یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

سلام‌علیکم یا اهل القبور روحتان شاد و قبرتان پر نور
پس از عرض سلام و تحیات اخیراً کلمه یا لغتی تحت عنوان گورخواب احتمالاً خاطر مبارکتان را آزرده نموده و با پخش این اصطلاح در شبکه‌های مجازی، رسانه‌ها و حتی رسانه‌های امپریالیستی موجب به هم خوردن آرامش مبارکتان شده است.
اولا باید عرض شود که درست شنیده‌ای گورخواب است و احتمالاً چون این لغت برای شما نامأنوس است آن را با گورخر یا گورخراب اشتباه نگیرید این کلمه از اختراعات و کشفیات جدید است که به تازگی وارد زبان شیرین پارسی شده است، این کلمه مترادف و هم معنی کارتون خواب پل خواب و خرابه خواب است و اشتباه نشود اصلاً به دنیای شما ارتباطی ندارد، بهتر بگویم این لغت دنیوی و یک مرحله قبل از دنیای شماست که به‌تازگی کشف شده است البته داستان کشف این لغت ظاهراً و اخیراً به وسیله‌ای به نام دوربین‌هایی با پیکسل بالا کشف شده و حتی با چشم برزخی هم قابل‌شناسایی نیست اما برای روشن شدن احوالات اهالی این دنیای جدید، شرح مختصر زیر به نظر ضروری می‌باشد.
 در روزگاری نه‌چندان دور عده‌ای از گزیدگان که البته بعضی دانایان همچون مدرس هم در جمع آن‌ها بودند برای حل مشکل اهالی این دنیای گور خوابی در این کشور قانون کرده بودند که به‌اندازه نیاز این‌جور آدم‌ها تریاک کشت گردد و از طریق کوپن به‌صورت رایگان نیاز این مردم گورخواب را تهیه می‌کردند، هدف این بود که با این قانون اولاً پول فروش نفت که به‌تازگی ملی شده بود به جیب همسایه نابکار واریز نشود تا با پول نفت ملی ما گردن تروریست‌های آن کلفت گردد و از طرفی با توزیع رایگان تریاک بین گور خواب‌ها اقتصادخانواده این افراد دستخوش نابودی روزگار نگردد ولی عده‌ای دلسوزتر به کار خلق برای نابودی همسایه نابکار هم کشت تریاک ممنوع کردند و هم اهالی گور خواب را با دستور ممنوعیت مصرف به آغوش جامعه برگردانند.
 البته ناگفته نماند جایگزین مناسب‌تری برای مصارف این عده تهیه نمودند و برای اینکه عدالت باشد بین همه افراد حتی کودکان شیرخوار هم سهمیه در نظر گرفتند و توتون و تنباکو و سیگار ویژه را به صورت عادلانه بنا بر اصل برادری و برابری جایگزین نمودند که البته نقش به سزایی در ایجاد شغل‌های محترم خریدوفروش کوپن ایجاد نمود با این دستور دلسوزانه در گام اول اقتصاد خانواده‌های گور خواب‌ها نابود گردید، تریاک کمبود شد و بی‌نوایان گور خواب برای فرار از رنج خماری به هروئین، حشیش و شیشه و... جایگزین‌های دیگر روی آوردند چون اولاً این مواد جدید دیرتر شناسایی می‌شدند و هم اینکه از طرف سودا گران نابکار ارزان‌تر وارد بازار گورخواب‌ها شد.
 کم‌کم اوضاع اقتصادی خانوار گورخواب به وخامت گرائید لذا این طایفه جدید شروع به فروش اموال و بعد انفاس ازجمله دختران و زنان نمودند و از آنجا که تعداد دختران و زنان برای فروش نایاب شد، برای فرار از درد خماری از قاپیدن رادیوپخش پیکان و چرخ زاپاس آن تا مدتی ارتزاق نمودند تا اینکه کشورهای اجنبی توانستند ماشینی اختراع کنند که رادیوپخش آن قابل‌فروش در بازار نبود و کدهای مخصوص بر آن نهاده بودند لذا با این اختراعات جدید ضد سرقت اهالی گور خواب، در مرحله اول خیابانی و کارتن‌خواب شدند، این مرحله نیز با وجود مدیران و مسئولین زحمتکش با سوار بر خودروهای کره‌ای و چینی کارتن‌خواب‌ها به سرعت کشف و با وسیله‌ای به نام موبایل که در پارسی به همراه ترجمه شده است.

تعدادی از نیروهای شرکتی تازه استخدام را خبر و بدون توجه به درد خماری و نیاز شدید، این افراد را جمع‌آوری نموده و با جمع‌آوری آن‌ها در مکان‌های از پیش معین شده برای تنبیه آن‌ها به تحمل درد و رنج خماری مبتلایشان نمودند، لذا اینکه می‌بینید این بیچارگان از مرد و زن که به اهالی گورستان پناه آورده‌اند واقعاً از روی ناچاری است، آخر به هر روشی برای فرار از درد خماری و رنج دوری از مواد دست پیدا می‌کنند، فوری آقایان چشم‌بادامی بدلشان را اختراع می‌نمایند بنابراین، واقعاً در بین زندگان هیچ جایی برای آن‌ها وجود ندارند و چون در کشفیات اخیر قرار است آن‌ها را عقیم نمایند و با توجه به اینکه در قانون جدید حمایت از خانواده عقیمی شدیداً عقاب دارد لذا برای فرار از عقویت قانون ممنوعیت عقیمی به شما پناه آورده‌اند بنابراین حداقل شما آن‌ها را بپذیرید، اگر کمی صبوری به خرج دهید حتماً شیوه‌ای اختراع می‌گردد که این بینوایان را سریع‌تر به جمع شما برسانند فقط خواهش من این است که هر موقع به محضر مبارک شما شرفیاب شدند چون مدت زیادی حداقل دو سال شدیداً به مواد وابستگی دارند و در این دنیا بسیار رنج خماری کشیده‌اند لذا اگر برایتان مقدور است، دستور بفرمائید به‌اندازه نیاز آن‌ها، البته با انحصار دولت برای آن‌ها تریاک کشت کنید تا الکی منابع مالی شما به تاراج نرود و بند برای هرکدام البته باراهنمایی شیخ الرعیا بوعلی سینا سهمیه‌ای تهیه کنید و به‌صورت رایگان آن را در یک یا چند وعده در اختیارشان قرار دهید، برای این منظور بهتر است به آن‌ها کوپن سهمیه بدهید از همان ماده‌ای که مصرف می‌نمایند.
البته اگر خواستید می‌توانید از مردگان کره‌ای کارت هوشمند هم تهیه نمایید، کارت هوشمند همان است که این روزها در مجلس برای بنزین بر سر آن خیلی بحث می‌گردد شما می‌توانید سهمیه مواد مخدر برای معتادان با آن تهیه نمائید، با این کار هم تقاضای مواد را کم می‌کنید که البته باعث خانه‌خرابی سوداگران می‌گردد و هم جمع شما از دیدن گور خواب‌های متجاهر و کارتن‌خواب آزرده‌خاطر نخواهید شده و با عرضه رایگان اقتصاد خانوار آن‌ها نیز نابود نخواهد شد.
 حتی نیاز ندارید آن‌ها را عقیم سازید، البته می‌توانید با کمک دیوار مهربانی کفن هم برای آن‌ها تهیه فرمانید چون خبرها حاکی از آن است که بعضی در آن دنیا چند کفن دارند من به شما قول می‌دهم که اگر شما این کار را بکنید با هزینه بسیار بسیار کم بسیاری از آسیب‌های اجتماعتان از جمله تکدی گری، کارتن‌خوابی، تن‌فروشی کودک فروشی، بی‌خانمانی را کنترل خواهید نمود و بسیاری از جرائم خرد مثل دزدی ضبط و پخش مناظر گورستان را دل‌خراش نخواهد کرد مطمئن باشید و به شما قول می‌دهم اگر هر معتاد سهمیه‌اش را به‌صورت رایگان دریافت نماید، حداقل خانواده‌اش دچار آسیب نخواهد شد، اگر با دست‌باز این کار را انجام دهید، قول می‌دهم هر نفر گور خواب کمک‌خرج خانواده هم بشود و چه‌بسا نیازی به عقیمی هم نداشته باشد و بتواند خانواده‌ای را اداره کند، اگر می‌خواهید این گورخواب‌ها از دست دانشمندان دنیوی به داخل قبر شخصی شما وارد نشوند و زیر سنگ‌قبر مبارکتان پناه نگیرند یا با همین وضعیت گورخوابی به دنیای شما فرار نکنند خواهشم این است که این تجربه را بکار گیرد، این تجربه در اینجا آزمون نشده ولی در دل اجنبی که خودشان روزگاری ارتش‌های بزرگ از معتادان درست می‌کردند اجرایی شده و نتیجه داده است بنابراین چون ما به علت آلودگی شدید هوا و رسوب سرب در سلول‌های خاکستری مغزمان امکانش را نداریم خواهش می‌کنم حداقل شما در گورستان کاری کنید که این بیچارگان بیمار بیشتر از این برای تأمین چند گرم تریاک دچار عذاب جانکاه خماری نشوند اگر به خودشان رحم نکردید حداقل به خاطر خانواده آن‌ها موادشان را از طریق کارت هوشمند تأمین نمایید لذا مردگان عزیز خواستم معنی لغوی گورخواب را خدمت شما مختصر شرح دهم و برای اینکه گورخراب نشوید راهکارهای ساده و کم‌هزینه نیز محضرتان عرض کردم، بیشتر مصدع آرامش شریفتان نمی‌شوم.
با تقدیم احترام و آرزوی رحمت واسعه الهی برای همگان
دکتر ایرج عبدی
نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی صدمتر بالاتر از مجلس مشروطه

دیدگاه‌ها   

#1 سالار 1395-10-13 15:05
درود بر دکتر عبدی عزیز. جای شما واقعا در بین نمایندگان استان خالیه. لرستان الان قدر شما را دانسته و پشیمان شده از عدم انتخاب شما
نقل قول کردن
#2 محمد الماسان واحد 1395-10-13 15:15
یافته خواهشمندم این جور متن ها رو منتشر نکن.من طرفدار هیچ فرد یا گروه خاصی نیستم.ولی این متن ها هم هیچ دردی رو دوا نمیکنه.مگه آقای عبدی هم چهارسال توی مجلسی نبودن که موظفه قانون تصویب کنه؟؟؟ پس چرا خودشون این کارو نکردن.اینا کلا همش حرفه!!! وقت خودتو واسه مطلبی بگذار که ارزش خوندن داشته باشه.متن نماینده های اسبق و حال حاضر رو نذار رو سایت.نظر منو هم تایید کن تا ببینیم دیگران چه میگویند؟/؟؟ متشکرم
نقل قول کردن
#3 علی 1395-10-13 15:43
سلام صبح بخیر
نقل قول کردن
#4 کوشا 1395-10-13 17:14
جناب آقای عبدی بنظر شما این شجاعت است الان که دیگر در مسند قدرت نیستی وکاری از دستت بر نمی آید دم از گرفتار ودرمانده وبی خانمان بزنی .واز دیگران بخواهی کاری بکنن مگر این کارتون خوابها وگور خوابهاتازه بوجود اومدن عزیز برادر...!
نقل قول کردن
#5 حامد 1395-10-13 17:32
چه متن بی نمک وبیمعنی من که نفهمیدم شما چطور؟
نقل قول کردن
#6 شهرام 1395-10-13 18:03
چقدرپیرشده.
نقل قول کردن
#7 شهروند 1395-10-13 19:41
میشه عملکرد چهارساله ی مجلستون رو اینجوری بالا و بلند و فسیحانه در یافته چاپ نمایید

مردم
دانا
شده اند.
نقل قول کردن
#8 شهروند1 1395-10-13 19:58
این مطلب هیچ ارزشی ندارد کاش انوقت که ایشان نماینده به اندازه این مطالب تو مجلس راجب مشکلات لرستان سخنرانی می کرد
نقل قول کردن
#9 بیدار 1395-10-13 20:03
به نقل از سالار:
درود بر دکتر عبدی عزیز. جای شما واقعا در بین نمایندگان استان خالیه. لرستان الان قدر شما را دانسته و پشیمان شده از عدم انتخاب شما

من از انتخاب خودم نه تنها پشیمان نیستم بلکه خوشحالم
نقل قول کردن
#10 بیرانوند 1395-10-13 21:04
نمی دانم این چه حکمتی است که در این مملکت و بخصوص در استان ما ، به محض اینکه مسئولی ، پست خود را از دست می دهد و تبدیل به «مسئول سابق» می شود بلافاصله چندین متر زبان در می آورد و استعدادش شکوفا می شود و نظریه پرداز می شود و خطبه می خواند و تز و راهکار ارائه می دهد.
جل الخالق
نقل قول کردن
#11 همشهری 1395-10-13 23:46
با سلام متن خوبی خصوصا تعیین سهمیه برای معتادان در کشور هلند به هر نوع موادی معتاد شوند در مکانی نیاز روزانه انان را تحویل و مواد خالص مص ف می کنند این است که در این کشور زندانی وجود ندارد‌ ای کاش جناب عبذی در زمان نمایندگی این موضوع را در کمیسیون اجتماعی مطرح می کردند.
نقل قول کردن
#12 شهروند 1395-10-14 00:01
دکتر عبدی عزیز شما هم به اندازه بقیه مسئولین در این زمینه مقصر هستید گویا شما هم چهار سال که عمریه واسه خودش تو همین کشور مسئولیت داشتید چرا الان یادتون افتاده با کنایه حرف بزنید و بشید معترض به این وضع و داستان سرایی کنید.؟
نقل قول کردن
#13 همشهری 1395-10-14 00:18
بعد از 4سال هنوز نفهمیدیم گرایش سیاسی شما چیست؟؟؟؟

تو خبرگزاری مجلس بعد 4 سال حضور و غیبت نمایندگان منتشر شد. چرا دکتر عبدی بیشترین غیبت رو تو نمایندگان استان داشتن مطمئنن دنبال کارهای شهر نبودی چونکه ما تغییری ندیدیم؟؟؟؟ دنبال چه کارهای بودی این همه غیبت داشتی؟؟؟؟؟

لطفا کارهای که این 4 سال انجام دادی رو مفصل تو یافته منتشر کن؟؟؟


با تشکر از سایت یافته
نقل قول کردن
#14 یک دوست 1395-10-14 04:43
تکرار نشدنی هستی برای همیشه دکتر عبدی عزیز
همیشه در قلب ها ی پاک و خالی از حسد و کینه حضور خواهی داشت ، چون منافع شخصی و ستادی رو در اولویت قرار ندادی فرصت طلبان سوختندو تخریب کردند، هر جا هستی در پناه حضرت حق شاد و سلامت باشی
نقل قول کردن
#15 شهروند 1 1395-10-15 08:56
درود بر آقای محمد الماسیان واحد
نقل قول کردن
#16 علی 1395-10-15 12:35
سلام صبح شما بخیر
نقل قول کردن
#17 سروش 1395-10-15 21:08
به نقل از بیرانوند:
نمی دانم این چه حکمتی است که در این مملکت و بخصوص در استان ما ، به محض اینکه مسئولی ، پست خود را از دست می دهد و تبدیل به «مسئول سابق» می شود بلافاصله چندین متر زبان در می آورد و استعدادش شکوفا می شود و نظریه پرداز می شود و خطبه می خواند و تز و راهکار ارائه می دهد.
جل الخالق

رحمت بر شما ...رو میخواد بخدا
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا