‌بندی» که دارند با کمک از "فناوری فتوشاپ" و ساختن چهره خود در حد " امیرارسلان و فرخ لقا " قصد ورود به شورای شهر دوره پنجم را دارند!
البته شاید این موارد در ده بیست سال قبل جواب می‌داد، اما نگارنده معتقد است فریب مردم با دست‌کاری در چهره طبیعی و خود را بسیار زیبا نشان دادن در حد "شیرین و فرهاد" به‌جز فریبکاری و سوءاستفاده از صداقت شهروندان چیز دیگری نمی‌تواند باشد.
 تجربه‌های مدیریتی شهری نشان داده که انسان‌های واقعی و صادق که در زمینه‌های شهری متخصص و متعهد باشند به دور از ظاهر چهره‌شان، به درد حضور در شورای شهر می‌خورند و اینکه چهره ظاهری‌شان چگونه باشد مشکلی از دردهای بی‌پایان این شهر را درمان نخواهد کرد.
در ضمن ما بروجردی‌ها به 9 خادم واقعی زن و مرد با هر شکل و قیافه‌ای که شب و روزشان را با حضور در شورای شهر برای برون‌رفت بروجرد از این وضعیت بغرنج بگذارند احتیاج داریم.
 به خال و ابرو و گوشه چشم رای دادن فقط و فقط شهر را به سرازیری نابودی خواهد کشاند!
تجربه‌های ناموفق قبلی ثابت کرده "زیبا رویان فتوشاپی" دردی از دردهای این شهر را دوا نخواهند کرد و ختم کلام اینکه جای "مانکن‌ها" در مدیریت شهری نیست! والسلام.

فرهاد داودوندی- بروجرد

دیدگاه‌ها   

#1 اکبر-ظ 1396-01-22 13:36
به خال لبت ای دوست گرفتار شــدم
چشم بیمار تو را دیدم و بیمار شدم .
نقل قول کردن
#2 کاندیدا 1396-01-23 08:40
به خال و ابرو و گوشه چشم رای دادن ...
استاد عزیز ؛؛پس به کج و کوله ها رای بدن.بذار ما خوش تیپ ها بریم .بعدا با هم حساب می کنیم.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا