یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

اولین دوره مسابقات ليگ اسکیت استان با حضور علاقه‌مندان و ورزشکاران این رشته در بروجرد برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری یافته، دوره اول مسابقات لیگ اسکیت استان در شهرستان بروجرد برگزار شد و ورزشکاران این رشته از شهرهای خرم‌آباد، بروجرد، اليگودرز، ازنا و دورود در این مسابقه شركت كردند.


اسامی شرکت کنندگان:

گروه اول دختران متولدین ۹۱-۹۲ در ماده ۵۰ متر:
نفر اول: آوین کاظمی (الیگودرز)
نفر دوم: ساینا کاکاوند (بروجرد الف)
نفر سوم: ساهره توکلی (الیگودرز)
 
گروه اول پسران متولدین ۹۱-۹۲ در ماده ۵۰ متر:
نفر اول: ماکان مهدوی (ازنا)
نفر دوم: رادوین فرنیا (بروجرد ب)
نفر سوم: آرتین پارسا (بروجرد ب)
 
گروه دوم پسران متولدین ۸۹-۹۰ در ماده ۱۰۰ متر:
نفر اول: رایین کردی (بروجرد الف)
نفر دوم: امیرعلی شهبازی (بروجرد الف)
نفر سوم: رضا تقی نیا (خرم‌آباد)
 
گروه دوم دختران متولدین ۸۹-۹۰ در ماده ۱۰۰ متر:
نفر اول: ستایش نقی بیرانوند (خرم‌آباد)
نفر دوم: ثنا توکلی (الیگودرز)
نفر سوم: روژان گودرزی (بروجرد الف)
 
گروه سوم پسران متولدین ۸۸-۸۷ در ماده ۱۰۰ متر:
نفر اول: علی پیر زاده (خرم‌آباد)
نفر دوم: محمد معین نجفی (ازنا)
نفر سوم: امیرحسین صادقی (بروجرد الف)
 
گروه سوم دختران متولدین ۸۷-۸۸ در ماده ۱۰۰ متر:
نفر اول: نیایش خشخاشی (بروجرد الف)
نفر دوم: یسنا توکلی (الیگودرز)
نفر سوم: تارا کامرانی فر (الیگودرز)
 
گروه چهارم پسران متولدین ۸۵ -۸۶ در ماده ۲۰۰ متر:
نفر اول: حسین محمدی (بروجرد الف)
نفر دوم: نیما احمدیان (خرم‌آباد)
نفر سوم: متین قاسمی (بروجرد الف)
 
گروه چهارم دختران متولدین ۸۵-۸۶ در ماده ۱۰۰ متر:
نفر اول: نگار عاشور پور (بروجرد الف)
نفر دوم: محنا گلچین (بروجرد الف)
نفر سوم: پارمین رحیمی (الیگودرز)
 
گروه پنجم‌ دختران متولدین ۸۳-۸۴ در ماده ۲۰۰ متر:
نفر اول: تارا امیدیان (الیگودرز)
نفر دوم: پریسا یوسفی (خرم‌آباد)
نفر سوم: آیدا دولتشاهی (بروجرد الف)
 
گروه پنجم پسران متولدین ۸۳-۸۴ در ماده ۲۰۰ متر:
نفر اول: دانیال پادرایی (خرم‌آباد)
نفر دوم: محمدجواد توکلی (الیگودرز)
نفر سوم: تارخ منصوری (خرم‌آباد)
 
گروه ششم دختران متولدین ۸۱-۸۲ در ماده ۳۰۰ متر:
نفر اول: بیدخت رضایی (الیگودرز)
نفر دوم: زهرا توکلی (ازنا)
نفر سوم: کیانا بخشنده (بروجرد الف)
 
گروه ششم پسران متولدین ۸۱-۸۲ در ماده ۳۰۰ متر
نفر اول: محمدرضا بیات (الیگودرز)
نفر دوم: آریابد ثقلینی (بروجرد الف)
نفر سوم: امیرحسین حاتمی کیا (الیگودرز)

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا