تکمیلی: فینالیستها مشخص شدند
تیمهای راه یافته به دیدارهای فینال و ردهبندی رقابتهای کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان قهرمانی کشور در گروه الف مشخص شدند.
مسابقات کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان قهرمانی کشور در گروه الف از دیروز (پنجشنبه) در شهر خرمآباد آغاز شده است و عصر امروز با مشخص شدن تیمها و نفرات برتر به پایان میرسد.
در پایان رقابتهای مقدماتی کشتی فرنگی تیمهای تهران و لرستان بعنوان تیمهای اول گروه های الف و ب به دیدار فینال راه یافتند. همچنین تیمهای خوزستان و فارس نیز بعنوان تیمهای دوم گروههای خود دیدار ردهبندی را برگزار مینمایند و تیمهای البرز - مازندران، کردستان – توابع تهران و کرمانشاه- خراسان رضوی نیز به ترتیب دیدارها برای کسب مقام پنجم تا دهم را برگزار میکنند.
ردهبندی گروهها در پایان رقابتهای مقدماتی کشتی فرنگی به شرح زیر است:
گروه الف: 1- تهران 2- خوزستان 3- البرز 4- کردستان 5- کرمانشاه
گروه ب: 1- لرستان 2- فارس 3- مازندران 4- توابع تهران 5- خراسان رضوی
در پایان رقابتهای مقدماتی کشتی آزاد تیمهای مازندران و کرمانشاه بهعنوان تیمهای اول گروههای الف و به دیدار فینال راه یافتند. همچنین تیمهای تهران و البرز نیز بهعنوان تیمهای دوم گروههای خود دیدار ردهبندی را برگزار میکنند و تیمهای توابع تهران- همدان و گیلان – لرستان نیز دیدارها برای کسب مقام پنجم تا هشتم را برگزار خواهند کرد و به دلیل حاضر نشدن تعدادی از کشتی گیران تیم قزوین در وزنکشی روز دوم، تیم آذربایجان شرقی به عنوان نهم رسید.
ردهبندی گروهها در پایان رقابتهای مقدماتی کشتی آزاد به شرح زیر است:
گروه الف: 1- مازندران 2- تهران 3- توابع تهران 4- گیلان 5- آذربایجان شرقی
گروه ب: 1- کرمانشاه 2- البرز 3- همدان 4- لرستان 5- قزوین
نتایج 40 دیدار مقدماتی که تاکنون برگزار شده به شرح زیر است:
کشتی فرنگی دور اول:
گروه الف:
البرز 7- کردستان 3
تهران 6- خوزستان 4
گروه ب:
لرستان 8- توابع تهران 2
فارس 7- مازندران 3
کشتی آزاد دور اول:
گروه الف:
توابع تهران 6- آذربایجان شرقی 4
مازندران 8- تهران 2
گروه ب:
کرمانشاه 8- البرز 2
همدان 7- لرستان 3
کشتی فرنگی دور دوم:
گروه الف:
خوزستان 8- کرمانشاه 2
تهران 5، برنده – البرز 5 (امتیاز مثبت 21 به 20)
گروه ب:
فارس 7- خراسان رضوی 3
مازندران 6- لرستان 4
کشتی آزاد دور دوم:
گروه الف:
مازندران 9- گیلان یک
تهران 8 – توابع تهران 2
گروه ب:
کرمانشاه 9- قزوین یک
البرز 6- لرستان 4
کشتی فرنگی دور سوم:
گروه الف:
خوزستان 7- کردستان 3
تهران 8- کرمانشاه 2
گروه ب:
فارس 8- توابع تهران 2
مازندران 7- خراسان رضوی 3
کشتی آزاد دور سوم:
گروه الف:
تهران 8- گیلان 2
مازندران 9- آذربایجان شرقی یک
گروه ب:
البرز 8- قزوین 2
کرمانشاه 6- همدان 4
کشتی فرنگی دور چهارم:
گروه الف:
خوزستان 6- البرز 4
کردستان 6- کرمانشاه 4
گروه ب:
لرستان 5، برنده- فارس 5 (امتیاز مثبت 24 به 18 به سود لرستان)
توابع تهران 7- خراسان رضوی 3
کشتی آزاد دور چهارم:
گروه الف:
مازندران 9- توابع تهران یک
گیلان 6- آذربایجان شرقی 4
گروه ب:
کرمانشاه 6- لرستان 4
همدان 8- قزوین 2
کشتی فرنگی دور پنجم:
گروه الف:
لرستان 7- خراسان رضوی 3
توابع تهران، برنده 5- مازندران 5 (امتیاز مثبت برابر- ضربهفنی بیشتر به سود توابع)
گروه ب:
تهران 8- کردستان 2
البرز 6- کرمانشاه 4
کشتی آزاد دور پنجم:
گروه الف:
تهران 8- آذربایجان شرقی 2
توابع تهران 7- گیلان 3
گروه ب:
البرز 6- همدان 4
لرستان 7- قزوین صفر (تیم قزوین به صورت کامل در وزنکشی صبح روز دوم حضور نداشت)